Jump to content

Ας Το Παρουμε Απο Την Αρχη..............


toyomania8617

Recommended Posts

Πολλα μπραβο κωστα! :bigemo_harabe_net-64:

Πολυ ομορφο το στησιμο και πραγματικα μπορεις να κανεις απιστευτα πραγματα οταν με το καλο

ερθουν τα κοραλια!

Μου αρεσει παρα πολυ ο χωρις που εχεις αφησει μπροστα για lps,clam,zoanthus και γενικα οτι

τραβαει η καρδια σου!

Ωραιο και το επιπλο και το απλο sump!

Τους κυκλοφορητες προσωρινα τους εχεις εκει?

Σιγουρα θα γινει απιστευτο!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 363
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και ευχαριστω πολυ παιδια...απο φως νικολα θα κανω ενα DIY μαλλον λεντ....ακομα υπο συζητηση και ερευνα στο ποσο θα μας βγει κανουμε...απο κυκλοφορια μιχαλη περιμενω απο μερα σε μερα τον Jebao WP-25 Wave Maker......αυτους τους εχω για προσωρινα......

Link to comment
Share on other sites

Το στησιμο το εκανα πισω Νικολα για να κανω αυτο που λεει ο μιχαλης να παιξω μπροστα με lps,clam,zoanthus.............εχει αρκετο χωρο!!!απο θεμα κυκλοφοριας θα δειξει οταν με το καλο μου ερθει ο κυκλοφορητης....

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο toyo πολύ ωραίο το ενυδρείο σου, ωραίο στήσιμο βράχου.

Γράφεις κάπου τις διαστάσεις του ενυδρείου γιατί δεν τις βλέπω;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε jimmal οι διαστασεις ειναι 80χ75χ55...........θα κανω σε λιγο καιρο update για ολο το ενυδρειο και θα γραψω αναλυτικα τι και πως....!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία δουλειά μπράβο σου και το στήσιμο μου αρέσει για φωτισμό σου προτείνω τ5! άντε με το καλο να στρώσει να δεις ζωή μέσα!

Link to comment
Share on other sites

Το στησιμο το εκανα πισω Νικολα για να κανω αυτο που λεει ο μιχαλης να παιξω μπροστα με lps,clam,zoanthus.............εχει αρκετο χωρο!!!απο θεμα κυκλοφοριας θα δειξει οταν με το καλο μου ερθει ο κυκλοφορητης....

μην ξεχνας οτι το 075 πλατος σε βηθαει και επισεις το βλεπεις και απο το πλαι,[οτι σου αρεσει φιλαρακι ετσι και αλλιως] :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία δουλειά μπράβο σου και το στήσιμο μου αρέσει για φωτισμό σου προτείνω τ5! άντε με το καλο να στρώσει να δεις ζωή μέσα!

ευχαριστω λυκουργε...να εισαι καλα!! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνας οτι το 075 πλατος σε βηθαει και επισεις το βλεπεις και απο το πλαι,[οτι σου αρεσει φιλαρακι ετσι και αλλιως] :bigemo_harabe_net-145:

:bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πανεμορφο φιλαρακι ελπιζω να σου παει σφερα ! :bigemo_harabe_net-64:

Ευχαριστω γιανναρε........σου ανταποδιδω και εγω τα καλυτερα για το δικο σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα το πας!

Περιμένω την εξέλιξη του.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα το πας!

Περιμένω την εξέλιξη του.

Ευχαριστω φιλε maik... :bigemo_harabe_net-145: Εν αναμονη να δουμε τι θα γινει......!!!Απο εβδομαδα θα πεσει update...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....προς το τελος της βδομαδας θα ανεβασω φωτογραφιες γιανναρε!!Αναμενω τον φωτισμο...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο!!!!!

Μου αρεσει η άπλα που εδωσες μπροστά αλλα εχε στο νου σου μην εχεις στασιμα σημεια χωρις κυκλοφορια απο πισω!

Να το χαρείς οσο δεν παει!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο!!!!!

Μου αρεσει η άπλα που εδωσες μπροστά αλλα εχε στο νου σου μην εχεις στασιμα σημεια χωρις κυκλοφορια απο πισω!

Να το χαρείς οσο δεν παει!

Ευχαριστω γιανναρε....να χαιρεσαι και εσυ το δικο σου!!!Στασιμα σημεια δεν υπαρχουν απο πισω..το εχω στο νου μου :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....προς το τελος της βδομαδας θα ανεβασω φωτογραφιες γιανναρε!!Αναμενω τον φωτισμο...

τι θα βάλεις τελικα;

Link to comment
Share on other sites

οι φωτο που ειναι Κωστα?

Καλημερα νικολα δυναμη....φωτο φιλαρακι δεν υπαρχει λογος να βγαλω ακομα γιατι τρεχει ετσι οπως ειχε το ενυδρειο(διχως καμμια προσθηκη ακομα).λογικα απο Δευτερα θα κανω update που θα βαλω τα ψαρακια μου και εναν ΝΑΣΟ που τον εχει αδυναμια η γυναικα μου!!Τα νερα μου ειναι ετοιμα εδω και 10 μερες για να μπει ζωη.....υπομονη αλλες 4 μερες μεινανε που θα παει........

Link to comment
Share on other sites

τι θα βάλεις τελικα;

Καλημερα Λυκε....τελικα ετοιμαζετε Λεντ φωτιστικο που θαρρω πως απο αρχες εβδομαδος θα ειναι ετοιμο και αυτο......το επιμελειται ο Grigoros(Γρηγορης) που να ειναι καλα το παιδι....ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!Τον Ευχαριστω θερμα για οτι κανει...... :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...