Jump to content

Ενυδρειο Υφαλου 500 Λιτρα..


Γαβριλος

Recommended Posts

Χαιρομαι που σας αρεσε παιδια καθε ιδεα-παρατηρηση δεκτη αν βλεπετε καπου να παιρνει βελτιωση.

Οσο για τις παντοφλιες...............εχω κανει kick boxing και δεν τις φοβαμαι!! (βεβαια ολο τον χαμο τον μαζεψα μονος με γρηγορους ρυθμους! :hysterical: )

Link to comment
Share on other sites

Είσαι νοικοκύρης !!!!!

Μπράβο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που σας αρεσε παιδια καθε ιδεα-παρατηρηση δεκτη αν βλεπετε καπου να παιρνει βελτιωση.

Οσο για τις παντοφλιες...............εχω κανει kick boxing και δεν τις φοβαμαι!! (βεβαια ολο τον χαμο τον μαζεψα μονος με γρηγορους ρυθμους! :hysterical: )

 

 

Στο μόνο που μπορεί να είναι χρήσιμο το kick boxing στην προκειμένη περίπτωση είναι στην ταχύτητα επαναφοράς του σαλονιού στην αρχική του κατάσταση. Δεν υπάρχει καμία πολεμική τέχνη στον κόσμο που να μπορεί να τα βάλει με εξαγριωμένη σύζυγο που της έχουν κάνει το σαλόνι άνω κάτω……. :ballistic::bigemo_harabe_net-190:      

Εγώ είμαι πολύ καλά εκπαιδευμένος στην τεχνική του λαγού. Μόλις τα κάνω χάλια και δω να γυαλίζει το μάτι της, γίνομε λαγός και επιστρέφω στο σπίτι μετά από 7-8 ώρες που θα τις έχουν περάσει τα νεύρα. :bigemo_harabe_net-189:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε Γαβρίλο ωραία και νοικοκυρεμένα μαστορέματα πολύ σας ζηλεύω εσάς που πιάνουν τα χέρια σας!! πολλά θα θελα να κάνω και γώ αλλα αν αλλάξω πρίζα το πιο πιθανό είναι να τυναχτώ στον αέρα! :(

 

μπράβο και παλι μπράβο αξιζει τη παντόφλα! ειδικά αν είναι και ελαφρυά :P :p :P :p :P

Link to comment
Share on other sites

Ωραία δουλεια έκανες μπράβο σου!

Να σε ρωτήσω το χρωμα δεν μυρίζει που ειναι σε κλειστό χώρο; Γιατι κατι σκεφτομαι και εγω να κανω...

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια παιδιά!

Σταμάτη είναι και αυτό μια λύση φίλε! χαχαχα

Πανο μπορείς να ξεκινήσεις φτιάχνοντας απλά πράγματα και σιγά σιγά θα πάρεις τον αέρα δεν είναι τίποτα δύσκολο! Λυκούργο έτυχα σε καλή μέρα και είχα ανοιχτές πόρτες παράθυρα και δεν μύρισε καθόλου γενικά το plasti dip δεν μυρίζει έντονα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια παιδιά!

Σταμάτη είναι και αυτό μια λύση φίλε! χαχαχα

Πανο μπορείς να ξεκινήσεις φτιάχνοντας απλά πράγματα και σιγά σιγά θα πάρεις τον αέρα δεν είναι τίποτα δύσκολο! Λυκούργο έτυχα σε καλή μέρα και είχα ανοιχτές πόρτες παράθυρα και δεν μύρισε καθόλου γενικά το plasti dip δεν μυρίζει έντονα.

 

το λές επειδή εσύ μπορείς φίλε..

για ρώτα ποση ώρα έκανα να συνδέσω τον controller και να περάσω φισ στα καλώδια.. :P ποσο πιο απλό δηλ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εχω δυο ερωτήσεις

1) το plasti dip τι χρωμα ειναι και με τι διαλύεται;

2) τα μικρά ριακτορακια ποσο καιρό τα εχεις μπουκώνουν εχεις δει καποια πτώση απόδοσης;

σκεφτομαι να τα παρω για να βάζω αντιφωσφορο η άνθρακα καποιες φορες.

Link to comment
Share on other sites

Το plasti dip ειναι σπρει και υπαρχουν πολλα χρωματα αλλα εγω πηρα μαυρο.Τα ριακτορακια τα εχω 8 μηνες αλλαζω υλικα καθε μηνα αλλα τα καθαριζω ανα 2 μηνες γενικα δεν μπουκονουν αλλα δεν ξερω ποσα λιτρα ενυδρειο εχεις και αν θα σε καλυψουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εκανα ενα βιντεακι μιας και δεν ειχα τι να κανω χθες.

Μην ψαρωνετε δεν αλλαξα ενυδρειο 580 λιτρα ειναι μαζι με τα 2 σαμπ. B)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τρομερο βιντεο, ωραια τα κοραλλια σου κ τα ψαρια, ΜΠΡΑΒΟ :bigemo_harabe_net-122:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο γαβριλε,τρομερο βιντεακι και το ενυδρειο γενικα φιλε :thumbsu:

Εισαι σε πολυ καλο δρομο.

Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες!

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το βίντεό σου!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Γαβριλο εξαιρετικο βιντεο και το ενυδρειο δειχνει να ειναι στο σωστο δρομο,να το χαιρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φιλαράκι μου. Όλο και πιο όμορφο γίνετε !!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια!

Ειναι χαρα μου να μοιραζομαι μαζι σας το ενυδρειο μου οπως μοιραζεστε και εσεις τα δικα σας!

Αρχισα να ψαχνω και για καμια ακροπορα σιγα σιγα!

Έγινε επεξεργασία - Γαβριλος
Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο και το βιντεο και το ενυδρειο να το χαιρεσε :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο και το βίντεο και το ενυδρείο σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...