Jump to content

Καινουρια Στο Χομπι Βοηθεια !


Recommended Posts

PH:8
- KH:6
- GH:7
- ΝΗ3/NH4 (αμμωνία):0
- ΝΟ2 (νιτρώδη):0
- ΝΟ3 (νιτρικά):13

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 154
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οι μετρήσεις σου δείχνουν στρωμένο φίλτρο, ωραία.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια να ρωτισω κατι ασχετο καποιος μπηκε στον λογαριασμο μ και εβαλε μια φωτο μου με μαγιο γινετε να μου χακαρουν σε αυτο το σιτε το λογαριασμο>?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στο προφίλ σου τυο έκαναν αυτό???Στο προφίλ σου δεν έχει κανένας πρόσβαση, ούτε καν οι συντονιστές.... Το μόνο δικαίωμα που έχει ο admin να σου επαναφέρει τον κωδικό, που μόνο εσύ ξέρεις.

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια να ρωτισω κατι ασχετο καποιος μπηκε στον λογαριασμο μ και εβαλε μια φωτο μου με μαγιο γινετε να μου χακαρουν σε αυτο το σιτε το λογαριασμο>?

Δεν έχει παρατηρηθεί ποτέ κάτι τέτοιο.

Ποια φωτογραφία σου άλλαξαν αυτή του Avatar? Αυτή μόνο εσύ μπορείς να την αλλάξεις ή κάποιος που γνωρίζει τον κωδικό σου.

Η μόνη παρέμβαση που μπορεί να γίνει από τον γενικό συντονιστή και τον διαχειριστή είναι να σου την αφαιρέσουν και ΜΟΝΟ, σε περίπτωση που είναι "ακατάλληλη" !!! ή να σου προσθέσουν/αφαιρέσουν φωτογραφία στην υπογραφή σου, και φυσικά αφού πρώτα ενημερώσουν το κάθε μέλος.

Οι κωδικοί του κάθε μέλους δεν είναι προσβάσιμοι από κανέναν και σε περίπτωση απώλειας απλά μηδενίζονται ΜΟΝΟ από τον διαχειριστή.

Το μόνο που είχε παρατηρηθεί στο παρελθόν, και αυτό σε 2-3 άτομα, είναι όταν έστελναν πμ "κολλούσε" στην υπογραφή τους μια άσχετη φώτο. αλλά ήταν μεμονωμένες περιπτώσεις και είναι κάτι που δεν εμφανίστηκε ξανά.

Αλλά για να βάλουν φωτογραφία σου με μαγιό, το πιθανότερο είναι να σου έκανε την δουλειά κάποιος "φίλος" που έχει πρόσβαση στα αρχεία του υπολογιστή σου ή του την είχες στείλει εσύ...... ειδάλλως ποιος από εδώ θα είχε τέτοια φωτογραφία σου? !!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει παρατηρηθεί ποτέ κάτι τέτοιο.

Ποια φωτογραφία σου άλλαξαν αυτή του Avatar? Αυτή μόνο εσύ μπορείς να την αλλάξεις ή κάποιος που γνωρίζει τον κωδικό σου.

Η μόνη παρέμβαση που μπορεί να γίνει από τον γενικό συντονιστή και τον διαχειριστή είναι να σου την αφαιρέσουν και ΜΟΝΟ, σε περίπτωση που είναι "ακατάλληλη" !!! ή να σου προσθέσουν/αφαιρέσουν φωτογραφία στην υπογραφή σου, και φυσικά αφού πρώτα ενημερώσουν το κάθε μέλος.

Οι κωδικοί του κάθε μέλους δεν είναι προσβάσιμοι από κανέναν και σε περίπτωση απώλειας απλά μηδενίζονται ΜΟΝΟ από τον διαχειριστή.

Το μόνο που είχε παρατηρηθεί στο παρελθόν, και αυτό σε 2-3 άτομα, είναι όταν έστελναν πμ "κολλούσε" στην υπογραφή τους μια άσχετη φώτο. αλλά ήταν μεμονωμένες περιπτώσεις και είναι κάτι που δεν εμφανίστηκε ξανά.

