Jump to content

Ας Το Παρουμε Απο Την Αρχη..............


toyomania8617

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 363
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολλα πολλα μπραβο στο γρηγορη!!!

Κωστα οσες φορες παω πισω και βλεπω το στησιμο,ενθουσιαζομαι και περισσοτερο!

Ειναι πολυ ιδιαιτερο και προτοτυπο!

Ανυπομονω να γεμισει φιλε μου :bigemo_harabe_net-82:

Αντε περιμενουμε τις φωτο :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω Κωστα να δω πρωτος το φωτισμο.....χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πολλα πολλα μπραβο στο γρηγορη!!!

Κωστα οσες φορες παω πισω και βλεπω το στησιμο,ενθουσιαζομαι και περισσοτερο!

Ειναι πολυ ιδιαιτερο και προτοτυπο!

Ανυπομονω να γεμισει φιλε μου :bigemo_harabe_net-82:

Αντε περιμενουμε τις φωτο :bigemo_harabe_net-134:

Ευχαριστω πολυ μιχαλη...!!! :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω Κωστα να δω πρωτος το φωτισμο.....χαχαχα

χαχαχαχα ναι ναι Νικολα....σ'ευχαριστω φιλος για το ενδιαφερον....εισαι η αιτια που κατεληξα σε λεντ!! :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

:Ρφιλαρακι να το χαιρεσε πες μας λιγο για τον φωτισμο,ο νασο πανεμορφος,θα σου πρωτεινα μια παρεμβολη στον βραχο εγω θα εβγαζα το αριστερο κοματι που εειιναι κατω κονθτα στο τζαμι και θα εκανα συνεχεια του αρχικου σαν ενα πεταλο με καταλαβες τι θελω να πω.μολις τελειωσει και η διατομικη που τελειωνει απο οτι δειχνει ξεκινα το γεμισμα μπραβο κωστα

Link to comment
Share on other sites

:Ρφιλαρακι να το χαιρεσε πες μας λιγο για τον φωτισμο,ο νασο πανεμορφος,θα σου πρωτεινα μια παρεμβολη στον βραχο εγω θα εβγαζα το αριστερο κοματι που εειιναι κατω κονθτα στο τζαμι και θα εκανα συνεχεια του αρχικου σαν ενα πεταλο με καταλαβες τι θελω να πω.μολις τελειωσει και η διατομικη που τελειωνει απο οτι δειχνει ξεκινα το γεμισμα μπραβο κωστα

ευχαριστω νικολα μου να εισαι καλα!!Ο φωτισμος ειναι οι Τ5 απο το παλιο.......προσωρινα μεχρι να φτιαχτει το λεντ.Οσο για το στησιμο του βραχου γενικοτερα.....οταν θα ειμαι ετοιμος για να μπουν τα κοραλλια,τοτε θα δω πως θα κατσουν καλυτερα....ολο και σιγουρα θ'αλλαξω κατι στο aquascape....οποτε εν αναμονη μεχρι να μπουν τα καμαρια μου.....δεν βιαζομαι......!!!!!Να χαιρεσαι και εσυ την Ενυδρειαρα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον το scape αλλά ΙΜΗΟ πίσω το έκανες πολύ ψηλό !Καλή συνέχεια!

Ευχαριστω φιλος.Κατι θα κανω με το υψος πισω......το εχω στο νου μου!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ! Ρε συ! Τοχεις κανει πολυ ωραιο!!!

Ευχαριστω βαλε!!Να εισαι καλα μαν....προσπαθω προσπαθω.....εχει ακομα μελλον και αλλαγες!!!να δω ποτε θα πιουμε καφε εμεις.....στην ιδια πολη και ακομα να βρεθουμε...... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον το scape αλλά ΙΜΗΟ πίσω το έκανες πολύ ψηλό !Καλή συνέχεια!

δεν είναι κακό..με μερικές mpontipora encrusting στην κορυφή...θα έδειχνε όμορφο...και μετά φωτο update..στις αλλάγές νερού..με τις Monti εκτός...μμμμ μαρέσει...

καλή συνέχεια....

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι κακό..με μερικές mpontipora encrusting στην κορυφή...θα έδειχνε όμορφο...και μετά φωτο update..στις αλλάγές νερού..με τις Monti εκτός...μμμμ μαρέσει...

καλή συνέχεια....

Χεχεχε με δελεαζεις φιλαρακι....γι'αυτο λεω θα δειξει οταν θα εχω τα κοραλλια στα χερια μου τι αλλαγες θα κανω.........ευχαριστω πολυ να εισαι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο και καθαρό συνέχισε έτσι το πας καλά......

