Jump to content

Ας Το Παρουμε Απο Την Αρχη..............


toyomania8617

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 363
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τίποτε το ενυδρείο έχει αρχίσει και πατάει γκάζι!Πανέμορφα τα ζωντανά φιλαράκι!!!Η σεριατοπόρα που έχει ασπρίσει δεν θα φύγει....θα δεις θα αρχίσει να μεγαλώνει και απλά όταν είναι αρκετά μεγάλη θα της κόψεις το σημείο αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεεε!!!οοοολεεε!!οοοοοοολεεε!!!Καλημέρα καρντάση!Ωραίο θέαμα πουρνό πουρνό!!!

Την καλημερα μου κωστη....οχι για να μην με λενε και τσιγκουνη........ακου εκει!!! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Τίποτε το ενυδρείο έχει αρχίσει και πατάει γκάζι!Πανέμορφα τα ζωντανά φιλαράκι!!!Η σεριατοπόρα που έχει ασπρίσει δεν θα φύγει....θα δεις θα αρχίσει να μεγαλώνει και απλά όταν είναι αρκετά μεγάλη θα της κόψεις το σημείο αυτό!

Το ευχομαι φιλαρακι...θα δειξει!!Οπως και η χυστριξ αν παρατηρησεις εχει ασπρισει σχεδον η μιση...σε μια φωτο πισω απο την πρασινη ακροπορα φαινεται!!Ευχαριστω μαν για τα λογια.... :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα κοραλλακια και τοποθετημένα σωστά....

Την seriatopora αν βλεπεις οτι δεν σου παει εκει μπορείς αν θελεις να την μετακινήσεις πιο χαμηλα.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κωστη.

ομορφες φωτο και ομορφα ζωντανα.

σε λιγο καιρο που θα μεγαλωσουν τα κοραλια

θα ειναι χαρμα οφθαλμων(οχι οτι δεν ειναι ηδη).

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε κωστα!!

Πανεμορφο το ενυδρειο φιλε,απο τα αγαπημενα μου!

Ολα τελεια!

Να'σαι καλα να το χαιρεσαι και εμεις μαζι σου!

Link to comment
Share on other sites

Τι ευχαριστάς;Την αλήθεια λέω!?,Αχχχχχ αυτή η τρικολόρ άκρο.....τι ζωντανό είναι αυτό ρε φίλε!Φτου φτου και πάλι αν και δεν ματιάζω εγώ!! :D

Μολις αρχισει να περνει τα πανω της θα παρεις φραγκακι φιλαρακι!!Εκει κατω κωστη εχετε και καλυτερες επιλογες αλλα και ποικιλια απο ζωντανα....ειτε κοραλλι ειτε ψαρι!!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα κοραλλακια και τοποθετημένα σωστά....

Την seriatopora αν βλεπεις οτι δεν σου παει εκει μπορείς αν θελεις να την μετακινήσεις πιο χαμηλα.

Ευχαριστω θαναση...να εισαι καλα!!Λες σε ποιο χαμηλο επιπεδο να στρωσει??Θα το κοιταξω....

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα Κωστή αλλά δεν είναι καιροί για ανοίγματα με κοράλλια!Άσε που δεν υπάρχει και χώρος!Τουλάχιστον το φράγκ είναι μικρό και σου δίνει χρόνο μέχρι να βγάλεις άκρη!Ευχαριστώ για την προσφορά φιλαράκι είσαι κορυφή!Άστην να γίνει διπλάσια τουλάχιστον και μετά κόψε....!:D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κωστη.

ομορφες φωτο και ομορφα ζωντανα.

σε λιγο καιρο που θα μεγαλωσουν τα κοραλια

θα ειναι χαρμα οφθαλμων(οχι οτι δεν ειναι ηδη).

Ευχαριστω κωστη μου...να εισαι καλα φιλαρακι!!Θα δειξει ο χρονος αν το εχω με τα σκληρα!!Εσενα παντως....σε παει και σε φερνει :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε κωστα!!

Πανεμορφο το ενυδρειο φιλε,απο τα αγαπημενα μου!

Ολα τελεια!

Να'σαι καλα να το χαιρεσαι και εμεις μαζι σου!