Αλλά για να βάλουν φωτογραφία σου με μαγιό, το πιθανότερο είναι να σου έκανε την δουλειά κάποιος "φίλος" που έχει πρόσβαση στα αρχεία του υπολογιστή σου ή του την είχες στείλει εσύ...... ειδάλλως ποιος από εδώ θα είχε τέτοια φωτογραφία σου? !!!!

μολις μπηκα το ειδα και τρομαξα ξερω ποιος το εκανε οποτε ειναι οκ το θεμα καταλαθος ο φιλος μου προσθεσε αλλη φωτογραφια ηθελε να βαλει μια της χελωνας και μπηκε αλλη και ουτε ο ιδιος το καταλαβε..!

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα πάλι καλά που δεν έβαλε την χελώνα με μαγιό !!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις ιδέες και από εδώ...

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=69380&page=2

ευχαριστω το ειδα το θεμα και εχω παρει μερικες ιδεες!

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα πάλι καλά που δεν έβαλε την χελώνα με μαγιό !!!!

χαχχαχα αυτο θα ηταν τοπ !!! αλλα μου φανηκε περιεργο τοσο γκαβος ειναι πια??? ρεζιλη εγινα !!!

Link to comment
Share on other sites

ε μη το λες ;)

Link to comment
Share on other sites

ε μη το λες ;)

εμ τι να πω και εγω απορω...μπηκα στο προφιλ και βλεπω εμενα με το μαγιο στο miami επαθα συγκοπη για αυτο αλλη φορα πριν παρει τον υπολογιστη θα με ρωταει πρωτα !!!

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια εχω μια απορια εχω εδω και μια εβδομαδα+ να αλλαξω το νερο αλλα ακαθαρσιες δεν βλεπω πουθενα η χελωνα ομως τρωει κανονικα μηπως εχει δυσκοιλιοτητα?

Link to comment
Share on other sites

επισης σημερα την εβγαλα στον ηλιο μεσα στην πλαστικη χελωνιερα της αλλα καθεται στην σκια και μεσα στο νερο !

Link to comment
Share on other sites

οι ακαθαρσίες μπορεί απλά να διαλαλείωτε στο νερό.... Το ότι κάθετε στην σκιά σημαίνει πως η ακτινοβολία και η θερμοκρασία είναι υπερβολική, γι αυτό λέω όχι στον ήλιο, αλλά πάρτε λάμπες που το ζώο κουμαντάρετε ποιό εύκολα,,,,,,

Αν έχει δυσκοιλιότητα, πράμα απίθανο αφού τρέφετε και με πρασινάδα, βάλτην σε λίγο χλιαρό νερό να είναι η μισή μέσα και θα τα κάνει (έτσι κάνουμε στα ερπετά για να ενεργηθούν)....

Link to comment
Share on other sites

εχω και λαμπα αλλα ειπα να την βγαλω να παρει λιγο καθαρο αερα για ποση ωρα σε χλιαρο νερο?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

να είσαι καλά, αναμένουμε τις εξελίξεις...

αυριο θα το δοκιμασω και θα σας πω τωρα η χελωνιτσα κοιμαται του καλου καιρου πανω στον βραχο

Link to comment
Share on other sites

Ε, ρε και να είμασταν και μεις χελώνες.......

Link to comment
Share on other sites

Ε, ρε και να είμασταν και μεις χελώνες.......

να αραζαμε ολη μερα...!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον δεν το εκανα τελικα γτ αοιξα το φιλτρο για να το καθαριζω και ηταν γεματο ακαθαρσιες !!!

Link to comment
Share on other sites

άρα πρέπει να είσαι ευτυχισμένη για την πετυχημένη αγορά ενός αποτελεσματικού φίλτρου

Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ειχα παραγγειλει απο το ebay και ειναι ειδικο για χελωνες !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...