Jump to content

Petran's Reef !!!!


petran halen

Recommended Posts

Μια χαρά!!!Αφου τρώει από τωρα κατεψυγμενη είσαι πολύ τυχερός!Πλάκα κανείς.Που να είχες και σαμπ τι θα εφτιαχνες:lol:

το σαμπ μου ειναι τα ραφια μου γυρο γυρο απο το ενυδρειο μου...στο επομενο update μου σιγουρα θα εχω σαμπ... για λογους ευκολιας χειρισμου του ενυδρειου και μονο..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κούκλος!! Από τα αγαπημένα μου ψαράκια. Πέτρο φιάξε ένα μικρό πλέξι κουτάκι με κάποια άλγη ίσα να αναπαράγονται τα κοπίποδα μες το ενυδρείο ή να σου πω ακόμα καλύτερα ένα μικρό ενυδρειάκι κάπου εκεί κοντά στη δοσομετρική σου σε ένα ράφι και με φυσική ροή να επιστρέφει στο main.  Μόνο για άλγη και κοπίποδα!!

Link to comment
Share on other sites

Κούκλος!! Από τα αγαπημένα μου ψαράκια. Πέτρο φιάξε ένα μικρό πλέξι κουτάκι με κάποια άλγη ίσα να αναπαράγονται τα κοπίποδα μες το ενυδρείο ή να σου πω ακόμα καλύτερα ένα μικρό ενυδρειάκι κάπου εκεί κοντά στη δοσομετρική σου σε ένα ράφι και με φυσική ροή να επιστρέφει στο main. Μόνο για άλγη και κοπίποδα!!

εχω αγορι με chaeto!
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια!! Τότε θα έχεις έναν υγειή και παχουλό μανδαρίνο γιατί κατά τα άλλα είναι πολύ ανθεκτικό ψαράκι. Το είχα παλιά για πάνω από δύο χρόνια χωρίς refugium. Τώρα με refugium και σταθερή τροφοδοσία τροφής θα πάμε πολύ καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ παιδια να ειστε παντα καλα!!!

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΖΩ...

τα δωρακια της γυναικας μου κριστιν για το ρεεφ μας..μια acropora miller κιτρινη kai μια granullosa blue!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγειες Πετρο πολυ ομορφα και μπραβο στην Χριστινα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

υπεροχα δωρακια να τα χαρεις και να τα δεις δεντρα!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι δώρα!!!Είσαι τυχερός που έχεις γυναίκα που καταλαβαίνει την τρέλα μας!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι δώρα!!!Είσαι τυχερός που έχεις γυναίκα που καταλαβαίνει την τρέλα μας!

αυτοι ποιο τρελαρα απο εμας  πιστεψεμε!!!!!!  angelfish axaxxax

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι δώρα!!!Είσαι τυχερός που έχεις γυναίκα που καταλαβαίνει την τρέλα μας!

 

Δεν την καταλαβαίνω απλά.........έφτιαξα δικό μου ΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγειες μεγειες πετραν! :jig:

Τυχερος εισαι....εμενα μου ειχε παρει ενα σφυρι για να το διαλυσω!!!

Ασε που ακομα και καρχαρια να ριξω μεσα δεν θα το παρει χαμπαρι,ουτε καν κοιταει προς τα εκει :usd:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλα καλε μου φιλε μιχαλι!!!κοιτα να δεις...εμενα εχει αποψη για το τι κοραλλι θα βαλω σε φαση οχι αυτο (κοβω φλεβα εγω)αυτοοο (θελει αυτη) οποτε υπαρχει μια διαφωνια χαχαχαχα. !!

Link to comment
Share on other sites

φιλοι μου οι ζεστες καπια στιγμη θα μας ερθουν ΜΑΚΑΡΙ ΔΛΔ!!!

εκανα λοιπον ενα δωρακι στον εαυτο μου..Στο εξοπλησμο μου σημερα μπηκε και το chiller!! HAILEA 250A!!!

εεε και ενα ψαρακι ενα pipefish!!!

Και κατι κοραλακια ψηλοπραματα χαχαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο. Άντε να μας πεις εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Μεγειεεεεεεεεες :jig:

Ε σιγα σιγα θα ξεκινησουν και οι ζεστες οποτε καλα εκανες πετραν!

 

Pipefish ακουω και δεν το βλεπω ομως!

Ξερεις τι λενε ε?Αν δεν βαλεις φωτο....δεν εγινε ποτε :usd:  :usd:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι!! Θέλουμε αποδείξεις!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Είναι απασχολημένος τώρα με το δικό μου ενυδρείο έχει πάθει μια πώρωση άνευ προηγουμένου διότι μέσα σε 2 μέρες έφερα ψαρούκλες σπίτι......σήμερα ήρθε κ άλλος κάτοικος στο ενυδρείο μου  :bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-95:  :bigemo_harabe_net-95:  :bigemo_harabe_net-94:  :bigemo_harabe_net-94:  :bigemo_harabe_net-94:  :bigemo_harabe_net-94:  :bigemo_harabe_net-85:  :bigemo_harabe_net-85:  :bigemo_harabe_net-85:

Link to comment
Share on other sites

εφτασανννν!!!να το το pipe μου!!ειναι αποσχολημενος με το νεο μου μωρακι!!!ενα blue tank!!και φυσικα εχω κολησει με το angel τις κριστιν. Που τυχενει να ειναι απο τα αγαπημενα μου!

post-51070-0-32059400-1428763397_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον δικαιόλογώ έχει πάθει πώρωση τρελή είναι η πρώτη φορά που τον αφήνω να κάνει εκείνος την προσαρμογή  :jig:  :jig:  :jig:

Link to comment
Share on other sites

χαχα,μεγειες τα καινουργια ζωντανα παιδια :jig:

Ολα ειναι ενα κ ενα!Φτου φτου και ευχαριστουμε που μπαινετε στο κοπο ν'ανεβαζετε φωτο για να τα χαιρομαστε κ εμεις!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...