Jump to content

ηλεκτρονικο τσιγαρο


Recommended Posts

τα χειλια μας κοκκινα απο το αλατι,και δωσε γελια,ελπιδες,ζωντανια...δεν μπορω να γραφω αλλο.δεν μου παει αλλο αυτη η κατασταση.ανυπαρκτη μουσικη τωρα,κακιστες ταινιες,καμμια σκεψη φρεσκια.ολα αντιγραφες φτηνες απο το παρελθον.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Που το είδες μωρέ το μπατιροσπορο με τα κοχιμπα???

χαχαχαχ...πηγα πιο πισω βρε......τον πασατεμπο(για να μας πιανουν και οι φιλοι νοτιαδες..)
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να φτιαξουμε μια κατηγορια ''μαυρα μεσανυχτα'' να ξεσπαμε εκει εντελως ελευθερα και να ξεδινουμε,οσο βεβαια μπορεις να ξεδωσεις φλωρικα με ενα πληκτρολογιο......

Link to comment
Share on other sites

βαγγο τι σκεφτεσαι ρε φιλε....αναπολεις και εσυ...?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το oovoo παιδια....

Κατι σαν το skype απλά δινει τη δυνατοτητα να μιλάνε με καμερες πολλοι χωρις συνδρομή.

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρεσεις!!!

Νομίζω θα έχει πολύ πέραση!

Στην επόμενη αναζήτηση να το δω αναρτημένο παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

μωρε καλη ειναι η τεχνολογια,αλλα εχουμε χασει το δρομο μας.....

Link to comment
Share on other sites

Συνειδητοποίηση θα την έλεγα!

Καλά λέει ο Κώστας!

Link to comment
Share on other sites

Bρε απαισιοδοξια απόψε...πα πα πα.....

λιγο η ωρα,η μερα,τα λογια του παπα......
Link to comment
Share on other sites

Μ'αρεσεις!!!

Νομίζω θα έχει πολύ πέραση!

Στην επόμενη αναζήτηση να το δω αναρτημένο παρακαλώ!

http://www.oovoo.com/home.aspx

το κατεβαζεις το εγκαθιστας και ειτε φτιαχνεις λογαριασμο ή απλά μπορεις να συνδεθεις και μεσω του λογαριασμου σου στο facebook αν υπάρχει.

Ειναι ενας πολύ καλός τροπος πάντως για να ανταλλαξεις απόψεις σε πραγματικο χρόνο βλέποντας πολλους μαζί (εχω δοκιμασει μεχρι και 6 ατομα και δουλευει άψογα)

Link to comment
Share on other sites

Κώστα χτύπα τηλέφωνο .

Εχω αρκετα ανταλακτικα να σου στείλω απο ego T.

Και τσιγάρο πλήρες κανούργιο .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Από τον Μάρτιο του 2011 που είχα αρχίσει το άτμιζμα για περίπου ένα χρόνο όλα ήταν μια χαρά... για διάφορους (χαζούς) λόγους το είχα ξαναγυρίσει και πάλι στο κανονικό τσιγάρο και έφτασα σε σημείο πάλι να μην μπορώ να πάρω τα πόδια μου (και άλλα πράγματα) συν το οικονομικό κόστος.

Έτσι λοιπόν ξανάρχισα από σήμερα το ηλεκτρονικό με την σταθερή μου γεύση... το μήλο !!!

Link to comment
Share on other sites

καιρος ηταν...που μου ηρθατε επισκεψη και φουμαρατε σαν καπνοδοχοι....εγω ακομα ψαχνω να βρω την δοσολογια νικοτηνης,γιατι οτι μειγμα φτιαχνω βαρυ μου φαινεται.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας,

Μια και ψωνίζω απο εδώ

www.steamsmoker.gr

και είμαι ευχαριστημένος ήθελα να το παραθέσω εδώ.

Είναι ηλεκτρονικό κατάστημα Ηλεκτρονικού Τσιγάρου με πιστοποιημένα υγρά.

Περιμένω αποψεις απο αλλα μέλη που μπορει να ψωνίζουν απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Μια και ψωνίζω απο εδώ

www.steamsmoker.gr

και είμαι ευχαριστημένος ήθελα να το παραθέσω εδώ.

Είναι ηλεκτρονικό κατάστημα Ηλεκτρονικού Τσιγάρου με πιστοποιημένα υγρά.

Περιμένω αποψεις απο αλλα μέλη που μπορει να ψωνίζουν απο εκει.

