Jump to content

Το Ριφάκι Μου


Παναγιώτης Κ

Recommended Posts

Πλέον θεώρησε και τον εαυτό σου "καρνταση"!

Πίστεψε με, ένας ηπειρώτης και θεσσαλονίκη να γεννηθεί ηπειρώτης μένει(στο μυαλό) :D .

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακολουθώ καιρό αλλα τωρα που μιλήσαμε κιολας έχω να πω ότι εσυ και το reefακι σου συναγωνίζεστε στο ποιος ειναι πιο μαματος! Σας χαίρομαι και τους 2! Έχεις τρομερή εξέλιξη!

Edit: παράκληση σε εναν διαχειριστή... Γιατι δεν μεταφέρετε το θέμα στο παρουσιάσεις ενυδρειων μελών να κάνει παρέα με τα δικά μας;! Ειναι κρίμα να παει χαμένο τέτοιο οφθαλμολουτρο!

Βαλεντινε μου εαν το θελει ο παναγιωτης εγινε τωρα κιολας :thumbup:

Παναγιωτη ενημερωσε με π.μ η΄ εδω ;)

Link to comment
Share on other sites

Πες ναι! Πες ναι!

Χαχαχαχαα... Nightwatch έχουμε εδώ;!

Link to comment
Share on other sites

Βαλεντινε μου εαν το θελει ο παναγιωτης εγινε τωρα κιολας :thumbup:

Παναγιωτη ενημερωσε με π.μ η΄ εδω ;)

Θα ήθελα πολύ να το μεταφέρω, αλλά δεν είναι ολοκληρωμένο ακόμα, και είναι ακόμα under construction!

Κάποια στιγμή όμως θα φτιάξω νέο θέμα στων μελών με την ολοκληρωμένη παρουσίαση του. :bigemo_harabe_net-64:

Ελπίζω να μην σας πειράζει. :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Θεμα σου ειναι πανο μου,οτι θες κανεις!

Οταν θελησεις τη μεταφορα ενημερωσε η' φτιαξε καινουργιο θεμα οπως λες :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πολύ να το μεταφέρω, αλλά δεν είναι ολοκληρωμένο ακόμα, και είναι ακόμα under construction!

Κάποια στιγμή όμως θα φτιάξω νέο θέμα στων μελών με την ολοκληρωμένη παρουσίαση του. :bigemo_harabe_net-64:

Ελπίζω να μην σας πειράζει. :bigemo_harabe_net-146:

Πάντα έτσι δεν είναι με τα ενυδρεία! :bigemo_harabe_net-72:

Link to comment
Share on other sites

Θεμα σου ειναι πανο μου,οτι θες κανεις!

Οταν θελησεις τη μεταφορα ενημερωσε η' φτιαξε καινουργιο θεμα οπως λες :thumbup:

Έγινε μιχάλη! Όταν έρθει η ώρα θα το δείτε και εκεί!

Πάντα έτσι δεν είναι με τα ενυδρεία! :bigemo_harabe_net-72:

Έτσι είναι! :bigemo_harabe_net-111: Δυστυχώς ή ευτυχώς οι αναβαθμίσεις σε εξοπλισμό και ζωντανά δεν σταματάνε ποτέ. Πόσες φορές λέω τώρα είμαι οκ, και μετά απο 2 μέρες θέλω να πάρω κάτι άλλο. :bigemo_harabe_net-126:

Αλλά κάποια στιγμη μέσα σε λίγους μήνες(θέλω να πιστεύω μέσα στο καλοκαίρι) να πάρει ένα δρόμο ώστε να μπορώ να το παρουσιάσω πιο ολοκληρωμένα. Δεν λέω ότι δεν θα γίνονται προσθήκες, απλά με ρέγουλα και πιο σπάνια. :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

σου ευχομαι να το δεις συντομα δασος !! ααα και βαλε και καμια φωτογραφια να εμπνευστω ! :bigemo_harabe_net-134:

Φωτός πάλι απο τις 25 και μετά, γιατί είναι under construction!

Τι έμπνευση βρε? Το δικό μου αν εμπνευστείς? Είναι τόσα άλλα ομορφότερα ενυδρεία μέσα στο φόρουμ... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Φωτός πάλι απο τις 25 και μετά, γιατί είναι under construction!

