Jump to content

Ας Το Παρουμε Απο Την Αρχη..............


toyomania8617

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 363
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω φιλε παναγιωτη....το δικο σου το εκανες παρουσιαση η οχι ακομα.....?Μηπως δεν το πηρα χαμπαρι.......

Όχι ακόμα. Φέεετααα.

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι τα σπαει η αλλαγη του εδωσε ογκο και εμφανιση σιγα σιγα γεμιζεις ,το φως τα σπαει :bigemo_harabe_net-122::bigemo_harabe_net-122: κατεβασε την fabia πιο κατω πιανεις ολοκληρη θεση που χωραει.........παμε γερα ,να το χαιρεσε ,ο naso κουκλος.

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑυτο ειναι!!!!

Φιλαρακι να το χαιρεσαι!Τελικα ειδες που ο Σωτηρης εκανε καλη δουλεια,

εχει φαντασια και μερακι και ΜΠΡΑΒΟ του!!

Γνωμη μου ειναι να μη πειραξεις τιποτα δειχνει πανεμορφο.

ΥΓ. Αραετς

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακή αλλαγη φιλαρακι! Αντε να γιομισει ως απάν!

Ευχαριστω πολυ Βαλεντινε....προσπαθω για το καλυτερο!!Σιγα σιγα θα γεμισω.....δουλεια να εχουμε και ολα γινονται!!!!Να χαιρεσαι και εσυ την ριφαρα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι τα σπαει η αλλαγη του εδωσε ογκο και εμφανιση σιγα σιγα γεμιζεις ,το φως τα σπαει :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: κατεβασε την fabia πιο κατω πιανεις ολοκληρη θεση που χωραει.........παμε γερα ,να το χαιρεσε ,ο naso κουκλος.

Νικολα μου σ'ευχαριστω πολυ φιλε!!Την φαβια την βαλαμε εκει...ωσπου να μπουν αργοτερα μερικα σκληρα.....χωρος υπαρχει αυθονος!!!Του δωσε και φαινεται το φαρδος του ενυδρειου....τζαμπα 75 ποντους φαρδος εχουμε..... :bigemo_harabe_net-145::bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑυτο ειναι!!!!

Φιλαρακι να το χαιρεσαι!Τελικα ειδες που ο Σωτηρης εκανε καλη δουλεια,

εχει φαντασια και μερακι και ΜΠΡΑΒΟ του!!

Γνωμη μου ειναι να μη πειραξεις τιποτα δειχνει πανεμορφο.

ΥΓ. Αραετς

Ευχαριστω πολυ μεσιε Βαλαντη...ειπαμε ο Σωτηρης δημιουργει το παλικαρι....ειναι κατι σαν την μουσικη!!Το εχει και φαινεται απο τα ενυδρεια μας...το καθενα διαφορετικο στησιμο!!Δεν πειραζω τιποτες Εννοειται!!!Υ.Γ. αγουρεμ εσυ....εμορφα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κώστα πολύ όμορφο το rescape! Μπράβο σου!

Σ'ευχαριστω φιλαρακι....προσπαθω το καλυτερο!!Εχεις παρει τα πρωτια απο το δικο σου στησιμο....ειναι ολα τα λεφτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αααααα....έφυγε το ενυδρείο!Πολύ πιο φυσικό στήσιμο και πολύ πιο όμορφο!Μπράβο πραγματικά τα σπάει....!!Άντε γίνουν θεριά όλα να μην χωράς να βάλεις χέρι μέσα!!!Τα καλύτερα εύχομαι!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σου άρεσε Κώστα και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Κάθε ενυδρείο είναι μοναδικό και δεν θα πρέπει να μοιάζει με κανένα έστω και αν παίρνει στοιχεία από διάφορα, κάτι σαν την μουσική που προανέφερες όπου όταν αυτοσχεδιάζεις κόβεις και ράβεις εκείνη την στιγμή χωρίς να σκέφτεσαι και το αποτέλεσμα δείχνει αυτό που πραγματικά νιώθεις και όχι αυτό που θα ήθελες να νιώσεις γιατί έτσι δεν θα έβγαινε φυσικό και θα ήτανε στημένο.

Υ.Γ. Σήμερα όμως δεν μπορώ για καφέ ή εκτός και αν έρθεις τώρα μέχρι τις 18:00 που έχω πρόβα!

Link to comment
Share on other sites

Αααααα....έφυγε το ενυδρείο!Πολύ πιο φυσικό στήσιμο και πολύ πιο όμορφο!Μπράβο πραγματικά τα σπάει....!!Άντε γίνουν θεριά όλα να μην χωράς να βάλεις χέρι μέσα!!!Τα καλύτερα εύχομαι!!! :D

Κωτσαρι σ'ευχαριστω πολυ φιλε να εισαι καλα!!!!Ευχομαι ολων μας τα ενυδρεια να πηγαινουν σφαιρα!!!Και μακαρι να βρεις μια λυση στο προβλημα σου φιλε με την κωλο αλγη!!! :bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σου άρεσε Κώστα και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Κάθε ενυδρείο είναι μοναδικό και δεν θα πρέπει να μοιάζει με κανένα έστω και αν παίρνει στοιχεία από διάφορα, κάτι σαν την μουσική που προανέφερες όπου όταν αυτοσχεδιάζεις κόβεις και ράβεις εκείνη την στιγμή χωρίς να σκέφτεσαι και το αποτέλεσμα δείχνει αυτό που πραγματικά νιώθεις και όχι αυτό που θα ήθελες να νιώσεις γιατί έτσι δεν θα έβγαινε φυσικό και θα ήτανε στημένο.

