Jump to content

Pacific Sun -Hyperion-


Aiolos

Recommended Posts

σταυρε μην το ψαχνεις.μονο η γυναικα μου με καταλαβαινει.χεχεχε....οκ.ισχυει αυτο που μου ειπες στο πμ.θα περασω να τα πουμε.

τελικΑ οντως συνεχιζει η επιλογη χρωματος?(μαυρο η ασπρο?).

ευχαριστω.

Καλημερα

Σε ασπρο χρωμα μαλλον Κωστα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε... εγώ αυτή τη στιγμή είμαι στο Bali πίνω το καφεδάκι μου και παρακολουθώ την ανατολή με τα μοβ τροπικά χρώματά της !!!

post-13206-0-39323500-1353047182_thumb.jpg

Σε κόβω εσένα να βάζεις ξυπνητήρι το πρωί για να προλαβαίνεις την Ανατολή.... :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε... εγώ αυτή τη στιγμή είμαι στο Bali πίνω το καφεδάκι μου και παρακολουθώ την ανατολή με τα μοβ τροπικά χρώματά της !!!

post-13206-0-39323500-1353047182_thumb.jpg

Ερχεται αποστολη απο το bali να δει απο κοντα τον ηλιο που τους κλεψαμε!!!!!!!!!!!! Καλημερα

Link to comment
Share on other sites

Σε κόβω εσένα να βάζεις ξυπνητήρι το πρωί για να προλαβαίνεις την Ανατολή.... :)

Ειχε που ειχε αυπνιες τον τελευταιο καιρο,τωρα με αυτο ηρθε και εδεσε το γλυκο :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς η "κάποιας ηλικίας" ξυπνάμε νωρίς.... δεν χρειάζεται ξυπνητήρι... από τις 7 το μάτι γαρίδα !!!

Link to comment
Share on other sites

Άντε τυχεροί είστε όσοι καθυστερήσατε να το πάρετε.... έχετε έτοιμο έναν πλήρη οδηγό βήμα προς βήμα !!!

Link to comment
Share on other sites

Άντε τυχεροί είστε όσοι καθυστερήσατε να το πάρετε.... έχετε έτοιμο έναν πλήρη οδηγό βήμα προς βήμα !!!

αυτα να τα ξεχασεις....οταν ερθει η ωρα θα εχεις δουλιτσα εδω πανω στο βουνο.....
Link to comment
Share on other sites

μα δεν θα σου πω τίποτα διαφορετικό από αυτά που λένε οι οδηγίες....

Link to comment
Share on other sites

μα δεν θα σου πω τίποτα διαφορετικό από αυτά που λένε οι οδηγίες....

θα μου κανεις παρεα......και σιγουρα η οποια εμπειρια που σιγουρα θα αποκτησεις μεχρι να το παρω στα χερια μου θα μου δωσει εξτρα ποντους.

θελεις και αλλα? :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις αυξομειώσεις τάσεις από την ΔΕΗ, πάρε κανέναν σταθεροποιητή τάσης από το Πλαίσιο για καλό και για κακό.... βρίσκεις από 10-35 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις αυξομειώσεις τάσεις από την ΔΕΗ, πάρε κανέναν σταθεροποιητή τάσης από το Πλαίσιο για καλό και για κακό.... βρίσκεις από 10-35 ευρώ.

+1000

Είναι ευαίσθητα σε τέτοιες καταστάσεις!

Το ξέρω από δικό μου πάθημα.

Αυτήν την στιγμή το φωτιστικό το έχω σε σταθεροποιητή τάσης.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται πως χωρις σταθεροποιητη δεν παιζω...εχω και 3φασικο εδω και ειμαι ακομη πιο ευαισθητος σε πτωσεις τασης.

ξερουμε καναν δοκιμασμενο σταθεροποιητη σε καλη τιμη..?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μα στην ουσια αυτον εχει μονο....ο δευτερος που εχει ειναι εντελως για κλαματα.....

τα τουρμπο δεν τα χωνευω καθολου ρε βαγγελη.να βλεπαμε και πουθενα αλλου..?

Link to comment
Share on other sites

απο την αλλη.....τουρμπο εε....??

για δες τον ιδιο...πιο δυνατο και πιο φθηνο.....

http://www.skroutz.g...1000VA-PRO.html

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν τα πας?..... και φτηνά είναι και αξιόπιστα (ποτέ δεν είχα πρόβλημα σε κανέναν προϊόν τους) και καλή υποστήριξη έχουν... μέχρι και αντικατάσταση με καινούργιο επί τόπου !!!

Τι άλλο θα ήθελε ένας καταναλωτής?

Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορά?... η ετικέτα αλλάζει, το ίδιο πράγμα είναι

Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορά?... η ετικέτα αλλάζει, το ίδιο πράγμα είναι

η τιμη αλλαζει......το λινκ που σου εβαλα ειναι πιο φθηνο.

εκτος και αν μπορουμε να τοποθετησουμε κατέυθειαν στον πινακα καποιον σταθεροποιητη.δεν γνωριζω ομως το κοστος..

Link to comment
Share on other sites

η διαφορά είναι σχετικά μικρή αν αναλογιστείς την υποστήριξη που θα έχεις από το πλαίσιο...

'Η μήπως περιμένεις ο Μιμίκος και ο Σταυριανός να στο αντικαταστήσουν άμεσα?, πως και δε!!!!...... βάλε και 6.50 τα μεταφορικά !!!!

Link to comment
Share on other sites

ο μιμικος δεν εχει και.......κοτοπουλα.....?

υγ.δεν εχεις και αδικο εδω που τα λεμε....

Link to comment
Share on other sites

Καλά και για το πλαίσιο παιδιά...να μην ανοίξω το στόμα μου δλδ...Θεωρώ μακράν οτι έχει το χειρότερο σέρβις...την χειρότερη εξυπηρέτηση και έχω βάσιμες υποψίες οτι πουλάνε μπάς κλάς πραμάτεια εδώ και χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ποτέ δεν έτυχε ποτέ καμιά στραβή.... ποτέ δεν είχα πρόβλημα με TURBO, και πάντα ήταν εξυπηρετικοί και άμεσοι στο service

... και έχω πάρει πάρα πολλά πράγματα από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...