Jump to content

Νεο Ξεκινημα Στα Αλατια


adlib

Recommended Posts

έτσι το αγόρι μου.

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο! Αν και στη θέση σου δεν θα δοκίμαζα να βαλω νταμσελ για τον χαρακτηρα που έχουν, αλλά οκ. Γούστα.

Link to comment
Share on other sites

το ξερω αυτο για τον χαρακτηρα τους Παναγιωτη! απλα ηθελα οπωσδηποτε ψαρι και αυτο ηταν διαθεσιμο! θα δειξει στην πορεια αν θα μεινει....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει φτάσει το απόγευμα στο χωρίο σου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει φτάσει το απόγευμα στο χωρίο σου?

χαχαχαααααα

Αιντε ρε Σταθηηηηη :D

Link to comment
Share on other sites

αδιαφοροντας για τα ειρωνικα σχολια προχωραω στις φωτογραφιες!! :rasp:

ξαναθυμηζω οτι ειναι τραβηγμενες απο κινητο και δυστυχως δεν αποτυπωθηκαν τα χρωματα του ενυδρειου αλλα ουτε και του ψαριου...παντως μια γευση θα την παρετε!

επισης ακουω σχολια για το στήσιμο!

25012013420.jpg

25012013422.jpg

25012013425.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσπάθεια! Έχεις φτιάξει καλούς χώρους για κοράλια.

Σαν στήσιμο καλό φαίνεται! Καλύτερα να βάλεις λίγο ακόμα ΖΒ για να επισπεύσεις το να ζωντάνεψεο ο άλλος.

Το νταμσελάκι, δεν φαίνεται καλά. Εγώ δεν θα το περναγα για νταμσελ αν δεν μου το έλεγες.

Έγινε επεξεργασία - ΠαναγιώτηςCR7
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσπάθεια! Έχεις φτιάξει καλούς χώρους για κοράλια.

Σαν στήσιμο καλό φαίνεται! Καλύτερα να βάλεις λίγο ακόμα ΖΒ για να επισπεύσεις το να ζωντάνεψεο ο άλλος.

Το νταμσελάκι, δεν φαίνεται καλά. Εγώ δεν θα το περναγα για νταμσελ αν δεν μου το έλεγες.

Τι εχει ρε Παναγιωτη;Διαρροια; :D

Link to comment
Share on other sites

Τι εχει ρε Παναγιωτη;Διαρροια; :D

:bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

όχι ρε. Στην φωτο εννοώ δεν φαίνεται καλά. :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ!!! μακαρι prince να γεμισει καποια στιγμη!!

οσο για το νταμσελ κριμα ειναι βρε παιδια, μην το κακολογείτε! :P

το ενυδρειο ειχε στρωσει μονο με βακτηρια και ο ΖΒ μπηκε την ημερα που μπηκε το ψαρι! σιγουρα θα ηθελα λιγο ακομα ΖΒ αλλα δεν μπορω να βρω με τιποτα! τωρα αν βρω θα τον βαλω στο σαμπ για να μην μου χαλασει το στησιμο!

ο βραχος ακουμπαει στο τζαμι αλλα οχι ολος, μονο το πανω πανω κομματι! γιατι?

Link to comment
Share on other sites

Αν και αυθαδιάζεις συνεχώς και θα εισηγηθώ να πετροβοληστεις και να σε κουρέψουν γουλί…θα σου πω μπράβο γιατί πραγματικά έχεις κάνει πολύ καλή δουλεία!! :bigemo_harabe_net-52:

Εύγε νέε μου....



Link to comment
Share on other sites

ούτε ζωντανό ούτε τίποτα μην βάλεις μέσα!!!!!!!μόνο λίγη κοράλλινη

το στήσιμο αν μπορεί να σηκώσει και το ανάλογο βιολογικό φορτίο θα είναι από τα καλύτερα

είμαι υπρικανοποιημένος, οπτικός από το εμφανισιακο κομμάτι

Υ.Γ. αν θέλεις να σου δώσω καμιά 5-6 κιλά πεντακάθαρο ΖΒ για το samp πες μου να σου φέρω

στη κοπή τι πίτα

Έγινε επεξεργασία - bababrilios
Link to comment
Share on other sites

ωχ μη με τρομοκρατεις Θοδωρε!!! :bigemo_harabe_net-83:

γιατι να μην βαλω κανα ψαρι ακομα? λες να μην το σηκωσει? για κοράλλι ξερω οτι αργω ακομα!

ευχαριστω πολυ για τα λογια σου, οσο για τον ΖΒ....... ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ?????? :headonwall:

εχεις π.μ. :)

Link to comment
Share on other sites

Μην βάλεις ψάρι ακόμα γιατί με τόσο λίγο βράχο τι να υποστηρίξεις! Εφόσον ακολουθείς αργό στρώσιμο έχεις και τις συνέπειες.

Πάντως αν πάρεις βράχο, άστον στο Main για λίγο καιρό. Θα μπολιαστεί καλύτερα ο βράχος σου και θα αποκτήσει και γρηγορότερα κοραλίνη.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούσες να κόψεις και το κομμάτι βράχου που έχεις στην κορυφή να δένει με το υπόλοιπο μια χαρά θα είναι...

Τα βραχάκια με ροζ κοραλίνη να τα τρίβεις μια φορά στις 2 βδομάδες και να κλείνεις κυκλοφορία για καμιά ωρίτσα να πάει παντού...αλλαγές νερού και μην φοβάσαι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εδω και 2 μερες εκανε την πρωτη εμφανιση της η διατομικη....

bring it on! :bigemo_harabe_net-188:

το ψαρακι παει σφαιρατα και δειχνει να ανέκαμψε.. αλλα παίχτηκε και πολυ σκοδροζουμο!! :D

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δώστου να μασάει καμια τσίχλα γιατί θα βρωμάει η ανάσα του :P

Ρίχνε καμια φωτό.

Πόσο καιρό τρέχει συνολικά? Μου φαίνεται παράξενο που είδες τώρα διατομική. Συνήθως τις πρώτες μέρες εμφανίζεται. Εκτός και αν δεν φωτίζεις καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...