Jump to content

Pacific Sun -Hyperion-


Aiolos

Recommended Posts

κουβεντουλα κανουμε για τα 3 χρονια εγγυηση που δινουν στο αμερικα.

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση που πήραμε από την PACIFIC SUN σχετικά για την εγγύηση είναι παγκοσμίως 2 χρόνια .

Η τριετής εγγύηση που κάνατε αναφορά, είναι πρωτοβουλια για διαφημιστικούς λόγους από την εκεί αντιπροσωπεία,

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

οκ,το λυσαμε και αυτο....

αντε να ερθει η ωρα να το παρουμε στα χερια μας,να δουμε τι λεει....

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θελει να πει , οτι μπηκε το λινκ και απο καποιο ξενο σαιτ που να αποδεικνυει το τι λεμε εμεις εδω ( στην Ελλαδα ) σχετικα με την εγγυηση .

Αυτό ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση που πήραμε από την PACIFIC SUN σχετικά για την εγγύηση είναι παγκοσμίως 2 χρόνια .

Η τριετής εγγύηση που κάνατε αναφορά, είναι πρωτοβουλια για διαφημιστικούς λόγους από την εκεί αντιπροσωπεία,

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

αρα για να μπορει να το κανει η εκει αντιπροσωπεια ( της Αμερικης ) παει να πει πως υπαρχει αυτη η δυνατοτητα πως και δεν μπορει να γινει και σε αλλες χωρες ? Ισως επειδη το πελατολογιο - υποψηφιοι πελατες της Αμερικης ΔΕΝ μπορει να συγκριθει με το πελατολογιο καποιας αλλης ( οποιασδηποτε ) χωρας .... ( δηλαδη με λιγα λογια παλι σε δευτερη μοιρα ειμαστε ως χωρα ) :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

εγω που το ειδα απο κοντα παιδια ειναι τρομερο!

κανει αυτα που υποσχεται οντως!

το οικονομικο κομματι κ το αν ειναι απαραιτητο για να παει βολιδα ενα reef ειναι αλλο!!

αλλα οντως κανει παπαδες!!

πολλες επιλογες στις ρυθμισεις,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης,ομορφο φως(δεν μοιαζει με αυτο το ψευτικο των led)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ήρθεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!

(και σε μαύρο χρώμα)

Link to comment
Share on other sites

που ειναι τα λεφτα μας ωεοοοοο...?

Link to comment
Share on other sites

Ήρθεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!

(και σε μαύρο χρώμα)

Έτσι εξηγείται γιατί ακούγονται κραυγες ηδονής μέχρι το Ωραιόκαστρο !!!

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ακουσα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

σε κούφανε η Vortech ? xxaxaxaaxaxaxax

Link to comment
Share on other sites

κουφαλογο μπορει να ειμαι,αλλα αν μπει και η δευτερη,νομιζω πως θα παιζω με τα νευρα μου...και δεν κανω πλακα παιδια.ειναι ενοχλητικο.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα ξεράθηκα στο γέλιο !!!!

μ αρέσουν τέτοια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες, άλλο φως, άλλο χρώμα...άλλο ενυδρείο !!!

Πολλές επιλογές στις ρυθμίσεις, μέχρι που πελάγωσα οπότε περιμένω αύριο το "συνεργείο" από το κατάστημα για καφέ εργασίας... με ρυθμίσεις!!!

Ένα ευχάριστο γεγονός είναι ότι το κατάστημα έχει πάρει επίσημα την αποκλειστική αντιπροσωπεία Ελλάδος που σημαίνει και καλύτερη υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες, άλλο φως, άλλο χρώμα...άλλο ενυδρείο !!!

Πολλές επιλογές στις ρυθμίσεις, μέχρι που πελάγωσα οπότε περιμένω αύριο το "συνεργείο" από το κατάστημα για καφέ εργασίας... με ρυθμίσεις!!!

Ένα ευχάριστο γεγονός είναι ότι το κατάστημα έχει πάρει επίσημα την αποκλειστική αντιπροσωπεία Ελλάδος που σημαίνει και καλύτερη υποστήριξη.

Άσε τα λόγια κ δώσε βίντεο στον λαό! !!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το έχω βάλει να δουλέψει στο προγραμμα προσαρμογής από Τ5 σε led..... η διάρκεια του προγράμματος είναι 60 ημέρες.

Το φωτιστικό δεν ανάβει στο 100% μη μου καούν τα κοράλλια !!!

Link to comment
Share on other sites

Άμα το πρόγραμματισεις κ του πεις ότι έρχεται ο Johnlaz θα μου ετοιμάσει καφέ?????? :P

Link to comment
Share on other sites

μόνο αν τον πίνεις κρύο... με 32 βαθμούς Κελσίου (στο συγκεκριμένο προγραμμα) δεν ζεσταίνει τίποτα !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...