Jump to content

Pacific Sun -Hyperion-


Aiolos

Recommended Posts

metis_black0.jpg

Και στο μαύρο του.... έχει ακριβώς το ίδιο χρώμα με το έπιπλο του ενυδρείου (ΕΗΕΙΜ), κουστουμάκι !!!

Link to comment
Share on other sites

Την γατα ομως δεν την βγαζει βολτα!αααμ αγαπητε μου λυπαμε...:-Ρ

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση δηλαδη βαγγελη με τον προηγουμενο?Ποια διαφορα ηταν η ποιο χτυπητη σε σχεση με τον φωτισμο που ειχες?

Link to comment
Share on other sites

...Ποια διαφορα ηταν η ποιο χτυπητη σε σχεση με τον φωτισμο που ειχες?

Τα λεφτά!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση δηλαδη βαγγελη με τον προηγουμενο?Ποια διαφορα ηταν η ποιο χτυπητη σε σχεση με τον φωτισμο που ειχες?

Κατ αρχήν έχει πιο "καθαρό" φως.... πιο έντονα χρώματα σε όλο το φάσμα, (αν και το δουλευω μειωμένο λόγω προσαρμογής, κάπου στο 60% ?)

Δημιουργεί τρομερές αντανακλάσεις μέσα στο ενυδρείο, κάτι παρόμοιο με τις λάμπες μετάλλου, σε μικρότερη ένταση αλλά με πολύ περισσότερα χρώματα. Δηλαδή βλέπεις στον αραγωνίτη και στους βράχους ,πράσινες, κόκκινες. μπλε αντανακλάσεις όπως και στο φυσικό περιβάλλον και όχι μόνο άσπρες όπως οι μετάλλου.

Η μαγεία είναι στην ανατολή και στη δύση που παίρνει όλα εκείνα τα χρώματα του ουρανού ανάλογα με την ώρα και το πρόγγραμα. Μεταβάλλεται από μπλε σε ροζ, πορτοκαλί κλπ....

Έχει 3 διαφορετικά Moon light, που το ένα είναι καλύτερο από το άλλο.

αααα και 500 ευρώ περισσότερο από το παλιό μου φωτιστικό !!!

χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω λεντ μου τρεχουν τα σαλια ετσι πως το παρουσιασες το θεμα.Εσυ εφαγες και την Μοιραρακη :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορντοροδοκοκκινες αντανακλασεις απο το μπαλι στο σαλονι σας,οσο εγω γραφω εσει παραγκελνετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

με γειες αιολεεεε.καλοριζικο φιλαρακο.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλους παιδιά.... κερνάω καφεδάκι όποτε θέλετε, με ανατολή και δύση από Bali....

και ένα πολύ πρόχειρο βίντεο της τελευταίας στιγμής.. (δεν έκανα εξισορρόπηση χρωμάτων), αλλά οι αντανακλάσεις φαίνονται μια χαρά !!!

Link to comment
Share on other sites

ομορφο φασμα.στους ποσους ποντους απο νερο το κρεμασες βαγγελ?

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ.......

http://www.grapheine...242a511179.html

Εγραψες

σε κούφανε η Vortech ? xxaxaxaaxaxaxax

Τώρα γίνεσαι κακός!

κουφαλογο μπορει να ειμαι,αλλα αν μπει και η δευτερη,νομιζω πως θα παιζω με τα νευρα μου...και δεν κανω πλακα παιδια.ειναι ενοχλητικο.

Κλαζ είχα παέι να πιώ καφέ σεέναν φίλο εχθές ο οποίος έχει 7 40άρες!Φαντάζεσαι το soundtrack που συνόδευε το μπανηστήριον!

Μπορντοροδοκοκκινες αντανακλασεις απο το μπαλι στο σαλονι σας,οσο εγω γραφω εσει παραγκελνετε!!!!

:bigemo_harabe_net-74:

σας ευχαριστώ όλους παιδιά.... κερνάω καφεδάκι όποτε θέλετε, με ανατολή και δύση από Bali....

και ένα πολύ πρόχειρο βίντεο της τελευταίας στιγμής.. (δεν έκανα εξισορρόπηση χρωμάτων), αλλά οι αντανακλάσεις φαίνονται μια χαρά !!!

Καλορίζικο Αίολε!Αντε να έρθουν και των υπολοίπων!

Link to comment
Share on other sites

7χ40αρες?!!!! the art of noise....μαλλον θα ειναι φαν του εν λογω συγκροτηματος...πωπωπωπω.....(μηπως τον λενε νικο?)

Link to comment
Share on other sites

7χ40αρες?!!!! the art of noise....μαλλον θα ειναι φαν του εν λογω συγκροτηματος...πωπωπωπω.....(μηπως τον λενε νικο?)

Ποιος εχει κωστα 7χ40αρες?Στην θαλασσα το εστησε το reef?Μην κρυβεις λογια και λεγε....ποιοςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Με γειά τα φώτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από ερώτηση που είχα κα΄νει στο RC μου απαντήσε ο Przemek από την εταιρία

3 years for LED panels, 2 years for electronic(for newest XM and Hyperion models)

Warranty period the same for all countries.

http://www.reefcentral.com/forums/showpost.php?p=20880366&postcount=191

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πήρε το αυτί μου για φωτιστικο που ήταν " Κυριακής χαρά Δευτέρας λύπη " .....

Εάν θέλει μπορει να μας ενημερώσει περαιτέρω το παιδί που έπαθε τη ζημεια . Έχω πει και το ξαναλέω ότι σε ένα προϊόν πρέπει να ακούγονται και τα καλά και τα κακά . Ειδικά για κάτι που στην προκειμένη περίπτωση εχει κόστος 1000-1500 € !!!

Link to comment
Share on other sites

Το λίνκ του τρελοκαστορα

http://www.reefcentral.com/forums/showthread.php?p=20880366#post20880366

Link to comment
Share on other sites

metis_black0.jpg

Και στο μαύρο του.... έχει ακριβώς το ίδιο χρώμα με το έπιπλο του ενυδρείου (ΕΗΕΙΜ), κουστουμάκι !!!

Καλοφώτιστο/καλορίζικο Βαγγέλη, να το χαρείς!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πήρε το αυτί μου για φωτιστικο που ήταν " Κυριακής χαρά Δευτέρας λύπη " .....

Εάν θέλει μπορει να μας ενημερώσει περαιτέρω το παιδί που έπαθε τη ζημεια . Έχω πει και το ξαναλέω ότι σε ένα προϊόν πρέπει να ακούγονται και τα καλά και τα κακά . Ειδικά για κάτι που στην προκειμένη περίπτωση εχει κόστος 1000-1500 € !!!

Ναι έμαθα ότι ενώ εκεί που όλα δούλευαν μια χαρά, άρχισε να μυρίζει και έσβησε.

Τουλάχιστον είναι μέσα στην εγγύηση και ότι έπαθε θα καλύπτεται !!

Το σπάσιμο είναι ότι μέσα στην όλη χαρά, θα πρέπει τώρα να περιμένει τα πήγανε - έλα μέχρι την Πολωνία.

Link to comment
Share on other sites

Το σπάσιμο είναι ότι μέσα στην όλη χαρά, θα πρέπει τώρα να περιμένει τα πήγανε - έλα μέχρι την Πολωνία.

βαλε και το αγχος για το αν του κανουνε σωστη δουλεια στο σερβις ..........τοσα ακουστηκανε για το σερβις τους....
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...