πες μας και λιγα λογια για το ενυδρειο σου,μαζι με καποιες φωτος στην αναλογη κατηγορια,

γιατι ειναι καπως περιεργο και το νικ σου αλλα και το πρωτο σου ποστ με αμμεση διαφημηση ασχετη με το χομπι μας.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω τελευταια ανακαλυψα εναν κινεζο που στελνει πακετα ηλεκτρονικων τσιγαρων σε απιστευτα χαμηλες τιμες με δωρεαν μεταφορικα.Ριχτε μια ματια εδω http://www.chinabuye.com/gadgets/cigarette

Link to comment
Share on other sites

Εχετε σκεφτεί να το κόψετε ? Ναι, έτσι απλά να το κοψετε !

Αν κάποιος από εσάς κάνει ένα υποτιπώδες σπόρ ή έστω περπατάει ή κάνει ποδήλατο, το να κόψει το κάπνισμα είναι το πιό εύκολο πράγμα.

Όλα είναι στο μυαλό και στην θέληση που κρύβουμε μέσα μας !

Μετά από 27 συνεχή χρόνια φανατικού καπνίσματος (2πακέτα/μέρα) το έκοψα πέρσυ το καλοκαίρι και

θεωρώ ότι η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ μ@λακια που έχω κάνει στην ζωή μου (και δεν είναι λίγες, κάθε άλλο) ήταν ότι κάπνιζα τόσα χρόνια !

Όποιος θέλει πληροφορίες / ιδέες / πρόταση μπορεί να μου στείλει pm. Οι απαντήσεις δεν χρεώνονται ! :)

edit : Σορρυ για το σπαμ ή για το άουτ οφ τόπικ ...

Έγινε επεξεργασία - Road Tail
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ατμίζω από 16/8/2011 και είμαι καλά... :bigemo_harabe_net-64:

εγω 4 μηνες παραπανω και ολα καλα!
Link to comment
Share on other sites

Ενας και μόνο ένας είναι ο τρόπος να κοψεις το τσιγάρο.

ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!!

Οταν όμως ο οργανισμός σου έχει μάθει να λειτουργεί με κάποια επίπεδα νικοτινης, δεν μπορείς απο την μια στιγμή στην άλλη να του το στερήσεις. Είναι αυτό που το λέμε εξάρτηση και προέρχεται αποκλειστικά και μόνο απο την νικοτίνη ολα τα ΑΛΛΑ είναι στο μυαλό η νικοτίνη όμως είναι στον οργανισμό.

Μετά έρχονται τα στερητικα σύνδρομα.

Για αυτη την αποφυγή το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι το μεταβατικό στάδιο απεξάρτησης απο την νικοτίνη.

Δεν θεωρώ ότι είναι αντικατάσταση του τσιγάρου γιατί είναι πιο φτηνό ούτε μόδα.

Μην γυρίσει κανένας μ@μ@κ@ς και μου πει, μου έκανε πρόβλημα και ξαναγύρισα στο τσιγάρο!!!!! Γιατί θα είναι τυφλός, αν δεν βλέπει τη λένε επάνω τα τσιγάρα και πόσοι είναι στα νοσοκομεία ΑΠΟ το τσιγάρο.

Οσο για το ηλεκτρονικό Συγουρα δεν είναι και αυτό αθώο. Αλλα όπως είπα και πριν ειμαι ένα μεταβατικό στάδιο , για άλλον 1 μήνα ή 2 ή 5 ή 10. Ο κάθε ένας ξέρει τα όρια του.

Οσο επιβλαβες και να είναι αν τελικά το κοψεις θα σου έχει ΗΔΗ κάνει πολλή καλό.

Αυτή είναι η δική μου άποψη και πάνω σε αυτή την σκέψη κάνω προσπάθεια με την γυναίκα μου και την αδερφή της να το κόψουμε.

Ξεκινήσαμε το ατμησμα 7/8/12 με 18mg νικοτίνης και τώρα η αδελφή της είναι στο 0mg εγώ στο 3mg και η γυναίκα μου στο 5mg.

Ευελπιστώ σε 2 μήνες να βάλω αγγελία ότι τα δίνω σε κάποιον που θέλει να κόψει το τσιγάρο.

Καλημέρα

Χρόνια πολλά στους Μητσαρες και στις Μητσες

Και φυσικά στη όμορφη Θεσσαλονικη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μετα απο περιπου 2 μηνες ατμισμα,δηλωνω περηφανα πως εδω και 1 μηνα και κατι μερες εχω κοψει και το ατμισμα!!!!

ουτε καπνισμα ,ουτε ατμισμα.

ελπιζω να μπορεσω να μεινω μακρια απο ολα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...