Jump to content

Νέο Malawi Mbuna 400ltr


malaw

Recommended Posts

Ευχαρίστως!!!!!!!!!!! και μου αρέσουν πάρα πολύ τα Acei!!!!!!!! βγάζουμε χαρεμάκι 1male 3female???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστως...θα μιλησουμε σε λιγες μερες ξανα...

Ωραία στείλε π.μ όποτε θές.....το ενυδρειο είναι 400 λίτρα πλέον στρωμένο γεμάτο πέτρες και συνθήκες νερού άψογες....αν βγάλουμε ένα χαρεμάκι θα είναι πολύ καλά

Link to comment
Share on other sites

Xαρέμι δεν βγάζεις με τίποτα..

Του Γιώργου είναι πολύ μικρά. Πάρε 6-7 και θα αφαιρέσεις αργότερα.

<_<

Link to comment
Share on other sites

Xαρέμι δεν βγάζεις με τίποτα..

Του Γιώργου είναι πολύ μικρά. Πάρε 6-7 και θα αφαιρέσεις αργότερα.

<_<

Θα ήθελα όσο γίνεται να το αποφύγω αυτό...δηλαδή να βάλω παραπάνω ψάρια από αυτό που πρέπει.....και ειδικά με τις συνθέσεις..

Link to comment
Share on other sites

πιστευω θα μπορεσω να ξεχωρισω και να σου δωσω ενα χαρεμακι..πολλες γεννες εχω στο ενυδρειο και να δω τι θα τα κανω ολα...

Link to comment
Share on other sites

πιστευω θα μπορεσω να ξεχωρισω και να σου δωσω ενα χαρεμακι..πολλες γεννες εχω στο ενυδρειο και να δω τι θα τα κανω ολα...

Μην αγχώνεσαι καθόλου.....βάλε μια αγγελία και θα σπεύσουν καιστα πάρουν όλα!!!!! εγώ παλιότερα είχα βάλει αγγελία για 13 μωρά που είχα μαζέψει και σε 1 βδομάδα είχαν φύγει όλα...!!! <_< τα δικά σου είναι πολύ μικρά!!!??? γφια πότε το βλέπεις να τα πιάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Πόσα λίτρα έχεις και τι ψάρια έχεις μέσα???

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να κανω παρουσιαση αυτες τις μερες..θα δεις..οχι παντως κατι το φοβερο..350 λιτρα

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να κανω παρουσιαση αυτες τις μερες..θα δεις..οχι παντως κατι το φοβερο..350 λιτρα

Αντε να σε θαυμάσουμε κι εμείς εκ του malawi!!!!και περιμένω τα μικρούλια μόλις δείξουν να τα βάλω στο δικό μου για πάχυνση και αναπαραγωγή!!!!! και μετά θα ξανα κάνω παρουσίαση να τα θαυμάσης κι εσύ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...