Jump to content

η χωρα σε χαος.


Recommended Posts

Αφου εδειραν δικηγορους, δημοσιογραφους,διαδηλωτες και γενικα οτι ειχε 2 ποδια...

...τοτε μπορουμε ολοι να υποδεχτουμε, επισημα πια, την νεα Χουντα!

Βασικά έχω ένα γεγονός το οποίο είναι η ΑΠΟΛΥΤΗ Χούντα, αλλά δυστυχώς δεν μπορεί να περιγραφεί στο φόρουμ! Απλά θα αναφέρω πως τσακώσανε γνωστό ο οποίο γύρισε, για τις γιορτές, από την Χαλκίδα όπου σπούδαζε, πήγε με τα μπαγκάζια του για καφέ στο Κέντρο της Αθήνας και βγαίνοντας έξω από την καφετέρια το αρπάξανε και αυτή τη στιγμή είναι στον Κορυδαλλό προφυλακιστέος για κατηγορίες, φθοράς ιδιωτικής και δημόσιας περιουσίας, αντίσταση και επίθεση κατά αστυνομικών και πολλά άλλα!!! Ο δικηγόρος του είπε πως το θέμα είναι πολιτικό και ότι αν θέλουν να τον σκίσουν θα το κάνουν, γιατί απλά ΠΡΕΠΕΙ!!! Αυτή τη στιγμή το παλικάρι, μπορείς να φανταστείς σε τί κατάσταση είναι???? Ο ορισμός του αθώου είναι στον Κορυδαλλό. Υπάρχουν βέβαια πολλές ακόμα λεπτομέρειες οι οποίες απλά δείχνουν ότι έχουμε ΧΟΥΝΤΑ, αλλά με τα πολλά δακρυγόνα έχουμε τυφλωθεί και δεν βλέπουμε την αλήθεια!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 221
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ου μπλεξεις ειναι! ! ! Στο τελος θα πρεπει να κυκλοφορουμε μαζι με Δικηγορο για να μη βρεθουμε μπλεγμενοι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παρουσιάζουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον τα σχόλια των ξένων για την κατάσταση που επικράτησε στην Αθήνα τον περασμένο Δεκέμβριο!

http://www.boston.com/bigpicture/2008/12/2...reek_riots.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ετσι για να μην ξεχνιόμαστε...

Η "γνωστή" παρειτσα παλι βγηκε για... "καφε"...

09-05-2009 ΜΑΤ και φασίστες έξω από το Εφετείο

7585422.jpg

7585424.jpg

7585427.jpg

7585428kljpie.jpg

7585430.jpg

7585431.jpg

Έγινε επεξεργασία - sarevock
Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να μην ξεχνιόμαστε...

Η "γνωστή" παρειτσα παλι βγηκε για... "καφε"...

09-05-2009 ΜΑΤ και φασίστες έξω από το Εφετείο

Ναι... αλλά κάνουν καλά τη δουλειά τους.... και οι δύο!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχω ένα γεγονός το οποίο είναι η ΑΠΟΛΥΤΗ Χούντα, αλλά δυστυχώς δεν μπορεί να περιγραφεί στο φόρουμ! Απλά θα αναφέρω πως τσακώσανε γνωστό ο οποίο γύρισε, για τις γιορτές, από την Χαλκίδα όπου σπούδαζε, πήγε με τα μπαγκάζια του για καφέ στο Κέντρο της Αθήνας και βγαίνοντας έξω από την καφετέρια το αρπάξανε και αυτή τη στιγμή είναι στον Κορυδαλλό προφυλακιστέος για κατηγορίες, φθοράς ιδιωτικής και δημόσιας περιουσίας, αντίσταση και επίθεση κατά αστυνομικών και πολλά άλλα!!! Ο δικηγόρος του είπε πως το θέμα είναι πολιτικό και ότι αν θέλουν να τον σκίσουν θα το κάνουν, γιατί απλά ΠΡΕΠΕΙ!!! Αυτή τη στιγμή το παλικάρι, μπορείς να φανταστείς σε τί κατάσταση είναι???? Ο ορισμός του αθώου είναι στον Κορυδαλλό. Υπάρχουν βέβαια πολλές ακόμα λεπτομέρειες οι οποίες απλά δείχνουν ότι έχουμε ΧΟΥΝΤΑ, αλλά με τα πολλά δακρυγόνα έχουμε τυφλωθεί και δεν βλέπουμε την αλήθεια!