Ευχαριστω ρε μιχαλη...να εισαι καλα φιλε μου!!Γενικα ενα τεραστιο μπραβο στο ΑΖ και σε ολα τα παιδια...που ο καθενας εχει βαλει το λιθαρακι του...ωστε να μπορουμε να παμε το χομπυ σε αλλα επιπεδα!! :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο ρε συ μπραβο σου αντε τωρα να τουμπανιασουν!!!!!!! φτου φτου!!!!!

Λυκε να εισαι καλα μαν...και εσυ δεν πας πισω ομως!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα Κωστή αλλά δεν είναι καιροί για ανοίγματα με κοράλλια!Άσε που δεν υπάρχει και χώρος!Τουλάχιστον το φράγκ είναι μικρό και σου δίνει χρόνο μέχρι να βγάλεις άκρη!Ευχαριστώ για την προσφορά φιλαράκι είσαι κορυφή!Άστην να γίνει διπλάσια τουλάχιστον και μετά κόψε....!

Με βρισκεις συμφωνω φιλε μου...ειναι λιγο ζορικα τα πραγματα...αλλα τα καλα κομματια επειδη εδω πανω σπανιζουν...τα αρπαζουμε κατ'ευθειαν!!Και μην ξεχναμε την εννοια του χομπυ κωτσαρι...μακαρι να μου μεγαλωσει και θα το παρεις το δωρακι σου :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ από εμένα εννοείτε εεεε!!Τουλάχιστον υπάρχει και το forum και μπορείτε να παίρνετε φράγκς από το αθηνιστάν που από κοράλλια άλλο τίποτε.....!Ότι σου γυαλίζει στον κύβο σφύρα!Έχουμε άλλωστε ανοιχτή επικοινωνία με τα ΚΤΕΛ....με έχουν μάθει λέμε!!Μια εξοπλισμός,μια κοράλλια με ξέρουν πλέον!:)

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ από εμένα εννοείτε εεεε!!Τουλάχιστον υπάρχει και το forum και μπορείτε να παίρνετε φράγκς από το αθηνιστάν που από κοράλλια άλλο τίποτε.....!Ότι σου γυαλίζει στον κύβο σφύρα!Έχουμε άλλωστε ανοιχτή επικοινωνία με τα ΚΤΕΛ....με έχουν μάθει λέμε!!Μια εξοπλισμός,μια κοράλλια με ξέρουν πλέον! :)

Εισαι Τρελλος ΤΕΛΟΣ!!!Σ'ευχαριστω φιλε μου...για κατσε να σταμπαρω μερικα :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74: Αυτο που εμεινε ειναι να ανεβεις καμμια βολτα κατ'απαν να παρεις σβαρνα ολα τα Reef του βορρα!!

Link to comment
Share on other sites

Θα γιιινει κι αυτό θα γιιινει.....θα ανέβω εγώ και θα σας ψάχνω έναν έναν!Με πρώτο και καλύτερο τον Βαλεντίνο!!!Εεεε ρε γλέντια που θα πέσουν!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε φιλε εκπληκτικο μαζι με τα λεντ τα κοραλια τα σπανε,να το χαιρεσε και σε λιγο που θα αρχισουν να παιρνουν υψος θα ειναι απιστευτο,εκπληκτικες φωτο οι απο πανω,ομορφη συλογη με ζοας,μπραβο Κωστα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Θα γιιινει κι αυτό θα γιιινει.....θα ανέβω εγώ και θα σας ψάχνω έναν έναν!Με πρώτο και καλύτερο τον Βαλεντίνο!!!Εεεε ρε γλέντια που θα πέσουν!!

Πωπωπωωωωω δειτε άγριες διαθέσεις!!!!! Ρε σε φοβήθηκαν τ'αυτακια μου!!! Δρακουμέλ!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Θα γιιινει κι αυτό θα γιιινει.....θα ανέβω εγώ και θα σας ψάχνω έναν έναν!Με πρώτο και καλύτερο τον Βαλεντίνο!!!Εεεε ρε γλέντια που θα πέσουν!!

παμε να τους κανουμε εκπληξη?
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...