Jump to content

Νεος Στη Θαλασσα


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 562
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε μια χαρά είσαι...απλά πρόσεχε τα διαλύματα της δοσομετρικής που πέφτουν κοντά στις αποικίες που έχεις να μην τις δεις να ασπρίζουν σε ανύποπτο χρόνο.... και όλα μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ολα!!!!!!

να σαι καλα.

Ε μια χαρά είσαι...απλά πρόσεχε τα διαλύματα της δοσομετρικής που πέφτουν κοντά στις αποικίες που έχεις να μην τις δεις να ασπρίζουν σε ανύποπτο χρόνο.... και όλα μια χαρά...

ευχαριστω.τα διαλυμματα πεφτουν στη μεση του ενυδρειου και προς το παρον δεν εχω θεμα μιας και το παρακολουθω.αν μεγαλωσουν και αλλο θα παω σε λυση αλα Αιολος με κρεμαστο φιλτρακι να πεφτουν πρωτα εκει.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κωστα.Πολυ τακτοποιημενο και καθαρο το ενυδρειο σου :bigemo_harabe_net-64:

να σαι καλα Σταθη.

με ζοριζει λιγο η απουσια σαμπ με ολο τον εξοπλισμο να κρεμεται απο το ενυδρειο αλλα θα το παλεψω για ενα καλο αποτελεσμα.(ελπιζω δηλαδη :meh: )

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Στελιο για τις ευχες σου.να σαι καλα.

τωρα που στο ενυδρειο εχει καποια κοραλια που πανε καλα δεν θελω να το ρισκαρω αλλο με το νερο βρυσης οποτε προχωρησα σε αγορα οσμοσης.

Link to comment
Share on other sites

Κωτσαρι καλοδουλευτα να σου ειναι ολα τα αποκτηματα που πηρες......!!!Οντως θαυμαζω το ολο project σου....γιατι οπως ειπες πιο πανω προοριζοταν για fish only......και δες που εχεις φτασει!!!!Σπαω μεση φιλος!!! :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Κωτσαρι καλοδουλευτα να σου ειναι ολα τα αποκτηματα που πηρες......!!!Οντως θαυμαζω το ολο project σου....γιατι οπως ειπες πιο πανω προοριζοταν για fish only......και δες που εχεις φτασει!!!!Σπαω μεση φιλος!!! :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

να σαι καλα Κωστη.ευχαριστω πολυ.ευχομαι τα καλυτερα για το ενυδρειο σου και την προσπαθεια σου.

η αληθεια ειναι οτι το <<ατιμο>> το αλατι σε παει αυτο εκει που θελει, παρα εσυ πας εκει που θες. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι γεγονος φιλε μου.....ειναι και κατα ποσο θα το αγαπησεις σαν χομπι.....η ποσο μπορεις να ασχοληθεις μαζι του!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κωστα! :bigemo_harabe_net-64:

πανεμορφο φιλε το ενυδρειο!πολυ καθαρο,με ωραιο στησιμο και κοραλια και ψαρακια υγειεστατα!!

ωραια κινηση εκανες με τις τ5

Link to comment
Share on other sites

Ένα μπράβο και από εμένα!

Προχωράς με αργά και σωστά βήματα.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κωστα! :bigemo_harabe_net-64:

πανεμορφο φιλε το ενυδρειο!πολυ καθαρο,με ωραιο στησιμο και κοραλια και ψαρακια υγειεστατα!!

ωραια κινηση εκανες με τις τ5

ευχαριστω Μιχαλη.με τις Τ5 μου αρεσει η αμμεση δυνατοτητα για συνδιασμους μεχρι να βρεις αυτο που θες και για αυτο συνεχισα με αυτες.

Mια χαρα Κωστα :)

να σαι καλα Στρατο.

Ένα μπράβο και από εμένα!

Προχωράς με αργά και σωστά βήματα.

ευχαριστω Μαικ.η οσμοση αργησε λιγο βεβαια αλλα καλιο αργα παρα ποτε.μακαρι να ειμαστε ολοι καλα να μπορουμε να ασχολουμαστε με αυτο μας γεμιζει και μες ευχαριστει.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κώστα! Και εις ανωτερα!

να σαι καλα Παναγιωτη.με την πρωτη ευκαιρια θα πρεπει να μπει κανα κοραλι γιατι εχω μεινει πισω.

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα Παναγιωτη.με την πρωτη ευκαιρια θα πρεπει να μπει κανα κοραλι γιατι εχω μεινει πισω.

Τι πίσω βρε! Τι να πω και γω! Μακάρι να φτάσω στο επιπεδο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο Κωστας :)

να σαι καλα Στρατο.ειχε και αλλα ωραια κομματια αλλα επιασα φοδρα στην τσεπη και με σκετη φοδρα δεν....

τρυπιος κουμπαρας αυτο το χομπι :bigemo_harabe_net-111:

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα Στρατο.ειχε και αλλα ωραια κομματια αλλα επιασα φοδρα στην τσεπη και με σκετη φοδρα δεν....

Το προβλημα των καιρων Κωστα.Μας εχουν ξεζουμισει...........

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λες ειναι Στρατο.δυστυχως.τουλαχιστον οσο μπορουμε να ειμαστε καλα και να γουσταρουμε με την ομορφη ενασχοληση μας.

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λες ειναι Στρατο.δυστυχως.τουλαχιστον οσο μπορουμε να ειμαστε καλα και να γουσταρουμε με την ομορφη ενασχοληση μας.

Ετσι φιλε μου.Ετσι :)

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό ετοιμαστείτε για το frag swap κύριοι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...