Jump to content

Klaz Light Reef


klaz

Recommended Posts

ως γνωστον δεν το εχω με φωτος.επειδη ομως εχω συνηθισει να ρεζιλευομαι σε αυτον τον τομεα,ειδου 1 απο το κινητο μου.

EA46AE04-15B2-4FCC-8B7D-2D3E971C0062_zps

Link to comment
Share on other sites

θενκς,αλλα αρχισε να μου φαινεται πολυ μπουκωμενο.ισως κανω μερικες αλλαγουλες κατα ανοιξη μερια.θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

θενκς,αλλα αρχισε να μου φαινεται πολυ μπουκωμενο.ισως κανω μερικες αλλαγουλες κατα ανοιξη μερια.θα δουμε.

Προσφέρομαι να πάρω ότι δεν σου κάνει!Αυτές τις ρίκο εκεί κάτω ρε φίλε σαν πολλές δεν έχουν γίνει;;;;:D
Link to comment
Share on other sites

οταν βγαλω μαγκες,γιατι οχι?αν δεν εχω δωσει σε τοσους φιλους ολους αυτους μηνες.να στειλω και σε σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

_DSC0335_DxO.jpg

PUNKS NO DEAD.....

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Kωστα πενεμορφο αλλα μονο μια φωτογραφια ρε συ?

και αυτην δεν την εχω βγαλει εγω λυκ......εξαλλου ειμαι μακραν χειροτερος φωτογραφος ακομη και απο σενα.χεχε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ενα update....

τα πραγματα μαλλον δεν ειναι πολυ καλα τελευταια...

εμφανιση επιθετικη απο κυανο σε περιεργα σημεια σε βραχο,στους σωληνες επιστροφης κλπ.εχω καιρο να μετρησω φωσφορικα και μηνες να μπει αντιφωσφορο σε λειτουργια...για να δουμε.

εχω χιλιαδες πλεον αστερινες..!!! αποκρουστικο η αληθεια το θεαμα.αριστερο και πισω τζαμι,δεν ξερω αν το ενυδρειο εχει τζαμια η κολλησαμε αστερινες μαζι με τζαμια...!!

εδω νομιζω οι θηρευτες τους ερχονται σπανια ελλαδα η κατι τετοιο θυμαμαι καπου που ειχα διαβασει εδω μεσα.

αυτα τα ολιγα.χρονος ανυπαρκτος και σχεδον με το ζορι κανω ακομη και την αλλαγη νερου.

οτι πει ο καλος θεουλης δηλαδη πλεον στο χομπι μου.

Link to comment
Share on other sites

Βαλε μια αρλεκινο γαριδα να καθαρισεις φερνει το aquario τηλ τους,Κωστα.

Link to comment
Share on other sites

Βαλε μια αρλεκινο γαριδα να καθαρισεις φερνει το aquario τηλ τους,Κωστα.

+1000 κώστα και το κυανό θα κάνει τον κύκλο του και θα πάει από εκεί που ήρθε!!Πάρε αρλεκίνο γρήγορα!Ε ρε θρεφτάρι θα γίνει η γαρίδα!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ μαγκες.θα το φροντισω.

Link to comment
Share on other sites

αστεριες τρωει..?? :bbq:

Link to comment
Share on other sites

αστεριες τρωει..?? :bbq:

Οτι τον τρωει...τον αστερια,τον τρωει... :lmao: :lmao: :lmao:

ΥΓ Κωστα παρτο λιγο βακτηριακα το θεμα σου αν δεν βαζεις αντιφωσφορο... :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα μακαρι να πανε ολα καλα!

Το θεμα ειναι πως αν δεν βαλεις και εσυ λιγο το χερι σου δεν μπορει να κανει και πολλα ο θεος απο μονος του βρε!

Συν αθηνα και χειρα κινει,που λενε και στο χωριο μου :jig:

Ξερω τρεχεις με τη δουλεια,αλλα αν αφιερωνεις το πολυ 2 ωριτσες συνολικα την εβδομαδα(και πολυ λεω) θα

ξαναζησει τις παλιες του δοξες ο υφαλος σου!

Κανε καμια αλλαγη νερου,κανε καμια μετρηση να δεις τι γινεται.

Τον αρλεκινο-ους,οπως σου λενε τα παιδια,να τον βαλεις!

Θα του-ς παρει λιγο καιρο αλλα θα στις μειωσουν πολυ!

Ειναι και πανεμορφο ζωντανο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ...

η εξελιξη του ενυδρειου δυστυχως παει προς το χειροτερο.ελλειψη χρονου,κλπ οδηγησε το συγκεκριμενο ενυδρειο στο τελος του,η να πω καλυτερα στην αρχη ενος νεου σχεδιασμου στο υπαρχων ενυδρειο.

ευτυχως το καλο παρεακι εδω πανω και οι καλοι μου φιλοι ειναι διπλα.

θα δρομολογηθουνε λοιπον αμεσσες εξελιξεις.

οτι κοραλια εχουν μεινει θα πανε σε καλα χερια για λιγο,διαστημα οπως και τα ψαρια.

θα ξαναμελετηθει το ολο θεμα,δοξα το θεο,απο εξοπλισμο ειμαι τουμπανο,και η γυαλα μου ειναι μια χαρα.

θα φτιαχθει εντελως διαφορετικο ακουασκειπινγκ,και θα ασχοληθω απο την αρχη αποκλειστικα με σκληρα κοραλια και με μοναδικη εξαιρεση την μεγαλη εφυλια-το σπιτι των κλοουν μου.

αν πανε ολα καλα ισως θα ειμαι ετοιμος να δειξω την εξελιξη της γυαλας μου λιγο πριν το πασχα..

ευχαριστω ολους οσους κατα καιρους με εχουν στηριξει ψυχολογικα και οχι μονο για να μην σταματησω το πανεμορφο χομπι μας.

to be continued....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...