Jump to content

Ας Το Παρουμε Απο Την Αρχη..............


toyomania8617

Recommended Posts

Αδερφε να εισαι καλα...σ'ευχαριστω για τα λογια σου!!Προσπαθω φιλαρακι για το καλυτερο...πιστευω πως τωρα σου γεμισα την ΟΘΟΝΗ :lolu::hysterical: .Με τα μπλε led οντως μιχαλη εδειχνε απιστευτα χρωματα(πολυ πρασινο ομως ρε παιδι μου)!!Απο ψαρια ολα καλα...αλλα οντως 3 tang παρα ειναι σε 450 λιτρα μεικτα!Ιδιως στα μεγεθη του Νασου και του Χαβα!!Δεν θελω να τα αποχωριστο με τιποτα ομως!!!Οσο αφορα για την μοντι και τα κοραλλια γενικα.....ολα καλα,αλλα ρε bro δεν φραγκαρεις τιποτα acro μιας και απο τι βλεπω σε φωτο σου εχεις λογεις λογεις :crazysmile::crazysmile: !!Οι κοραλλινες η αληθεια ειναι οτι δεν με χαλανε στον βαθμο που ειναι...αν δω οτι ξεφευγουν ασχημα,τοτε θα πεσει ξυσιμο!!Ολα τα ενυδρεια του ΑΖ Μιχαλη.......................να ειναι τουμπανα και Υγιει :bigemo_harabe_net-117::bigemo_harabe_net-117: !!!!!!

Nαι ναι...μου τη γεμισες και μαλιστα με πανεμορφες φωτο κωστα!

Να'σαι καλα φιλε!

Λατρευω να δινω κοραλια σε καλους φιλους κωστα :thumbsu:

Δωσε μου λιγο καιρο να μεγαλωσουν παλι και μετα απλα θα μου δειχνεις :bbq:

Μετα οι κοραλινες,οταν επεκταθουν,θα σε ταλαιπωρησουν περισσοτερο να βγουν και θα σου "βρωμισουν" περισσοτερο το ενυδρειο και τα σημεια που θα πανε να κατσουν τα ξυσματα.

Αν σου αρεσει εσενα ομως κωστα μου...αρεσει και σε μενα :jig:

Οντως ειναι δυσκολο να βγαλεις καποιο tang,ειναι ολα ενα και ενα! :love:

Και παλι μπραβο και χχχχχχπτου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 363
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nαι ναι...μου τη γεμισες και μαλιστα με πανεμορφες φωτο κωστα!

Να'σαι καλα φιλε!

Λατρευω να δινω κοραλια σε καλους φιλους κωστα :thumbsu:

Δωσε μου λιγο καιρο να μεγαλωσουν παλι και μετα απλα θα μου δειχνεις :bbq:

Μετα οι κοραλινες,οταν επεκταθουν,θα σε ταλαιπωρησουν περισσοτερο να βγουν και θα σου "βρωμισουν" περισσοτερο το ενυδρειο και τα σημεια που θα πανε να κατσουν τα ξυσματα.

Αν σου αρεσει εσενα ομως κωστα μου...αρεσει και σε μενα :jig:

Οντως ειναι δυσκολο να βγαλεις καποιο tang,ειναι ολα ενα και ενα! :love:

Και παλι μπραβο και χχχχχχπτου!

Τι να πω για εσενα μιχαλη τι.....??Και μονο που το λετε ειστε Καρντασιανς!!!!!Σπαω μεση προς τιμη σου bro......... :bow::bow::bow:

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο σου δείχνει το μεράκι σου.

Σε κάθε update που κάνεις όλο και καλυτερεύει Κωστή...

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο σου δείχνει το μεράκι σου.

Σε κάθε update που κάνεις όλο και καλυτερεύει Κωστή...

Ευχαριστω πολυ θαναση...να εισαι καλα φιλος!!

Link to comment
Share on other sites

Nαι ναι...μου τη γεμισες και μαλιστα με πανεμορφες φωτο κωστα!

Να'σαι καλα φιλε!

Λατρευω να δινω κοραλια σε καλους φιλους κωστα :thumbsu:

Δωσε μου λιγο καιρο να μεγαλωσουν παλι και μετα απλα θα μου δειχνεις :bbq:

Μετα οι κοραλινες,οταν επεκταθουν,θα σε ταλαιπωρησουν περισσοτερο να βγουν και θα σου "βρωμισουν" περισσοτερο το ενυδρειο και τα σημεια που θα πανε να κατσουν τα ξυσματα.

Αν σου αρεσει εσενα ομως κωστα μου...αρεσει και σε μενα :jig:

Οντως ειναι δυσκολο να βγαλεις καποιο tang,ειναι ολα ενα και ενα! :love:

Και παλι μπραβο και χχχχχχπτου!

εεε! θα μαλώσουμε γι αυτό....για τη κοραλλίνη εννοώ :ballistic: αφήστε την κοραλλίνη κάτω :kookoo: να μεγαλώσει :ChristmasTree:

Αυτά είναι Κώστα! το ενυδρείο όσο πάει και καλύτερο γίνεται :bow: και κάποια μέρα θα προσπαθήσω να έρθω να το δω από κοντά!

Ακούς εκεί να καθαρίσεις την κοραλλίνη! :angylaw::bigemo_harabe_net-115::bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

εεε! θα μαλώσουμε γι αυτό....για τη κοραλλίνη εννοώ :ballistic: αφήστε την κοραλλίνη κάτω :kookoo: να μεγαλώσει :ChristmasTree:

Αυτά είναι Κώστα! το ενυδρείο όσο πάει και καλύτερο γίνεται :bow: και κάποια μέρα θα προσπαθήσω να έρθω να το δω από κοντά!

Ακούς εκεί να καθαρίσεις την κοραλλίνη! :angylaw::bigemo_harabe_net-115::bigemo_harabe_net-163:

Καλημερα φιλε σωτηρη....πεθανα στα γελια αδερφε,δεν παιζεσαι :hysterical::hysterical: !!!Ευχαριστω να εισαι καλα....οποτε γουσταρεις μεσα στη βδομαδα,χτυπα τηλεφωνο κανα πρωινο να πιουμε καφεδακι(εννοειτε θα ερθεις σ'εμενα) :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

εεε! θα μαλώσουμε γι αυτό....για τη κοραλλίνη εννοώ :ballistic: αφήστε την κοραλλίνη κάτω :kookoo: να μεγαλώσει :ChristmasTree:

Αυτά είναι Κώστα! το ενυδρείο όσο πάει και καλύτερο γίνεται :bow: και κάποια μέρα θα προσπαθήσω να έρθω να το δω από κοντά!

Ακούς εκεί να καθαρίσεις την κοραλλίνη! :angylaw::bigemo_harabe_net-115::bigemo_harabe_net-163:

χαχαχαχα...ειχα ξεχασει οτι θα τα εβαζα με το σωτηρη στο θεμα της κοραλινης! :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Κωσταρααααααααα....τι κανεις ρε συ?

Βαζω στοιχημα οτι το ενυδρειο πρεπει να εχει γινει "διαστημικο" μεχρι τωρα :bigemo_harabe_net-146:

Μη φοβασαι δεν θα σου ζητησω κοραλια :hysterical::hysterical: ....μονο καμια φωτο οταν εχεις το χρονο και τη διαθεση φιλε να δω πως εχει

"πνιγει" απο τις ακρο για να σπασω μεση εγω τωρα :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...λογω αδειας απουσιαζω..!!!το ενυδρειο παει πολυ καλα μαθαινουμε κατι και εμεις!!προσεχως........

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...