Jump to content

Νεος Στη Θαλασσα


Recommended Posts

ο ριακτορας κωστα θα σε βοηθησει πολυ :bigemo_harabe_net-64:

στην τελικη μπορεις να τον βαλεις να σε βοηθησει,να κανεις τη δουλεια σου και μετα τον ξαναβγαζεις εαν σε ενοχλει τοσο πολυ!

ασε που ετσι οπως πανε τα κοραλια σε λιγο καιρο δεν θα φαινεται τιποτα απο αυτα που υπαρχουν πισω :bigemo_harabe_net-134:

με αυτη την αλγη εγω ειδα πολυ καλα αποτελεσματα με τη μεθοδο με το μπολακι νερο.

αβαζεις σε ενα μπολακι νερο και οτι κοβεις απο την αλγη με το χερι το βαζεις μεσα στο μπολακι ετσι ωστε να καθαριζουν και τα χερια σου

απο τα υπολειματα της

εαν βγαινει ευκολα και με το λαστιχο κατα τη διαρκεια της αλλαγης σιφωναρε και αρκετη.

οταν με ολα αυτα την δεις να αρχιζει να ασπριζει και να χανει το εντονο πρασινο της τοτε εισαι σε καλο δρομο! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 562
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χιλια ευχαριστω Μιχαλη για το ενδιαφερον και τη βοηθεια. :cheers:

θα το κανω ετσι και με την πρωτη ευκαιρια ριακτορας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα.μιας και οι λαμπες καλυπτουν ολο το μηκος του ενυδρειου ειπα να <<ανοιξω>> λιγο το στησιμο δεξια και να ανοιξουν και νεες θεσεις για κοραλια.

2004ry.jpg
2002q.jpg
2003db.jpg
2005nl.jpg


Link to comment
Share on other sites

Ωραίος....για πες εντυπώσεις απο Α/Ο....

Και πού είσαι κράτα μου λίγο ροζ Hystrix για το swap....

Link to comment
Share on other sites

ενα φραγκ hystrix εφτασεεεε.

μακαρι να μπορεσω να ερθω και εγω και να γνωριστουμε ολα τα παιδια και απο κοντα.

η εντυπωση απο τη α/ο ειναι οτι πρεπει να εχει σταθεροποιηθει η αλγη και να μην εξαπλωνεται αλλο και το νερο ειναι πιο διαυγες.

Link to comment
Share on other sites

Κωτσαρι μπραβο ρε φιλε.....το εχεις και φαινεται!!!!Εχεις πολυ μερακι και αξιο ζηλευτω το καμαρι σου!!!Σκορδα............φτου φτου!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Κωστα πολυ καλο βαλτου και κανα σκορδο επανω :)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Κωστα πολυ καλο βαλτου και κανα σκορδο επανω :)

επιβαλλετε!!!

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

μπραβο Κωστα πολυ καλο βαλτου και κανα σκορδο επανω :)

επιβαλλετε!!!

να σαι καλα Νικο.δεν τα πιστευω αυτα.πιστευω οτι ολοι βλεπουν με <<καλο>> ματι την προσπαθεια.οποιος οχι να του καει το dvd(παλια βιντεο). :D :D

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα Νικο.δεν τα πιστευω αυτα.πιστευω οτι ολοι βλεπουν με <<καλο>> ματι την προσπαθεια.οποιος οχι να του καει το dvd(παλια βιντεο). :D :D

και οχι μονο και το πικαπ :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ενυδρείο σου έχει τρελές προοπτικές!Μπράβο και πάλι μπράβο για την προσπάθεια αλλά και για τον σεβασμό που δείχνεις στα ζωντανά σου!Εύχομαι να το δεις πραγματικό δάσος!Α και που΄σαι,ελπίζω να κατεβάσεις κανένα φραγκάκι από την κοιλάδα σου στο swap! :D

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι τέλειος!

Μου αρέσει πάρα μα πάρα πολύ…θα σου στείλω φιλία…. :bigemo_harabe_net-146:

Να το χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ενυδρείο σου έχει τρελές προοπτικές!Μπράβο και πάλι μπράβο για την προσπάθεια αλλά και για τον σεβασμό που δείχνεις στα ζωντανά σου!Εύχομαι να το δεις πραγματικό δάσος!Α και που΄σαι,ελπίζω να κατεβάσεις κανένα φραγκάκι από την κοιλάδα σου στο swap! :D

Κωστα ευχαριστω για τα καλα σου λογια.με το καλο να φτιαξεις και εσυ το καινουργιο.

μακαρι να μπορεσω να ερθω και εγω στο swap και ολο και κατι θα βγει για την χαρα της ανταλλαγης.

Φίλε είσαι τέλειος!

Μου αρέσει πάρα μα πάρα πολύ…θα σου στείλω φιλία…. :bigemo_harabe_net-146:

Να το χαίρεσαι!

με κακομαθαινεται κ.Συντονιστα. :blush: :blush:

να σαι καλα Νικολα.αναμενουμε εξελιξεις και απο το δικο σου.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κώστα! Αρχίζει και δασώνει το πράγμα! Πολύ γουστάρω!

να σαι καλα Παναγιωτη.πιστευω να μπορεσω να βαλω μερικα ακομα στο καινουργιο κομματι και να δεσει οπτικα.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε κωσταρα!ωραιος!

το οτι ειναι κουκλα στο εχω ξαναπει η αλλαγη αυτη με το βραχο στα δεξια μου αρεσε πολυ!

ωραια δουλεια και οταν θα μπουν πανω κοραλακια να κατσουν θα δειξει ακομα πιο πολυ! :bigemo_harabe_net-64:

σκορδα και απο μενα.... ;)

Link to comment
Share on other sites

πράγματι,πολύ όμορφο το κομμάτι που πρόσθεσες

επιπλέον χώρος για κοραλλάκια

Link to comment
Share on other sites

πράγματι,πολύ όμορφο το κομμάτι που πρόσθεσες

επιπλέον χώρος για κοραλλάκια

να σαι καλα Γρηγορη.

αυτος ηταν και ο λογος της αλλαγης,να ανοιξουν θεσεις για κοραλια μια και πριν δεν υπηρχαν.τωρα τα κοραλια εν καιρω θα μπουν σιγα-σιγα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...