Jump to content

Νεες Φωτο Απο Το Ενυδρειο Μου.


Recommended Posts

Πολύ όμορφο το ενυδρείο σου. Καλοδούλευτο το φωτιστικό.

Link to comment
Share on other sites

απο το καλό στο καλύτερο πάει! μπράβο! μου αρέσει πολύ το φάσμα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα εχεις ενα απο τα αγαπημενα μου νανακια φιλε κουρκουλης(πες και το μικρο σου γιατι την επομενη φορα θα μου ξεφυγει και θα σε πω νικο :usd:  :usd: )!

Θα στο ξαναπω αλλα το στησιμο που εχεις κανει ειναι φοβερο και μολις μεγαλωσουν τα κοραλια που εχεις η' μεγαλωσει λιγο η ποικιλια τους,θα δειξει ακομα περισσοτερο :jig:

Μπραβο σου και ευχαριστουμε για τις φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακό στήσιμο βράχου !

Η αναπλήρωση όλα τα λεφτά !

Link to comment
Share on other sites

βασιλη καλησπερα το φωτιστικο ειναι απο το ebay και το ειχε παρει ο nikos@ ειναι 164 w και ντριμαρετε το ειχε βελει αγγελια και το πειρα ο νικος ειναι μελος του aquazone. Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια ολους παιδια το μικρο μου ονομα ειναι θανασης. Αντε να τα πουμε στον καφε η για τσιπουρο παιδια στον πειραια στο ικαρωτικο

Link to comment
Share on other sites

βασιλη καλησπερα το φωτιστικο ειναι απο το ebay και το ειχε παρει ο nikos@ ειναι 164 w και ντριμαρετε το ειχε βελει αγγελια και το πειρα ο νικος ειναι μελος του aquazone. Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια ολους παιδια το μικρο μου ονομα ειναι θανασης. Αντε να τα πουμε στον καφε η για τσιπουρο παιδια στον πειραια στο ικαρωτικο

http://www.ebay.com/itm/NEW-Led-Aquarium-Light-Fish-Coral-Reef-Tank-165w-Watt-Dimmable-Day-Night-Pets-/321700776250?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ae6dc493a
Link to comment
Share on other sites

βασιλη καλησπερα το φωτιστικο ειναι απο το ebay και το ειχε παρει ο nikos@ ειναι 164 w και ντριμαρετε το ειχε βελει αγγελια και το πειρα ο νικος ειναι μελος του aquazone. Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια ολους παιδια το μικρο μου ονομα ειναι θανασης. Αντε να τα πουμε στον καφε η για τσιπουρο παιδια στον πειραια στο ικαρωτικο

 

Ωραιο φωτιστικο!

 

Στο ικαριωτικο στη στοα;;καλο ειναι Θαναση;;

 

Link to comment
Share on other sites

βασιλη που το ξερεις ?  με τον νικο ειμασται παιδικη φιλη και παω εκει πολες φορες αν θες πεσμου  και παμε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια καλησπερα λεω να φιαξω ενα νεο ενυδρειο και νεο επιπλο που να μπορω να βαλω αργωτερα και σαμπ απο κατω . Το ενυδρειο θα το κανω 65x65x65 και θελω την γνωμη σας . Θελω να μου πειτε ποσες τριπες να ανοιξω στην πλατη και σε τι διαμετρο και αν σε διαστασεις ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Κατα αρχην με το καλο χωρις να ξερω τον χωρο σου ωραιες διαστασεις ειναι το 100χ070χ060 απο εκει και περα εαν σε παιρνει 070χ070 η 080χ080 θα ειναι σουπερ.Θεωρω οτι με μια φ50 η 2 φ40 και επιστροφη φ25 θα εισαι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Νικο μου το ξερω οτι το 100x70x60 θα ηταν τελειο αλλα εχω θεμα χορου ,τωρα για αυτο που εχω σκοπο να κανω αν δεν κανω λαθος ειναι 275litra .Σε τι υψος θα γινουν οι τριπες για να ξερω και τα τζαμια θα τα κοψει φιλος τζαμας θα τα δοσει για σκληρινση και μετα θα τα κολησει και θα βαλει και ενυσχησεις

Link to comment
Share on other sites

Θα σε βολέψει το 65 ύψος?

 

Εδώ στο δικό μου ( 55 ύψος ) και ψιλοδυσκολεύομαι να πιάσω στον αραγωνίτη κάτι...

 

Με το καλό εύχομαι να φτιάξεις ότι τραβάει η καρδιά σου!

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη το υψος ειναι ενα θεμα καλητερα ομως 65 παρα στα 60 και να χασω λιτρα,η πρεπει να δοσο υψος η μικος και δεν εχω περιθωρια μικους, να κοιταξω με ζορι για 80x60x60

Έγινε επεξεργασία - κουρκουλης
Link to comment
Share on other sites

και μένα γνώμη μου είναι οτι το 65 είναι πολύ. θα δυσκολευτείς με φώς κατ αρχάς..

 

προσπάθησε κα κερδίσεις λίτρα απο αλλού ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια το ενυδρειο να βγει 65x65 το επιπλο εχει κοπη και πρεπει να το μονταρουμε τα τζαμια εχουν γινει παραγκελια και οι τριπες στην πλατη η μια φ 60 και η αλλη φ 30

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια το σαμπ το κολησα εχθες το απογευμα σημερα θα ανεβασω φωτο το εχω κανει με ενα διαμερισμα που θα μπουν τα υλικα μου και στο υπολιπο θερμοστατης σκιμερ και αντλια επιστροφης . Το σαμπ ειναι 100 l και εχει χωρο να μπει και βραχος .Αν κανω κατι λαθος πεστε μου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...