Jump to content

Φεύγω από Αφρική, πείτε γνώμες για νέους κατοίκους


Recommended Posts

Δε παρεξηγώ βρε, αφού το ξεκαθάρισα αυτό. Αυτό που είπα για τις 14 σελίδες δε το είπα για σένα, δε σε ξέρω; Τώρα θα σε μάθω;

Τέλος πάντων η πρότασή στον συντονιστή ισχύει και αν γίνεται να εξαιρέσει από τις φώτο και τον ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ! Χαχαχαχαχα!

Βρε αντε απο δω....

Δεν ξαναγραφω σε θεμα σου!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τωρα που θα ερθεις εδω να σου δωσω απο nls να τις μεγαλωσεις οπως ειχα κανει με τις φροντοζες

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μπήκαν και δύο μικρά L204 που μου έδωσε το φιλαράκι μου tdinosauros και ολοκληρώθηκε η ψαροσύνθεση. Η είσοδος τους ήταν αρκετά επεισοδιακή μιας και από τη βιασύνη μου ξέχασα να κλείσω τα φώτα και όταν το πρώτο μπήκε μεσα, είδα το αρσενικό Severum να το βάζει σχεδόν το μισό ψαράκι δύο φορές μέσα στο στόμα του. Επενέβην άμεσα και ταχύτατα με απόχη μέσα στο νερο και επιφωνήματα καταστολής/αποτροπής "Τι κάνεις ρε βλακα....άστο κάτω ρε #§¥@@#....ρε τσόγλανε φύγε από κει".....και άλλα τέτοια γαλλικά. Έσβησα τα φώτα και από σήμερα θα περιμένω να βυθιστούν οι ρίζες του PanaGreco (.....έλεος ρε φίλε!!!!!), να φτιάξω λίγο τη διακόσμηση και να σας κάνω παρουσίαση με φωτογραφίες και τα σχετικά. Υπομονή λέμε!!!

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει και βίντεο απο την άμεση επέμβαση σου και τα γαλλικά διάσωσης???

Χαχαχαχαα!!! Περιμένουμε εικόνα!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχαααα.... εεεε τι μονο εγω θα ειμαι σαν τρελος που μιλαει σε ψαρια???? Να νιώσω λιγο παρηγοριά!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρα αγόρι....δλδ τι θέλεις να σε παρακαλέσουμε......... μια εστω για να μπούμε στο κλίμα..... :bye2:  :waaa:  :waaa:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρα αγόρι....δλδ τι θέλεις να σε παρακαλέσουμε......... μια εστω για να μπούμε στο κλίμα..... :bye2::waaa::waaa:

Ξεσκιούζμι......μίλησε κανείς ή ήταν ο αέρας που χτυπούσε τα παντζούρια;.....έλα βρε Παρασκευά, εσύ είσαι; Νόμιζα ότι δε θα ξαναέγραφες σε θεμα μου. Επειδή όμως σε συμπαθώ, εσένα αύριο μπορεί να σου στείλω μια δυο με πμ......μπορεί είπα....γιατί μπορεί και όχι.
Link to comment
Share on other sites

τωρα μονο βραδυ σε τρυπες ξυλου θα τα βλεπεις.σε βλεπω να κοιτας καθε βραδυ με φακο μπροστα στο ενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

τωρα μονο βραδυ σε τρυπες ξυλου θα τα βλεπεις.σε βλεπω να κοιτας καθε βραδυ με φακο μπροστα στο ενυδρειο

Θα επιμένω να μεγαλώσουν για να μη χωράνε στις τρύπες. Χαχαχαχαχ.
Link to comment
Share on other sites

Βρε άμα να δω σκούρα με τα ξύλα, θα τα δεις ωξω απ' την πόρτα σου καμιά μέρα σε ένα καλάθι με σημείωμα "υιοθετήστε μας"

Link to comment
Share on other sites

μωρε θα τα λατρεψει τοσο που θα βαλεις κι αλλα ξυλα μεσα και αν σου φερω γουρι και βγαλεις καμια γεννα τοτε θα διωξει τους μεγαλους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να σου πώ ότι οι ρίζες δεν θα βυθιστούν. Φοβούνται τα πλέκο. :) :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μωρε θα τα λατρεψει τοσο που θα βαλεις κι αλλα ξυλα μεσα και αν σου φερω γουρι και βγαλεις καμια γεννα τοτε θα διωξει τους μεγαλους!!!!

Αν δε γίνουν γεύμα μεχρι τότε γιατί μ' αυτό που είδα σήμερα σκιάχτηκα.
Link to comment
Share on other sites

Αφού ρε Κώστα ξυλο δεν υπάρχει κάτω. Όλα επιπλέουν σα καρυδότσουφλα. Έχω σε.μια γωνία πέτρες και κάτι κλαδιά. Αν το ένα κρυφτηκε εκεί μέσα θα τη βγάλει καθαρή. Το άλλο το έβαλα σε μια DIY σπηλιά και χώθηκε εκεί μέσα.

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Ξεσκιούζμι......μίλησε κανείς ή ήταν ο αέρας που χτυπούσε τα παντζούρια;.....έλα βρε Παρασκευά, εσύ είσαι; Νόμιζα ότι δε θα ξαναέγραφες σε θεμα μου. Επειδή όμως σε συμπαθώ, εσένα αύριο μπορεί να σου στείλω μια δυο με πμ......μπορεί είπα....γιατί μπορεί και όχι.

Λυγμ....αθετησα την υποσχεση που σου ειχα δωσει....

Κλαψ.....δεν αντεχω μακρυα απο τα θεματα σου....

Link to comment
Share on other sites

Σπηλιες φτιαξτους Πανο.

Αν δεν τις πατησεις μεσα τις ριζες δεν θα βουλιαξουν ποτε.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Τις ρίζες βρήκα τρόπο και τις τακτοποίησα. Θέλω τώρα να ρωτησω το εξής:

Έχω μέσα 3 Severum, 4 Firemouth και δύο μικρά L204 (πολύ ωραία τα άτιμα) αλλά ο L183 (Dolichopterus) μου έχει μείνει απωθημένο. Βλέπω ότι γνωστό κατάστημα ετοιμάζει προαναγγελία και είδα και αυτό το ψάρι μέσα διαθέσιμο. Να το πάρω να το βάλω κι αυτό ή θα το παρακάνω; Αν θεωρηθεί υπερβολή θα θεωρηθεί γιατί έχω τα L204 ή επειδή θα έχω πολλά ψάρια μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Οι πλεκο θα κυνηγηθουν για τις περιοχες και ο χαμενος θα χει προβλημα.

Αν το παρεις αποφαση ομως βεβαιωσου οτι ειναι οντως ο l83.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι θα έκανες; Έχω λίγες κρυψώνες και θα κάνω κι άλλες. Το ήθελα αυτό το ψάρι ρε φίλε. Άλλωστε αυτά γίνονται μικρά σε μέγεθος.

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα κραταγα ενα ειδος. Αν ηθελα τον 183 θα εδινα τα αλλα και θα επαιρνα αυτο που θελω.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...