Jump to content

Η Λιμνούλα Μου!


Recommended Posts

Απιστευτο!!!! Παρα πολυ καλη δουλεια φιλε μου! Ειναι πανεμορφη η λιμνη!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! περιμενω καποια φυτακια τωρα για να φανει λιγο η λιμνη!!!! πανο ακους???? :PPP

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως με φυτα θα γινει ακομα πιο σουπερ! ;)

Ερωτηση : (Μπορει και χαζη)!! Στη λιμνη σου ετσι οπως ειδα στις φωτο προετοιμασιας, μπορουσες αν ηθελες να βαλεις φωτισμο εσωτερικο στο τσιμεντο? Πχ οπως εχουν οι πισινες.

Link to comment
Share on other sites

ναι μπορουσα αλλα σκευτικα πως αργοτερα βαζω ενα προβολακι 12volt μεσα κατο απο τον καταρακτη και τελειωνει το πανηγηρη. πιο ευκολα.. και αυτο στα μελλοντικα σχεδια ειναι! προς το παρον ουτε σαλιο για προβολακι!

Link to comment
Share on other sites

:D Ναι καταλαβα! παντως αν βαλεις και φωτισμο θα ειναι τελεια! Να τη χαιρεσαι! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

σημερα το πρωι ειδα ενα κοι πεθαμενο στον πατο της λιμνης...δεν μπορω να καταλαβω το γιατι μιας και ολα ηταν φυσιολογικα. ....

Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλες καμία φωτογραφία Σάκη?

Link to comment
Share on other sites

ναι , μισο να την φωρτωσω

Link to comment
Share on other sites

5 κοι ειχα μεσα και 3 χρυσοψαρα

2012-10-06073714.jpg

2012-10-06073723.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να διακρίνω κάτι ιδιαίτερο από τις φωτογραφίες!

Θυμάσαι να συνέβη κάτι που σου έκανε εντύπωση τις τελευταίες μέρες, να άλλαξες κάτι στην λίμνη η οτιδήποτε που να ευθύνεται για τον θάνατο του ψαριού?

Τα υπόλοιπα πως είναι?

Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι φυσιολογικοτατα οπως καθε πρωι σηκωνομουνα ,τα ταιζα και ολα καλα..δεν εκανα κατι το διαφορετικο σαν ρουτινα

Link to comment
Share on other sites

μπορεί απλα να έτυχε μην ξενερώνεις!!

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησε και τα υπόλοιπα ψάρια για λίγες μέρες μήπως δεις κάτι το ανησυχητικό και ενημέρωσε μας!

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα... ειναι φανταστικη η λιμνη σου!!! :) απιστευτη δουλεια!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω! μαλλον ηταν ενα ατυχες μεμονομενο γεγονος.τα ψαρακια τα εχω απο το καλοκαιρι.. οι μετρησεις ηταν οκ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

πως πάει η λίμνη σου?πως βγάζει τον χειμώνα? τελικά έβαλες τα φυτά που ανέφερες πιο πάνω? Να αρχίσουν να ξυπνάνε σιγά σιγά... έρχεται ο καιρός τους...

Link to comment
Share on other sites

δυστηχος δεν ασχοληθηκα ακομη... ειμαι εκτος για δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

δυστηχος δεν ασχοληθηκα ακομη... ειμαι εκτος για δουλεια...

Τότε είμαστε εν αναμονή να γυρίσεις... αλλά έχεις τα ψαράκια μέσα? όλα πάνε καλά?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τα λόγια είναι περριτά!!

Πάρα πολύ καλή δουλεια!!!

Συγχαρητήρια!!! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε! μωλις γυρισα τυρναβο και η λιμνη ειναι φουλ στην αλγη... δεν μπορω να καταλαβω το γιατι... τα ψαρακια ειναι οκ παντος αλλα η αλγη εχει φουντοσει υπερβολικα!

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε! μωλις γυρισα τυρναβο και η λιμνη ειναι φουλ στην αλγη... δεν μπορω να καταλαβω το γιατι... τα ψαρακια ειναι οκ παντος αλλα η αλγη εχει φουντοσει υπερβολικα!

Και απο ότι έχω δει έχεις βάλει και uv...ή δεν το έχεις αναμένο αυτή την εποχή;την χτυπάει ο ήλιος;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα όλη την πορεία της λίμνης σου! Χίλια μπράβο, καταπληκτική δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω και uv.. θα κοιταξω μηπως καηξε καμια λαμπα... αλιως πια η αιτια τοσης αυξημενης αλγης? δεν την χτυπαει υπερβολικα ο ηλιος,αλωστε δεν ειναι και καλοκαιρι... yonigrn ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Τι είδους άλλη ειναι; Αιωρουμενη; Βγάλε μας κανά 2 φωτο να δούμε...η δική μου δεν έχει καθόλου αυτήν την περίοδο...το φίλτρο ειναι οκ;μήπως εκεί υπάρχει κάποιο πρόβλημα;η λαμπα πόσες ώρες ανάβει την μέρα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...