Με την ευκαιρία... Ακόμα μέσα είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία... Ακόμα μέσα είναι!!!

Και για ποσους δεν ξερουμε..............Ποιοι τελικα ειναι οι Τρομοκρατες? Α ρε Νικολα Ασημε ποσα ειχες δει......

Link to comment
Share on other sites

οι μονοι τρομοκρατες ειναι οι κυβερνισεις...

μη ξεχναμε ποιοι επι χροοοοοονια εκπεδευαν και οπλιζαν τους ταλιμπαν??????

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

μη ξεχναμε ποιοι επι χροοοοοονια εκπεδευαν και οπλιζαν τους ταλιμπαν??????

Και ελεγα τι μου θυμιζει ο Νικος ?!? :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να μην ξεχνιόμαστε...

Η "γνωστή" παρειτσα παλι βγηκε για... "καφε"...

09-05-2009 ΜΑΤ και φασίστες έξω από το Εφετείο

7585422.jpg

7585424.jpg

7585427.jpg

7585428kljpie.jpg

7585430.jpg

7585431.jpg

Αυτός είναι λαός...όχι 13χρονα αναρχάκια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι λαός...όχι 13χρονα αναρχάκια.

Πλάκα πλάκα, πρέπει να είναι από τις μεγαλύτερες gay συγκεντρώσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα, πρέπει να είναι από τις μεγαλύτερες gay συγκεντρώσεις!!!

Σου το έχω πεί εξάλου επανελλημένα ότι σε γουστάρω με 1000.Δέν είναι τυχαίο.Και ελπίζω να ξέρεις τις ιδιώτιτες ενός gay.

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Σου το έχω πεί εξάλου επανελλημένα ότι σε γουστάρω με 1000.Δέν είναι τυχαίο.Και ελπίζω να ξέρεις τις ιδιώτιτες ενός gay.

Γείτονα.... Λίγο δυσνόητο το νόημα των λεγόμενών σου!!!

Θα εκτιμούσα μία επεξήγηση!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Νίκο μιάς και μου αρέσει να αποκαλώ τον συνομιλητή μου με το όνομά του.

Άν και όπως λές και εσύ σε κάποια post σου δέν έχω να εξηγήσω κάτι, παρόλαυτά βεβαίως να κάνω την επεξήγηση των λεγόμενών μου...

Λοιπόν η φράση μου χωρίζετε σε 2 σκέλη ή μάλλον 3 το πρώτο είναι ότι σε γουστάρω με 1000 και νομίζω σου το έχω ξαναπεί επανελημένος εάν λοιπόν σε ενοχλεί το πρώτο σκέλος σεβαστό και κατανοητό αλλά δεν νομίζω να μην μπορώ να έχω μία ελέυθερη άποψη σε μία δημοκρατική χώρα που ζούμε χωρίς βέβαια να καταπατώ την προσωπική αξία του καθενός, το δεύτερο σκέλος έρχεται να ακουμπήσει τρυφερά στο πρώτο και απλά να επιβεβαιώσει και τους λόγους για τους οποίους σε γουστάρω που μερικοί απο αυτούς είναι το πολύ όμορφο και έξυπνο χιούμορ σου.

Και κλείνοντας στο 3 σκέλος απλά εξέφρασα μία απλή ερώτηση χωρίς ίχνος υπονοούμενου...και άν αυτό συνέβει ζητώ δημοσίος συγνώμη δεν είχα τέτοια πρόθεση...

Αλήθεια εσένα φίλε Νίκο που πήγε το μυαλό σου; :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Νίκο μιάς και μου αρέσει να αποκαλώ τον συνομιλητή μου με το όνομά του.

Άν και όπως λές και εσύ σε κάποια post σου δέν έχω να εξηγήσω κάτι, παρόλαυτά βεβαίως να κάνω την επεξήγηση των λεγόμενών μου...

Λοιπόν η φράση μου χωρίζετε σε 2 σκέλη ή μάλλον 3 το πρώτο είναι ότι σε γουστάρω με 1000 και νομίζω σου το έχω ξαναπεί επανελημένος εάν λοιπόν σε ενοχλεί το πρώτο σκέλος σεβαστό και κατανοητό αλλά δεν νομίζω να μην μπορώ να έχω μία ελέυθερη άποψη σε μία δημοκρατική χώρα που ζούμε χωρίς βέβαια να καταπατώ την προσωπική αξία του καθενός, το δεύτερο σκέλος έρχεται να ακουμπήσει τρυφερά στο πρώτο και απλά να επιβεβαιώσει και τους λόγους για τους οποίους σε γουστάρω που μερικοί απο αυτούς είναι το πολύ όμορφο και έξυπνο χιούμορ σου.

