Jump to content

Νεες Φωτο Απο Το Ενυδρειο Μου.


Recommended Posts

dentronephya ειναι το κοραλι dano23

Ναι το είδα αλλά για να λένε ότι είναι δύσκολο κοράλι ειδικά για μένα θα είναι βουνό...

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο ετσι το πειρες με αρκετα κεφαλια του νεκρα?

Link to comment
Share on other sites

νικο με πιασανε μακακα?

  

ειναι νεκρα τα κεφαλια που ειναι μπροστα νικο ? να αρχισω τις κουτουλιες

Κοιτα το θεμα ειναι απλο το συγκεκριμενο εχει καποια κεφαλια νεκρα το υπολοιπο δειχνει μια χαρα,ψυχραιμια βαλτο κατω και παρακολουθησετω ειναι lps και του αρεσει το ταισμα π.χ πελετ σε target και το "βρωμικο "νερο

Link to comment
Share on other sites

Το damsel ομορφο και διαολος μαζι,προσεχε μην σου καθαριζει οτι βαζεις του ιδιου μεγεθους και κατηγοριας,επισεις βαλε και μια φωτο στο αβαταρ να μην ειναι ετσι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα αυριο θα μου ερθουν κατι φραγκς απο seriatopora blue green και montipora και ετσι το ενυδρειο μου αρχιζει να περνει σιγα σιγα χρωμα . μολις τα κολισω θα ανεβασω φωτο . θα ηθελα να μου πειτε και τι θα πρεπει να προσεξω απο μετρισεις και αν φτανουν το φυτοπλακτον fytomax και το zoomax σαν τροφη η αν χρειαστο και κατι αλλο . τωρα το φως του ενυδρειου εχει δυο λαμπες τις aqualum par που ειναι για reef και τους ρωτησα αν κανει για τα κοραλλια και μου ειπαν οτι κανει . θα ηθελα και τη γνωμη σας

Link to comment
Share on other sites

νικο εκτος απο zoomax και fytomax πρεπει να ριχνω και αλη τροφη για τα κοραλια καθε ποτε; και αν πρεπει να αλλαξω το αλλατι red sea που βαζω;

Έγινε επεξεργασία - κουρκουλης
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα όλα. Να σου ζήσουν!

Link to comment
Share on other sites

νικο εκτος απο zoomax και fytomax πρεπει να ριχνω και αλη τροφη για τα κοραλια καθε ποτε; και αν πρεπει να αλλαξω το αλλατι red sea που βαζω;

Tο αλατι ειναι μια χαρα,τωρα τα υπολοιπα επειδη ειναι πηγη φωσφωρικων,μια φορα τις 10 και αν,συμφωνα παντα με τις μετρησεις.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιες φωτο φιλε μου και το ενυδρειο στολιδακι :thumbsu:

Εχεις κανει και πολυ ομορφο στησιμο γενικοτερα.

Ευχαριστουμε για τις φωτο

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω mad23 και ολα τα παιδια που με την εμπειρια τους και τις συμβυλες τους προχωρανε και τα δικα μας ενυδρεια με οσο το δηνατων λιγοτερα λαθη

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο ,πολυ ομορφο.εκει στον τοιχο τι ρολο παιζει ?τις αναπληρωσης?

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...