Jump to content

120 Lt Wanna Be Reef


giannisss

Recommended Posts

ενα βιντεακι με τον βραχο τον αριστερο οπως τον εχω αυτην την στιγμη ... μου φαίνεται καλυτερο απο πριν .... :bigemo_harabe_net-64:

http://s839.photobucket.com/user/giannisssgg/media/MOV_0089_zpsa2f7f0fa.mp4.html

Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεακι με τον βραχο τον αριστερο οπως τον εχω αυτην την στιγμη ... μου φαίνεται καλυτερο απο πριν .... :bigemo_harabe_net-64:

http://s839.photobucket.com/user/giannisssgg/media/MOV_0089_zpsa2f7f0fa.mp4.html

Σίγουρα καλύτερα, αλλά πάλι σε παίρνει για βελτιώσεις.

Καλύτερα κόλλα τα σταθερά κομμάτια που είσαι σίγουρος και άλλα άστα έτσι ώστε να μπορείς να τα μετακινείς όταν θες. ;)

Σίγουρα όταν θα προσθέσεις και άλλα κοράλια θα αρχίζεις και πάλι να παίζεις με τον βράχο γιατί όλο και κάτι δεν θα σου κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

αυτο εκανα παναγιωτη ... καποια κομματια δεν ειναι κολλημενα στο αριστερο νησι ... τωρα θα δειξει προς το παρον θα μεινει ετσι μεχρι να να μπουν κοραλια

Link to comment
Share on other sites

εκανα αλλαγη νερου αλλα ειναι πααααρα πολυ θολο πλεον ... τι να κανω ?? να αφησω το σκιμμερ να κανει την δουλεια του η να κανω κατι εγω ?

Link to comment
Share on other sites

Πως το βλεπεις γιαννη,ολη η θολουρα προερχεται απο το ανακετεμα της αμμου η' εριξες πολυ μεγαλη ποσοστητα

βακτηριων?

Μην κανεις βιαστικες κινησεις,ασε να δεις πως θα ειναι μετα απο μια-δυο ημερες και βλεπεις μετα τι θα κανεις. :bigemo_harabe_net-64:

edit

Το στησιμο ειναι πολυ ομορφο!!!

Βγαλε το βραχακι που εχεις πανω αριστερα και μην ξαναπειραξεις τιποτα!

Ειναι πολυ ομορφο και λειτουργικο!

Έγινε επεξεργασία - mad23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χιιχιχ τωρα ειδα το ποστ σου ... πριν 5 λεπτα το εβγαλα .... νομιζω οτι ο παλιος μου νταμαροχαρακτηρας συγκρουστηκε με τον μινιμαλιστικο ! :bigemo_harabe_net-74: καθαρισα και την πλατη του ενυδρειου και δειχνει ΑΣΠΡΟ ... ειναι ο τυχος ασπρο και μου φαινεται αδειο πλεον .... εχει αρχισε να περναει η θολουρα ... βακτηρια δεν εχω ριξει ηθελα να παω να παρω σημερα αλλα ειχα κατι δουλειες και δεν τα καταφερα ....

στρεσαριστηκαν λιγο τα κλοουνακια απο ολη αυτη την αναστατωση , μετα το καθαρισμα της πλατης και την αλλαγη νερου αλλα τωρα που γυρισα σπιτι εχει ξεθολωσει και τα κλοουνακια κανουν παλι βολτες ... λογικα αυριο θα εχει πεσει εντελως :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω λυκουργο ! εεε σκεφτομαι πρωτα πρωτα να παρω ενα φωτιστικο 2χ39 watt και μετα θα χαλασω λεφτα και για κοραλια ... αλλα πλεον μονο μανιταρακια και πολλα ζωανθους ρικορντιες κτλ ... :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις σταθερα και καλα βηματα να κανεις!

αυτο θελω ... ηρεμια και σιγα σιγα θα στρωσει το πραγμα ... μεχρι να παρω το φωτιστικο θα εχει επελθει και μια ηρεμια στο ενυδρειο και σιγα σιγα θα στοκαρω κοραλακια ....

Έτσι.

Εύκολα για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο στο στάδιο αυτό! :bigemo_harabe_net-64:

ευκολα μωρε παναγιωτη γιατι δεν μπορω να ειμαι σε επιφυλακη για το οτιδηποτε ... θελω να χαιρομαι κατι και οχι να με προβληματιζει ... και ειδικα στα 120 λιτρα που τελικα ειναι Νανο ! :)

Link to comment
Share on other sites

ευκολα μωρε παναγιωτη γιατι δεν μπορω να ειμαι σε επιφυλακη για το οτιδηποτε ... θελω να χαιρομαι κατι και οχι να με προβληματιζει ... και ειδικα στα 120 λιτρα που τελικα ειναι Νανο ! :)

Έτσι ακριβώς.

Και αργότερα βλέπεις και για πιο δύσκολα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο θελω ... ηρεμια και σιγα σιγα θα στρωσει το πραγμα ... μεχρι να παρω το φωτιστικο θα εχει επελθει και μια ηρεμια στο ενυδρειο και σιγα σιγα θα στοκαρω κοραλακια ....

ευκολα μωρε παναγιωτη γιατι δεν μπορω να ειμαι σε επιφυλακη για το οτιδηποτε ... θελω να χαιρομαι κατι και οχι να με προβληματιζει ... και ειδικα στα 120 λιτρα που τελικα ειναι Νανο ! :)

να θυμασαι οτι αυτο σε κατευθυνει... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς.

Και αργότερα βλέπεις και για πιο δύσκολα.

σε μεγαλυτερο ενυδρειο παναγιωτη τα δυσκολα ... !! :bigemo_harabe_net-82:

να θυμασαι οτι αυτο σε κατευθυνει... :)

Νικο μου αυτο πλεον θα με κατευθυνει ! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...