Jump to content

Ας Το Παρουμε Απο Την Αρχη..............


toyomania8617

Recommended Posts

Τρομερό!

Όμορφα ζωντανά!

Προβλέπεται τρομερή εξέλιξη! :bigemo_harabe_net-64:

Ευχαριστω φιλε πανο.....να εισαι καλα!!!Απο το δικο σου ακομα να γινει update εεε??Αντε να σε δω και να χαρω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 363
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω φιλε πανο.....να εισαι καλα!!!Απο το δικο σου ακομα να γινει update εεε??Αντε να σε δω και να χαρω!!!

Θα γίνει θα γίνει...

Κάτι δοκιμάζω και θέλω να δω αντιδράσεις!

Πιστεύω πολύ σύντομα να κάνω όμως...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ πολυ ομορφο ... τα ζωντανα σου ειναι ενα και ενα ! πολυ πολυ πολυ ομορφη ( τουλαχιστον για τα γουστα μου ) ψαροσυνθεση ! αντε να γεμισει με κοραλια ολο ! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο στήσιμο γενικά πολύ όμορφα όλα μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!

Μια απορία έχω στο σημείο πίσω από τον βράχο από κυκλοφορία πως είσαι?

Link to comment
Share on other sites

toyo μπράβο σου ομορφαινεις σιγά σιγα και σταθερά των ύφαλο σου σίγουρα η συνέχεια θα ειναι πολυ ωραία...αναμένουμε νεα και φωτογραφίες!!

Link to comment
Share on other sites

Τρομερα εξυπνο στησιμο καθαρο και τα ζωντανα αψογα τα κοραλια ειδικα οι ζοανθοι τα σπανε ,υπομονη να μεγαλωσουν, Κωστα να χαιρεσε φιλε και μην σταματας τις φωτο.μπραβο.

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει θα γίνει...

Κάτι δοκιμάζω και θέλω να δω αντιδράσεις!

Πιστεύω πολύ σύντομα να κάνω όμως...

Σου ευχομαι να πετυχει οτι και αν κανεις....και να το δεις οπως αγαπας!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ πολυ ομορφο ... τα ζωντανα σου ειναι ενα και ενα ! πολυ πολυ πολυ ομορφη ( τουλαχιστον για τα γουστα μου ) ψαροσυνθεση ! αντε να γεμισει με κοραλια ολο ! :bigemo_harabe_net-64:

Ευχαριστω γιαννη να εισαι καλα φιλαρακι!!Η ψαροσυνθεση και εμενα μου αρεσε γιατι εχω διαρκως κινηση μεσα στο ενυδρειο σε ολα τα μηκη.....ευχομαι τα καλυτερα και για το δικο σου!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο στήσιμο γενικά πολύ όμορφα όλα μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!

Μια απορία έχω στο σημείο πίσω από τον βράχο από κυκλοφορία πως είσαι?

Ευχαριστω πολυ bro......ακομα εχει πολυ δρομο μπροστα του....για να γεμισει και να δειξει!!!Απο κυκλοφορια μπροστα βαραει η jebao WP25αρα μαζι με την επιστροφη και απο πισω απο τον βραχο απο δεξια μερια εχω μια κοραλλια(2.800λιτρα) να βαραει για να μην εχω νεκρα σημεια.....και αυτη βεβαια θα φυγει μεχρι να μου ερθει αλλος ενας κινεζος!!Σου ευχομαι τα καλυτερα και στο δικο σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

toyo μπράβο σου ομορφαινεις σιγά σιγα και σταθερά των ύφαλο σου σίγουρα η συνέχεια θα ειναι πολυ ωραία...αναμένουμε νεα και φωτογραφίες!!

Λυκε φιλε μου,κανω τεραστια υπομονη να μην το φορτωσω αποτομα το συστημα σε κοραλλια....το παω αργα αργα και σταθερα(πιστευω)!Θα γινω καποια μερα σκληρος που θα παει......ευχαριστω για τα σχολια μαν!!

Link to comment
Share on other sites

Τρομερα εξυπνο στησιμο καθαρο και τα ζωντανα αψογα τα κοραλια ειδικα οι ζοανθοι τα σπανε ,υπομονη να μεγαλωσουν, Κωστα να χαιρεσε φιλε και μην σταματας τις φωτο.μπραβο.

Νικολα μου σ'ευχαριστω πολυ φιλος!!Προσπαθω και εγω να κανω τα καλυτερα για αυτα...για να μου δινουν την ευχαριστηση οταν καθομαι να τα χαζευω!!!Απιστευτος και μαγικος κοσμος η "Θαλασσα"!!!Σου ανταποδιδω τις ευχες μου για την ριφαρα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κωστη.

ολα πολυ ομορφα.

οτι καλυτερο ευχομαι για το ενυδρειο σου.

Κωτσαρι σ'ευχαριστω πολυ αδερφε!!Σου ευχομαι και εγω τα καλυτερα με το Reef σου μιας και ξανα γυρισες ξανα σε αυτο που αγαπας....!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ bro......ακομα εχει πολυ δρομο μπροστα του....για να γεμισει και να δειξει!!!Απο κυκλοφορια μπροστα βαραει η jebao WP25αρα μαζι με την επιστροφη και απο πισω απο τον βραχο απο δεξια μερια εχω μια κοραλλια(2.800λιτρα) να βαραει για να μην εχω νεκρα σημεια.....και αυτη βεβαια θα φυγει μεχρι να μου ερθει αλλος ενας κινεζος!!Σου ευχομαι τα καλυτερα και στο δικο σου!!!!

