Jump to content

Ας Το Παρουμε Απο Την Αρχη..............


toyomania8617

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 363
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο ρε φιλε εκπληκτικο μαζι με τα λεντ τα κοραλια τα σπανε,να το χαιρεσε και σε λιγο που θα αρχισουν να παιρνουν υψος θα ειναι απιστευτο,εκπληκτικες φωτο οι απο πανω,ομορφη συλογη με ζοας,μπραβο Κωστα :bigemo_harabe_net-64:

Ευχαριστω πολυ νικολα μου...ευχομαι να μου πανε τα σκληρα!!Αναμενουμε φωτο με το καινουριο φωτιστικο σου εεε!!Βγαλτε μπολικες να χορτασουμε!! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφη η εξελιξει του...ευγε!!

Ντουμπανιασετο το ριμαδι!!

Ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα!Θα τουμπανιασει που θα παει...μιας και σημερα παιρνω την δοσομετρικη και θα ησυχασω να ριχνω χερατα.

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλως να σου ερθει κωστα! :bigemo_harabe_net-82:

Ποια δοσομετρικη πηρες και τι υλικα θα ριχνεις?

Ευχαριστω φιλαρακι.....πηρα την τριπλη δοσομετρικη FS NT-01.Τα υλικα που θα δουλεψω ειναι Kh-Ca-Mg.Αφου εδω και 2 μηνες και κατι ριχνω χειρατα ξερω ηδη τα ml..οποτε μενει να μπει και να δουλεψει.Μιχαλη για προτεινε μια καλη τροφη σε ζουμι ρε φιλε...για sps!!Για lps ταιζω πελετ!!

Link to comment
Share on other sites

Κωστα μου η καλυτερη τροφη μακραν που βαζω στο ενυδρειο ειναι το μειγμα απο ολες τις τροφες που εχω, για ψαρια και κοραλια,που βαζω σε ενα μιξερ για να αλεσω.Μια φορα την εβδομαδα.

Μετα μεμονωμενα,εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα και αντιδραση απο τα κοραλια με το fuel aquavintro,reef snow brightwell,goldpods nyos και καποια της kz αλλα σαν "εξτραδακια". :bigemo_harabe_net-64:

Αντε καλη αρχη και με τη δοσομετρικη!

Η αγαλλιαση που νοιωθεις με τη δοσομετρικη,αφου εχεις φαει απειρες φορες το "χερατο"(οπως και εγω για χρονια ολοκληρα :ph34r: ) ειναι απιστευτη κωστα! :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα!Θα τουμπανιασει που θα παει...μιας και σημερα παιρνω την δοσομετρικη και θα ησυχασω να ριχνω χερατα.

με το καλο φιλε :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Μολις την παρελαβα απο τον Γρηγορη(σ'ευχαριστω φιλαρακι).Νικολα να εισαι καλα αγορι μου :xmas_laugh: χριστουγενιατικο δωρο στον εαυτο μου εκανα!!

Link to comment
Share on other sites

Κωστα μου η καλυτερη τροφη μακραν που βαζω στο ενυδρειο ειναι το μειγμα απο ολες τις τροφες που εχω, για ψαρια και κοραλια,που βαζω σε ενα μιξερ για να αλεσω.Μια φορα την εβδομαδα.

Μετα μεμονωμενα,εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα και αντιδραση απο τα κοραλια με το fuel aquavintro,reef snow brightwell,goldpods nyos και καποια της kz αλλα σαν "εξτραδακια". :bigemo_harabe_net-64:

Αντε καλη αρχη και με τη δοσομετρικη!

Η αγαλλιαση που νοιωθεις με τη δοσομετρικη,αφου εχεις φαει απειρες φορες το "χερατο"(οπως και εγω για χρονια ολοκληρα :ph34r: ) ειναι απιστευτη κωστα! :bigemo_harabe_net-82:

Να εισαι καλα αδερφε αντε να ησυχασω λιγο... :bigemo_harabe_net-77:

Link to comment
Share on other sites

Μολις την παρελαβα απο τον Γρηγορη(σ'ευχαριστω φιλαρακι).Νικολα να εισαι καλα αγορι μου :xmas_laugh: χριστουγενιατικο δωρο στον εαυτο μου εκανα!!

και εγω το ιδιο εκανα χαχαχαχα :xmas_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Αντε σαν μικρα παιδια που ημαστε να κανουμε δωρα στους εαυτους μας τετοιες μερες!!Επρεπε να μασταν ολοι κοντα σε μια πολη(ας πουμε)και να βγαιναμε για καλαντα...και στο καθε σπιτι του(Reefα)αντι για γλυκα και κερασματα να καναμε ανταλλαγη φραγκακια..... :CarolSingers: Μεγεια και καλο δουλετο Νικολα!!

Έγινε επεξεργασία - toyomania8617
Link to comment
Share on other sites

φραγκακια ανεμωνες αντλιες τετοιες μερες να ειμαστε ανοιχτο......χαχαχα :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Αντε σαν μικρα παιδια που ημαστε να κανουμε δωρα στους εαυτους μας τετοιες μερες!!Επρεπε να μασταν ολοι κοντα σε μια πολη(ας πουμε)και να βγαιναμε για καλαντα...και στο καθε σπιτι του(Reefα)αντι για γλυκα και κερασματα να καναμε ανταλλαγη φραγκακια..... :CarolSingers: Μεγεια και καλο δουλετο Νικολα!!

:bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

ελα φίλε μου δώσε ένα update χριστουγεννιάτικο!

Χρονια Πολλα σε ολα τα μελη του ΑΖ...ευχομαι τα καλυτερα στον καθενας σας!!!Φιλε Λυκε update θα πεσει αυριο,μιας και σημερα δεν θα ειμαι σπιτι.... :bbq:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολα τα μελη του ΑΖ...ευχομαι τα καλυτερα στον καθενας σας!!!Φιλε Λυκε update θα πεσει αυριο,μιας και σημερα δεν θα ειμαι σπιτι.... :bbq:

χρονια πολλα φιλε καταλαβα εχει μασα σημερα πιωμα και τα συναφι να εισαι καλα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα κωστα!

Πως πανε τα πραγματα στον υφαλο σου?

Βλεπω τη φωτο στο αβαταρ σου και θα ηθελα να δω μερικες μεγαλες φωτο βρε παιδι μου...να γεμισει η οθνονη μου :jig:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...