Jump to content

Μαζική αγορά Chiller


Recommended Posts

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, να σας ενημερώσουμε ότι οι πελάτες μας που έχουν κάνει αγορές από ένα ύψος και πάνω έχουν μόνιμη έκπτωση 10% και όχι 20% όπως αναφέρετε.

Όσον αφορά την προσφορά, ως Water Inn για την μαζική παραγγελία προσφέραμε 20% έκπτωση από την τιμή πώλησης. Εάν πραγματοποιηθεί μεμονωμένη αγορά η τιμή του είναι η αρχική.

Η αξιολόγηση μιας προσφοράς δεν γίνεται μόνο από το ποσοστό έκπτωσης αλλά και την αρχική τιμή στην οποία γίνεται η έκπτωση. Όπως εύκολα μπορείτε να διαπιστώσετε η τιμή που έχουμε στα TECO είναι η φθηνότερη της Ευρώπης και πάνω σε αυτή την τιμή κάνουμε ακόμα ένα 20% ώστε να στηρίξουμε την προσπάθειά σας.

Η προσφορά μας αυτή είναι τελική και δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 228
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σεβαστή η θέση του water inn :( πιστεύω όμως πρεπει να κινηθούμε στην πιο συμφέρουσα τιμή και λύση για όλους :( Επίσης για να υπάρχει αυτη η μόνιμη έκπτωση 10% απο το water inn πρεπει κάποιος να έχει φτάσει σε αγορές του το ποσόν των 3.000 ευρώ......

Link to comment
Share on other sites

Η πολιτική και οι προσφορές του κάθε καταστήματος είναι σεβαστές.

Η συμμετοχή, τόσο από τους χρήστες όσο και από τα καταστήματα δεν ήταν η αναμενόμενη.

Ειπώθηκαν όσο ειπώθηκαν… προσφέρθηκαν όσα και όσο προσφέρθηκαν. Aπό εδώ και μετά, αναμένουμε συμμετοχές (απ όλους) και θα κινηθούμε ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

Η πολιτική και οι προσφορές του κάθε καταστήματος είναι σεβαστές.

Η συμμετοχή, τόσο από τους χρήστες όσο και από τα καταστήματα δεν ήταν η αναμενόμενη.

Ειπώθηκαν όσο ειπώθηκαν… προσφέρθηκαν όσα και όσο προσφέρθηκαν. Aπό εδώ και μετά, αναμένουμε συμμετοχές (απ όλους) και θα κινηθούμε ανάλογα.

:(

Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχε μαζί μου ένας φίλος μου ανέφερε όtι υπάρχει άτομο που έχει τη δυνατότητα να κάνει ανεξάρτητη εισαγωγή των ψυκτικών TECO

Οι τιμές είναι:

TR-5 --> 270

TR-10 --> 350

TR-15 --> 400

TR-20 --> 485

Μιλάμε πάντα για 15 κομμάτια ανεξαρτήτως μοντέλου. Αρκεί να είναι 15 στο σύνολο.

Η προσφορά ισχύει μέχρι το τέλος καλοκαιριού.

Link to comment
Share on other sites

αντε παιδια να μαζευομαστε.............με 350+κατι ευρω παιρνεις κινεζiko http://www.aquaristic.net/hailea-titan-kuehler-hc-150a.html

και τωρα με 350 χτυπαμE TECO!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω επίσης ότι πρόκειται για κατάστημα (δεν ξέρω αν είναι σχετικό με το αντικείμενό μας ή κάποιος εισαγωγέας κλιματιστικών / ψυκτικών μηχανημάτων που συνεργάζεται με κάποιες εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι απο το WATER INN η προσφορα που ισχυει ειναι η τελευταια με το 30% με δωροεπιταγη μεχρι τελoς Ιουλιου η εκπτωση του 20% δεν ισχυει, σας ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχε μαζί μου ένας φίλος μου ανέφερε όtι υπάρχει άτομο που έχει τη δυνατότητα να κάνει ανεξάρτητη εισαγωγή των ψυκτικών TECO

Οι τιμές είναι:

TR-5 --> 270

TR-10 --> 350

TR-15 --> 400

TR-20 --> 485

Μιλάμε πάντα για 15 κομμάτια ανεξαρτήτως μοντέλου. Αρκεί να είναι 15 στο σύνολο.

Η προσφορά ισχύει μέχρι το τέλος καλοκαιριού.

