Jump to content

Diy Υποστρωμα για φυτεμενο


Rik

Recommended Posts

Κοίτα πως αλλάζει το νόημα για ένα γραμματάκι..

:lol: Ναι οντως, αλλα δεν πειραζει.........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 155
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα μπλε ψαρακια που ξεχναω συνεχως το ονομα τους δεν τα εχεις???

Φανταζομε εννοεις τα Blue Jack Dempsey...... ^_^

Το ενα δυστηχως απο δικια μου μ........ το στρεσαρα μια που βιαστικα να το μετακομισω και ταυτοχρονα ελειψα στο καπακι για καποιες ημερες, ενω το αλλο ζει και βασιλευει μαζι με τα Οσκαρ στο αλλο ενυδρειο......

Link to comment
Share on other sites

Οπωτε εισαι ετοιμος φιλε πες μου και σε οτι μπορω και ξερω θα σε βοηθησω,να εισαι σιγουρος γι αυτο! :)

Εννοειτε Κωστα, το ξερω οτι μπορω να βασιζομε σε εσενα!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kαλημερα στην παρεα!

Μια ενημερωση σχετικα με το ενυδρειο μου και το υποστρωμα που εκανα χρηση.

Το ενυδρειο ειχα να του κανω αλλαγη νερου και κουρεμα απο το πασχα. Εφοσων εγινε η ολη συντηρηση του και εβγαλα μια σακουλα κλαδεματα οπως βλεπεται το υποστρωμα συνεχιζει να δουλευει χωρις καμια αλλαγη στην συνθεση του. Μαλιστα οπως θα παρατηρησεται στο σημειο που ειναι βυθησμενη η ζαρντινιερα με το υποστρωμα εκει εξαπλωθηκε απο μονο του το γρασιδακι, ενω μπροστα στο σημειο οπου υπαρχει μονο χαλαζιακο χαλικακι δεν εξαπλωθηκε σχεδον καθολου.

Συγνωμη για την φωτο, δυστηχως δεν αξιοθηκα τοσα χρονια να παρω μια μηχανη της προκοπης και η φωτο χανει παρα πολυ απο το οπτικο αποτελεσμα που εχω μπροστα μου................

http://8b0312ce-702d-4af9-8644-194a5e41b272_zps

http://100_8178_zps67ddc0e1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλα Κωστη!

Η κρυπτο οπως παντα ειναι στα φορτε της και αν δεν επεμβω θα γεμιζε ολο το ενυδρειο.:-)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...