:bigemo_harabe_net-117:

Έγινε επεξεργασία - Bloster
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολυ καλημερα σας.....και μιας και εχθες παιδευα το φιλαρακι Sammy κανα 4ωρο να με κανει ενα aquascape 3D....μπορω να πω οτι το αποτελεσμα με δικαιωσε...μιας και ο Ανθρωπος το κατεχει πολυ το αντεικεμενο!!!Σωτηρη σ'ευχαριστω πολυ φιλαρακι και μονο που το κανεις απο ευχαριστηση σαν να ειναι δικο σου ενυδρειο...εμενα με γεμιζει απολυτα :bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146: ......μολις αναψουν τα moonlight θα πεσουν φωτο!!Απο ψαρια δυστυχως ενα παφερ βαλεντινι(τρελλη αδυναμια,ενα fox face και ενα lamark πηγαν αναγκαστικα στο sump μιας και δεν αφηναν σε ησυχια τις ακροπορες(που προστεθηκαν προσφατα) και κατι brain coral και favia!!!Ενω ταιζω 5-6 φορες την ημερα πλουσια και απ'ολες τις τροφες...αυτα τα 3 σκασμενα πανε και τρωνε τους πολυποδες απο τα κοραλλια....θα τρελαθω!!Κατα τ'αλλα το ενυδρειο παει σφαιρα διχως προβλημα!!!Ξανα ευχαριστω sammy.....κυριακη σου 'ρχομαι για καφε ετοιμασου........................................... :bigemo_harabe_net-82::bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Μια φωτο με την αδυναμια της γυναικας μου....post-48240-0-50983500-1383895380_thumb.jpg και μια φωτο με αυτα τα υπεροχα ζωντανα που δυστυχως ειναι λαιμαργα και πηγαν στο sump post-48240-0-36000800-1383895388_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας...παμε για λιγες new φωτο΄ post-48240-0-67266300-1383896094_thumb.jpg post-48240-0-86093600-1383896099_thumb.jpg post-48240-0-50091300-1383896104_thumb.jpg post-48240-0-75931500-1383896108_thumb.jpg post-48240-0-36917700-1383896113_thumb.jpg post-48240-0-21424300-1383896121_thumb.jpg post-48240-0-69139400-1383896128_thumb.jpg post-48240-0-70011600-1383896134_thumb.jpg post-48240-0-03427400-1383896141_thumb.jpg post-48240-0-55458300-1383896147_thumb.jpg post-48240-0-45513400-1383896156_thumb.jpg post-48240-0-47120000-1383896170_thumb.jpg post-48240-0-48575600-1383896179_thumb.jpg post-48240-0-63257300-1383896185_thumb.jpg post-48240-0-44284400-1383896198_thumb.jpg :bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146: .Δεν χορταινω να το χαζευω με αυτο το στησιμο....εδωσε πολυ διαφορετικη οψη....τουλαχιστον εμενα με γεμισε στο 100%100.........

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο το re-scape Κωστη και δινει ενα

πολυ φυσικο αποτελεσμα.

να σαι καλα να το χαρεις οσο δεν παει.

Υ.Γ

κλεισε την ρημαδα την τηλεοραση με τους καραγκιοζηδες

που κανουνε παρελαση καθε μερα απο το γυαλι και κανε focus

στην ενυδρειαρα σου.(φιανεται στην πρωτη φωτο).

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε εχεις δικαιο φιλαρακι απο συνηθεια παιζει η ρημαδα τα πρωιναδικα!!Σ'ευχαριστω πολυ για τα λογια σου!!

Link to comment
Share on other sites

Κωστή ωραία η αλλαγή που έγινε στο ενυδρείο,καλή συνέχεια να έχει από δω και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

Κωστή ωραία η αλλαγή που έγινε στο ενυδρείο,καλή συνέχεια να έχει από δω και πέρα.

ευχαριστω πολυ φιλαρακι να εισαι καλα.........!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η αλλαγή που έκανες δείχνει ενα όμορφο αποτέλεσμα με ακανόνιστα σχήματα στον βράχο,μου αρέσει πολύ....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ Ωραίο Κωστή!

Τα θερμά μου συγχαρητήρια για το όλο Project!

Τα συγχαρητήρια μου! Μόλις φουντώσει και με κοράλια θα γίνει σούπερ! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η αλλαγή που έκανες δείχνει ενα όμορφο αποτέλεσμα με ακανόνιστα σχήματα στον βράχο,μου αρέσει πολύ....

Ευχαριστω πολυ Θαναση......

Link to comment
Share on other sites

Πολύ Ωραίο Κωστή!

Τα θερμά μου συγχαρητήρια για το όλο Project!

Τα συγχαρητήρια μου! Μόλις φουντώσει και με κοράλια θα γίνει σούπερ! :bigemo_harabe_net-64:

Ευχαριστω φιλε παναγιωτη....το δικο σου το εκανες παρουσιαση η οχι ακομα.....?Μηπως δεν το πηρα χαμπαρι.......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...