Τι έμπνευση βρε? Το δικό μου αν εμπνευστείς? Είναι τόσα άλλα ομορφότερα ενυδρεία μέσα στο φόρουμ... :bigemo_harabe_net-64:

πσσ under contruction !! ;)

ναι αλλα λιγα ειναι σαν το δικο σου σε αυτα τα λιτρα .... επισης απο παντου μπορεις να παρεις ιδεες .... !! ^_^

στο εχω ξαναπει μπορει να μην ειναι το ποιο ωραιο απο ολα αλλα δειχνει ποιο φυσικο σχεδον απο ολα !! ο καθενας βλεπει οτι του αρεσει στο καθε ενυδρειο !! :D εμενα μου αρεσει η ξενια σου παντως περισσοτερο απο ολα!! :P:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

πσσ under contruction !! ;)

ναι αλλα λιγα ειναι σαν το δικο σου σε αυτα τα λιτρα .... επισης απο παντου μπορεις να παρεις ιδεες .... !! ^_^

στο εχω ξαναπει μπορει να μην ειναι το ποιο ωραιο απο ολα αλλα δειχνει ποιο φυσικο σχεδον απο ολα !! ο καθενας βλεπει οτι του αρεσει στο καθε ενυδρειο !! :Dεμενα μου αρεσει η ξενια σου παντως περισσοτερο απο ολα!! :P:hysterical::hysterical:

Άλλος και τούτος! :bigemo_harabe_net-74:

Ρε θα μου αφήσετε ψυχολογικά στο τέλος με αυτή την ξένια! :ph34r:

Θα την πετάξω :bigemo_harabe_net-126:

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη εισαι 0..ο τα παιδια. Ευχομαι να γινει over contraction very fast.

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη εισαι 0..ο τα παιδια. Ευχομαι να γινει over contraction very fast.

Σ' ευχαριστώ πολύ νίκο! :bigemo_harabe_net-146: Και γω το ελπίζω σύντομα!

Πολλοί γνωστοί μου μου έλεγαν μην κοιτάς τα ενυδρεία που έχουν στο φόρουμ. Αυτά δεν μπορείς να τα φτάσεις! Κάνε κάτι πιο απλό.

Εγώ όμως μόνο και μόνο γι'αυτό πάω κόντρα και θέλω να το φτάσω full stock και ειδικά σε sps που τα λατρεύω!

Έγινε επεξεργασία - ΠαναγιώτηςCR7
Link to comment
Share on other sites

Εχεις επιμονη και μαζι με την υπομονη που ειναι αρετη θα το πετυχεις σε συνδυασμο με την γνωση.τετοια πεισματα μας κανουνε καλυτερους χομπιστες.σιγουρα θα το πετυχεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πολλοί γνωστοί μου μου έλεγαν μην κοιτάς τα ενυδρεία που έχουν στο φόρουμ. Αυτά δεν μπορείς να τα φτάσεις! Κάνε κάτι πιο απλό.

Εγώ όμως μόνο και μόνο γι'αυτό πάω κόντρα και θέλω να το φτάσω full stock και ειδικά σε sps που τα λατρεύω!

Να πας να πεις στους δικούς σου ότι και το δικό σου το reef είναι σε αυτο το φόρουμ και πολλοί άλλοι θέλουν να φτάσουν εσένα σε αυτο το σημείο.

Μπορει να σου βγήκε κάτι παραπάνω απο ότι περιμενες αλλα κάθε προσπάθεια αξίζει μέχρι το τελευταίο ευρώ.

Ενυδρειο reef στηνεις δεν μαζευεις χαρτάκια να πας να τα αγωρασεις ολα με την μια. Θέλει χρόνο γνώσεις και σταθερα βήματα για να φτάσεις εκει που θέλεις.

Τα συγχαρητήρια μου για την προσπάθεια σου και για μέχρι εδω που έφτασες ειμαι σίγουρος μια μέρα εδω μέσα θα γράφεις ποστ που θα είναι για pin.

Καλη συνέχεια με υπομονή σου εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Να πας να πεις στους δικούς σου ότι και το δικό σου το reef είναι σε αυτο το φόρουμ και πολλοί άλλοι θέλουν να φτάσουν εσένα σε αυτο το σημείο.

Μπορει να σου βγήκε κάτι παραπάνω απο ότι περιμενες αλλα κάθε προσπάθεια αξίζει μέχρι το τελευταίο ευρώ.

Ενυδρειο reef στηνεις δεν μαζευεις χαρτάκια να πας να τα αγωρασεις ολα με την μια. Θέλει χρόνο γνώσεις και σταθερα βήματα για να φτάσεις εκει που θέλεις.

Τα συγχαρητήρια μου για την προσπάθεια σου και για μέχρι εδω που έφτασες ειμαι σίγουρος μια μέρα εδω μέσα θα γράφεις ποστ που θα είναι για pin.

Καλη συνέχεια με υπομονή σου εύχομαι.

+1000

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να ειναι ολα καλα !

Εννοειται Γιαννη...................αυτο που παρατηρω ειναι οτι εσβησε αβαταρ και υπογραφη.Γιατι αραγε;

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται Γιαννη...................αυτο που παρατηρω ειναι οτι εσβησε αβαταρ και υπογραφη.Γιατι αραγε;

και εγω το παρατηρησα απλα δεν κολαει ... γιατι να το εκανε !?

ελπιζω συντομα να ειναι μαζι μας !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...