Jump to content

Petran's Reef !!!!


petran halen

Recommended Posts

Ιδού.........οι υπόλοιπες στο θέμα μου μαζί με τον emperor ;)

post-60507-0-71759700-1428763675_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - Kristina Rosie
Link to comment
Share on other sites

χαχα,μεγειες τα καινουργια ζωντανα παιδια :jig:

Ολα ειναι ενα κ ενα!Φτου φτου και ευχαριστουμε που μπαινετε στο κοπο ν'ανεβαζετε φωτο για να τα χαιρομαστε κ εμεις!

 

Ετοιμάζω video με emperor regal sextriatus της κολάσεως

Link to comment
Share on other sites

Παμε για ψαρια τωρα αφου κοραλια σχεδον γεμισα χαχαχαχα!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.. ΕΠΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΧΑΡΜΟΣΗΜΟ ΝΕΟ..ΝΟ3 2 με σαλιφερτ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Blue tank!!!! :bigemo_harabe_net-162: :bigemo_harabe_net-162: :bigemo_harabe_net-162:  Να σου ζήσει!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :ph34r:  :ph34r:  ρε πετραν,πολυ ωραιες φωτο και πολυ καλο το αποτελεσμα φιλε :bigemo_harabe_net-161:

Φτου φτου και συνεχισε να τους κανεις οτι τους κανεις γιατι σε κανενα χρονο απο τωρα,θα ειναι σκασμενο το ενυδρειο απο αυτα τα κοραλια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :ph34r:  :ph34r:  ρε πετραν,πολυ ωραιες φωτο και πολυ καλο το αποτελεσμα φιλε :bigemo_harabe_net-161:

Φτου φτου και συνεχισε να τους κανεις οτι τους κανεις γιατι σε κανενα χρονο απο τωρα,θα ειναι σκασμενο το ενυδρειο απο αυτα τα κοραλια!

εαν πανε ολα καλα πρωτα ο θεος μετα ο εγω και μετα ο σκυλος μου  :usd:   θα εχω ενα μικρο update...  να εισαι καλα ρε αγορινα για τα καλα σου λογια!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα λοιπον αφηνο το ρεεφ πλας και ξεκιναμε το akro power σαν αμινοξεα..!!!σας ενημερωνω για την πορεια του ενυδρειου...

Link to comment
Share on other sites

Το σπιτι του blue tank... η hystix!!μια απο της καλυτερες φωτος που εχω τραβηξει..

ωραιος ο μικρουλης!!!

και εμενα παει και καθεται οταν κλεινουν τα φωτα

μεσα στην pavona

 

Για το ενυδρειο και τα κοραλια , δεν χρειαζεται να

πω κατι , οι φωτο μιλανε

 

:bow:  :bow:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα λοιπον αφηνο το ρεεφ πλας και ξεκιναμε το akro power σαν αμινοξεα..!!!σας ενημερωνω για την πορεια του ενυδρειου...

Καλη κινηση πετραν και περιμενουμε να μας αναφερεις οταν βρισκεις χρονο και διαθεση,τις παρατηρησεις σου :jig:

Εχει ενδιαφερον ειδικα το κομματι της αντιδρασης του skimmer!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και ενα ομορφο κοματι απο της αγαπημενες montipores digitata kai plate.. ξεκινησα με αυτο ....ωρα για πειραματα!!με εχει πιασει αυτες της μερες!!!η digi λοιπον πανω στην plate!!

post-51070-0-31095700-1429448325_thumb.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία η σύνθεση! προσφέρονται τα plates για τέτοια φίλε! ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχα!

Το βλέπω το Χριστινάκι με μπουκέτο montipora plate και acros στο κέντο αντι για τα πατροπαράδοτα μπουκέτα!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

χαχα!

Το βλέπω το Χριστινάκι με μπουκέτο montipora plate και acros στο κέντο αντι για τα πατροπαράδοτα μπουκέτα!

 

 

Που το ξέρεις???????Ποιος στο μαρτύρησε λέγε.................. :P :P :P

 

 

:bigemo_harabe_net-82:  :bigemo_harabe_net-150:  :bigemo_harabe_net-82:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...