Jump to content

700 Λιτρο Φροντοζαδικο !!!!


ΚΟΥΜΑΝ

Recommended Posts

Ελπίζουμε αυτή την φορά να καταφέρει να τα κρατήσει..ενημέρωνε μας Σάκη..

Link to comment
Share on other sites

Τα αυγα οταν δεν γονιμοποιηθουν, η θηλικια τα νιωθει κρυα στο στωμα της και 3η-4η μερα τα φτυνει. Εγω προσωπικα Σακη 18η μερα της τα περνω.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παιδες! βετερανε μου φενεται λογικο αυτο που λες! θα περιμενω λοιπον και βλεπουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

ενα απο τα ωραια που ειδα σημερα στο ενυδρειο μου! τα λογια ειναι περιτα!

th_MOV00053.jpg

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ευχαριστω! αυτο ηταν ενα πολυ μικρο βιντεακι...θα μονταρω τα βιντεακια που τραβηξα και θα ανεβασω ενα και καλο! ελπιζω να τα κρατησει αυτην την φορα!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ενα update! αλαξα την αριστερη πετρα εδω και 1 μηνα για να εχουν περισσοτερο χορο για ζευγαρωμα και κολυμπι... εχω βγαλει και ολες της ανουμπιες απο μεσα...

DSC00091.jpg

DSC00081.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησουν ,κουκλια ειναι.Τις ανουμπιες τις εβγαλες γιατι τις χτυπανε η δεν τις ηθελες εσυ?

Link to comment
Share on other sites

γεμισαν μαυρη αλγη.. της εβγαλα,την κλαδεψα εκει που ειχαν μαυρη αλγη και της εβαλα στην λιμνη να αναπτυχθουν... αργοτερα που θα αλαξω ολο το σεταπ του ενυδρειου θα ξαναμπουνε..

Link to comment
Share on other sites

την αλλη βδομαδα φευγουν οι 5 μικρες burundi και σε κανα μηνα οι 3 μεγαλες mpimbwe... θα αφησω μονο της 4 blue zair (εχασα την 1 απο τρελη χαζομαρα,,,, πηδηξε μεσα στον πυργο υπερχηλησης)

Link to comment
Share on other sites

την αλλη βδομαδα φευγουν οι 5 μικρες burundi και σε κανα μηνα οι 3 μεγαλες mpimbwe... θα αφησω μονο της 4 blue zair (εχασα την 1 απο τρελη χαζομαρα,,,, πηδηξε μεσα στον πυργο υπερχηλησης)

Oι Mpimbwe με ενδιαφερουν. Στειλε π.μ. με τιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια γνωριζει κανενας αν ειπαρχει καποιο σκευασμα του εμποριου που βοηθαει στο να μεγαλωσουν περισσοτερο τα πτερυγια των ψαριων μου?...γνωριζω πως αυτο γινεται με τον καιρο αλλα ρωταω μηπως υπαρχει κατι... ιδικα σε περιπτωση που κοπουν απο καποιον καβγα τι να χρεισιμοποιησω?

Link to comment
Share on other sites

Σάκη δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις κάτι. Άντε το πολύ ένα αντιχλώριο με Aloe Vera, βιταμίνες και καθαρό νερό. Σε λίγο καιρό θα επανέλθει.

:)

Link to comment
Share on other sites

διαβασα για το melafix και το esha 2000 που κανει αρκετα καλο και δεν επιρεαζει την βιολογια. ισως το δοκιμασω.καλο κανει κακο δεν κανει... τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Σάκη δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις κάτι. Άντε το πολύ ένα αντιχλώριο με Aloe Vera, βιταμίνες και καθαρό νερό. Σε λίγο καιρό θα επανέλθει.

:)

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ενα φωτο update!

2012-04-28215525.jpg

2012-04-28215422.jpg

2012-04-28215456.jpg

2012-04-28215236.jpg

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδες!!! θα ανεβαζω πολλες φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...