Και κλείνοντας στο 3 σκέλος απλά εξέφρασα μία απλή ερώτηση χωρίς ίχνος υπονοούμενου...και άν αυτό συνέβει ζητώ δημοσίος συγνώμη δεν είχα τέτοια πρόθεση...

Αλήθεια εσένα φίλε Νίκο που πήγε το μυαλό σου; :bowdown:

Κωστή,

Παρανόησες τη φύση της ερώτησής μου!

Κατ'αρχήν έχω δείξει ότι σέβομαι τις απόψεις των συνομιλητών μου (και τους ίδιους) έστω κι αν είναι ΑΚΡΩΣ αντίθετες από τις δικές μου, αρκεί να μη προσβάλλονται, όχι μόνο άνθρωποι, αλλά και συνειδήσεις! Οπότε το ότι εσύ ή ο κάθε εσύ μπορεί να έχεις διαφορετικές απόψεις από τις δικές μου, από τη στιγμή που ξέρεις να συζητάς θα σε σεβαστώ ως άτομο και ως προσωπικότητα!

Πάνω σε αυτό θα ζητήσω ΕΓΩ συγνώμη καθότι η προηγούμενη απάντησή μου μόνο σεβασμό δεν έδειχνε σε κάτι που είπες, θέλοντας μεν να προκαλέσεις, αλλά χωρίς να προσβάλλεις!

Το αν συμπαθείς ή απεχθάνεσαι ένα άτομο, είναι καθαρά προσωπικό σου θέμα και δεν νομίζω πως σηκώνει κάποια συζήτηση.

Όσον αφορά το τρίτο σκέλος, την ερώτηση, η αλήθεια είναι πως κακώς ελπίζεις να ξέρω τις φυσικές και χημικές ιδιότητες ενός gay, καθότι ποτέ δεν κάθισα να αναλύσω!

Για να επανέρθουμε στο θέμα όμως...

Όσο άνανδρο είναι να είσαι κουκουλοφόρος και να σπας ξένες περιουσίες, άλλο τόσο άνανδρο είναι να βρίσκεσαι γύρω από την "αγκαλιά" ενός οργάνου του παρακράτους για να κάνεις "τα δικά σου" φορώντας κράνος.

Link to comment
Share on other sites

:bowdown:

εξάλου οι αντίθετες απόψεις φέρνουν τις καλύτερες συζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

:bowdown:

εξάλου οι αντίθετες απόψεις φέρνουν τις καλύτερες συζητήσεις.

Το έχω ξαναπεί:

Είμαι υπέρ του υγιούς διαλόγου, αλλά μόνο όταν η ωμή βία δεν επιφέρει τα επιθυμητά αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξαναπεί:

Είμαι υπέρ του υγιούς διαλόγου, αλλά μόνο όταν η ωμή βία δεν επιφέρει τα επιθυμητά αποτελέσματα!

Οπότε ραντεβού στην πλατεία Παπαδιαμάντη σε 20 λεπτά φέρε ότι όπλα θές :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το πρωί 7:30 τα όπλα θα τα έχει Dartman μαζί του . :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για την EΛ.ΑΣ δεν με νοιαζει και τοσο.αλλα για χρυση αυγη...το οτι αγαπανε την χωρα τους δεν σημαινει οτι ειναι και ρατσιστες (οχι οτι δεν ειναι αλλα μερικες φορες χρειαζετε) προσωπικη γνωμη ε

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για την EΛ.ΑΣ δεν με νοιαζει και τοσο.αλλα για χρυση αυγη...το οτι αγαπανε την χωρα τους δεν σημαινει οτι ειναι και ρατσιστες (οχι οτι δεν ειναι αλλα μερικες φορες χρειαζετε) προσωπικη γνωμη ε

Κάποτε, κάποιος είχε πει: "Αγαπώ αυτήν τη χώρα, αλλά μισώ αυτό το κράτος!"

Και σε ρωτάω... Η Χ.Α. τί αγαπάει?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...