Ευχαριστω πολυ ΛΥΚΕ.......να εισαι καλα!!! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω νικολα μου να εισαι καλα!!Ο φωτισμος ειναι οι Τ5 απο το παλιο.......προσωρινα μεχρι να φτιαχτει το λεντ.Οσο για το στησιμο του βραχου γενικοτερα.....οταν θα ειμαι ετοιμος για να μπουν τα κοραλλια,τοτε θα δω πως θα κατσουν καλυτερα....ολο και σιγουρα θ'αλλαξω κατι στο aquascape....οποτε εν αναμονη μεχρι να μπουν τα καμαρια μου.....δεν βιαζομαι......!!!!!Να χαιρεσαι και εσυ την Ενυδρειαρα σου!!

:bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

φιλαραααακι το εκανε κουκλιι !! το στησιμο που αρεσει αν και μου δινει την εντυπωση οτι θα πεσει ... γενικα με αγχωνει η τραμπαλα πανω πανω ... εαν ειναι σταθερο παντως εχεις κανει πολυ ομορφο ενυδρειο και μου αρεσει το ολο project με βραχο πισω και μπροστα αλανα ! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

φιλαραααακι το εκανε κουκλιι !! το στησιμο που αρεσει αν και μου δινει την εντυπωση οτι θα πεσει ... γενικα με αγχωνει η τραμπαλα πανω πανω ... εαν ειναι σταθερο παντως εχεις κανει πολυ ομορφο ενυδρειο και μου αρεσει το ολο project με βραχο πισω και μπροστα αλανα ! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Σ'ευχαριστω πολυ φιλαρακι...να χαιρεσαι και εσυ το καμαρι σου....τωρα που γεμισες εδειξε κουκλι!!!Οσο για την τραμπαλα δεν πεφτει....ειναι κολλημενη!!! :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Κώστα το 'πες και το 'κανες!!!

Να είναι καλα και η γυναικα σου που σε έχει στην μπριζα.

Πες τον κόσμο μην ντρεπεσε !!! Οτι η αλάνα είναι για να γεμίσει lps κάθε είδους.

Καλο κουράγιο και προσεκτικά βήματα πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Κώστα το 'πες και το 'κανες!!!

Να είναι καλα και η γυναικα σου που σε έχει στην μπριζα.

Πες τον κόσμο μην ντρεπεσε !!! Οτι η αλάνα είναι για να γεμίσει lps κάθε είδους.

Καλο κουράγιο και προσεκτικά βήματα πλέον.

Να εισαι καλα Baba.......ηταν μερακι να γινει ενα μεγαλυτερο!!!Οσο για την γυναικα ευτυχως τις μπηκε το μικροβιο(απο την ημερα που ηρθαμε σπιτι σου για καφε) και ολα ειναι πλεον στο δρομο τους... :bigemo_harabe_net-134: :bigemo_harabe_net-134: !!Οσο για την αλανα φιλαρακι δεν ξερεις τι υπομονη κανω ωσπου να γυρισεις με το καλο τον Οκτωβρη και να αρχισεις να κουρευεις.....για να γεμισω το δικο μου..... :bigemo_harabe_net-82::bigemo_harabe_net-82: !!!Να εισαι καλα και να χαιρεσαι και εσυ την ReeFαρα σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ευχαριστησω ΔΗΜΟΣΙΩΣ τον Grigoros(Γρηγορης) για το φωτιστικο.........οτι και να πω για το παιδι αυτο θα ειναι λιγα!!!!!Να εισαι παντα καλα απο υγεια φιλαρακι και αλλο κακο να μην σε βρει.......!!!!!! :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: Υ.Γ. Το φωτιστικο τα σπαει...................μιλαμε λερωσα το βρακακι μου..............αυριο θα ακολουθησει φωτο απο το δημιουργημα του γρηγορη......ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ φιλε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά Κώστα, αύριο θα το κάνουμε μια αναλυτική παρουσίαση και με φωτο που εχω τραβήξει απο την αρχή μέχρι και την ολοκλήρωση της για να βοηθήσουμε και τα παιδιά που σκέφτονται να κανουν μια τέτοια κατασκευή να πάρουν μια ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο Aquascape αγορινα πολλα υποσχόμενο με τα σωστά κοράλλια...

Το Νασακι κουκλί και απο τα αγαπημένα μου ζωντανά....

Τι πιο ομορφο να ακους καλα σχολια για το ενυδρειο σου....απο παλιους και εμπειρους χομπιστες....!!!Ευχαριστω Θαναση να εισαι καλα!!!Οντως πολυ ομορφο ζωντανο ο Νασο και πολυ οικειο!!!Τρομερο χαρακτηρα εχει ο μπαγασας.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...