αντε μπράβο :(:( υ.γ ο ανταγωνισμός ειχε αποτέλεσμα τελικά!!!!!!!!!!!!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε το Water Inn για την ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

Αντε να μπώ και εγώ για ένα TECO tr20 και ελπίζω να φτάσουμε τον αριθμό..

Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε αισίως τους 8 !!!!... Κάτι παραπάνω από τη μέση

Aiolos-910

Alan Boy

Dimaapo

Space4711

Kostas disc

Fishaki

Tsagos

Salamander

Οι τιμές είναι:

TR-5 --> 270

TR-10 --> 350

TR-15 --> 400

TR-20 --> 485

Μιλάμε πάντα για 15 κομμάτια ανεξαρτήτως μοντέλου. Αρκεί να είναι 15 στο σύνολο.

Η προσφορά ισχύει μέχρι το τέλος καλοκαιριού.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 300 νομίζω.. πάντος είναι από 300 και κάτω

Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε σείς… ούτε ταινία του Αγγελόπουλου να ήμασταν με τόσο αργές αποφάσεις !!!

:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για αυτή τη πρόταση? Αξίζει να το ψάξουμε και ως μάρκα και ως τιμή ?

Οι τιμές είναι κάτι παραπάνω από 100 ευρώ συν τα μεταφορικά.

http://cgi.ebay.co.uk/RESUN-500L-H-Chiller...%3A1%7C294%3A50

http://cgi.ebay.co.uk/RESUN-1000L-H-Chille...%3A1%7C294%3A50

Link to comment
Share on other sites

Εγω για το CL 85 ειμαι μεσααν με καλυπτει για τα λιτρα μου (περιπου 150 )

Αν και νομιζω οτι ειναι για nano reef.

Τα 500λτ. που λεει ειναι η αποδοση της αντλιας του και οχι τα λιτρα ικανοτητας ψυξης.

Έγινε επεξεργασία - Marexy
Link to comment
Share on other sites

Η Resun θα έχει και μεγαλύτερα μοντέλα φαντάζομαι, ώστε να καλύψει τα λίτρα που έχει ο καθένας μας.

Link to comment
Share on other sites

τεράστια κατανάλωση ρεύματος, κάτι που είναι το α και το ω για επιλογή chiller.

Έγινε επεξεργασία - salamander
Link to comment
Share on other sites

για 1000 λιτρα που θελω εγω ποια μοντελα με καλυπτουν?τι τιμες να περιμενω?κανα καλο diy για ψυξη μεσω ψυγειου γιατι "περισσευει" ενα μικρο...

Link to comment
Share on other sites

Αιολος εισαι πολυ καλος και ενδιαφερον αυτο που ξεκινησες. Ειμαι και εγω μεσα για μαζικη αγορα...να με εχετε υπ οψιν. Παντως εριξα μια ματια στο e-bay και εχει μεσα chiller στην μιση τιμη απο τις τιμες στην ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

για το resun θα συμφωνησω αν:

-δεν κανουν πολυ περισσοτερο θορυβο σε σχεση με τα ανταγωνιστικα μοντελα

-δεν εχουν πολυ μεγαλητερη καταναλωση σε σχεση με τα ανταγωνιστικα μοντελα

-υπαρχει καποια εγγυηση και σερβις

-βρουμε καποιον που να τα χρησημοποιει και να ακουσουμε εμπειριες.

Παντως ο τυπος εδω, αν καταλαβα καλα λεει οτι το cl 150 ειναι για 120 λιτρα μεγιστο και δεν διαθετει μεγαλυτερα chiller στο εξωτερικο.

επισης καλο θα ειναι να μας πει καποιος αν εχει κανει τη πατεντα με το ψυγειο. ειναι επισης μικρα σε ογκο εχουν 99€ (το ψυγειακι) καινουρια και ειναι ενεργειακης κλασης Α. πιστευω οτι θα δουλεψει μια χαρα και αυτο το συστημα και δεν ειναι κατι εντιαισθητικο

Έγινε επεξεργασία - fishaki
Link to comment
Share on other sites

δειτε αυτο

δεν ξερω αν το καταστημα μπορει να κανει κατι καλυτερο για μαζικη αγορα.

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκε ακόμη ένας φίλος στη παρέα μας… ήμασταν δυο , ήμασταν 3..γιναμε 9 !!!!

Aiolos-910

Alan Boy

Dimaapo

Space4711

Kostas disc

Fishaki

Tsagos

Salamander

jimmy19111977

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...