Υ.Γ. Σήμερα όμως δεν μπορώ για καφέ ή εκτός και αν έρθεις τώρα μέχρι τις 18:00 που έχω πρόβα!

Φιλε σωτηρη σπαω μεση....τα σεβη μου και τα σκευη μου..... :bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-92: Μιλαμε δεν το χορταινω......!!!Υ.Γ. ακομα δεν κοιμηθηκα απο το βραδυ....τωρα θα την πεσω.Οποτε ο καφες αναβαλεται μεσα στην βδομαδα ΣΤΑΝΤΑΡ!!!Θα σε παρω τηλεφωνο να κανονισουμε!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Μη βωμολοχείτε κύριε! ακούς εκεί κώλο άλγη! μια αθώα άλγη είναι που έκανε την εμφάνισή της όπως όλες οι άλλες :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Μη βωμολοχείτε κύριε! ακούς εκεί κώλο άλγη! μια αθώα άλγη είναι που έκανε την εμφάνισή της όπως όλες οι άλλες :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74:

Ναι Ναι........φυσιολογικοτατο θα ελεγα..... :bigemo_harabe_net-75:

Link to comment
Share on other sites

Την τρίτη θα προσθέσω έναν λαγό....θρεφτάρι θα τον κάνω με τόση πρασινάδα!!!

Ωραια κωστη...ευχομαι να σε κανει αστερι την ριφαρα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Την τρίτη θα προσθέσω έναν λαγό....θρεφτάρι θα τον κάνω με τόση πρασινάδα!!!

Ο λαγός είναι μια αγορά που δεν μετανιώνεις ποτέ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια κωστη...ευχομαι να σε κανει αστερι την ριφαρα σου!!

Εγώ να δεις πως το εύχομαι!!!

Ο λαγός είναι μια αγορά που δεν μετανιώνεις ποτέ!!!!

Για να δούμε τι θα γίνει....έχω αγωνία να δω τι θα παίξει με το hawkfish!Πιστεύω πως δεν θα παίξει θέμα,αλλά u never know!Σίγουρα πάντως θα του δώσει μια-δύο φάπες στην αρχή...Έτσι για να δει τι παίζει!Δεν φαντάζεσαι τι στριμένο άντερο είναι!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό και αν είναι τσαμπουκάς, σε λίγο θα έχεις πρόβλημα και με τα υπόλοιπα ψάρια που θα έχουν το μέγεθος του. Με τον λαγό δεν φαντάζομαι να έχεις κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Κωστα οσο και να με ετρωγε να δω το ενυδρειο "μπουκωμενο" με το προηγουμενο στησιμο...πραγματικα το καινουργιο scape

μου εξαφανισε ολη την περιεργεια!!! :bigemo_harabe_net-146:

Πολλα μπραβο και στο σωτηρη!Πολυ ιδιαιτερο στησιμο και ειναι οτι πρεπει για ενα ενυδρειο με αυτες τις διαστασεις!

Το ενυδρειο ειναι πανεμορφο ηδη...και οσο περναει ο καιρος και βαζεις κοραλακια και μεγαλωνουν θα γινει ακοοοοομα καλυτερο!!

Φτου και φτου και ξανα φτου!Σκορδα!

Link to comment
Share on other sites

κώστα πολύ όμορφο ρε φίλε .μπράβο

Link to comment
Share on other sites

Κωστα οσο και να με ετρωγε να δω το ενυδρειο "μπουκωμενο" με το προηγουμενο στησιμο...πραγματικα το καινουργιο scape

μου εξαφανισε ολη την περιεργεια!!! :bigemo_harabe_net-146:

Πολλα μπραβο και στο σωτηρη!Πολυ ιδιαιτερο στησιμο και ειναι οτι πρεπει για ενα ενυδρειο με αυτες τις διαστασεις!

Το ενυδρειο ειναι πανεμορφο ηδη...και οσο περναει ο καιρος και βαζεις κοραλακια και μεγαλωνουν θα γινει ακοοοοομα καλυτερο!!

Φτου και φτου και ξανα φτου!Σκορδα!

Την καλημερα μου φιλε μιχαλη και ευχαριστω για τα λογια σου!!Η αληθεια ειναι οτι με το προηγουμενο στησιμο,δεν μου δινε την ευκολια να βαλω κοραλλια...μιας και ο βραχος δεν ηταν κολλημενος και βοφομουν μην τυχον κατ'αλαθος πανω σε κανα κολλημα κοραλιου...θα γκρεμιζονταν ολο!!Με αυτο το στησιμο εχω πολλα σημεια στο να τοποθετησω κοραλλια....αλλα δινει και αυτο το βαθος που 75 ποντους(πριν)δεν του φαινοταν!!!!Με γεμισε πολυ αυτο το στησιμο....και το γουσταρω ολο και περισσοτερο μερα με την μερα :bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-113:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...