Jump to content

Ψαροσύνθεση Για 280 Λίτρα!


Recommended Posts

Τότε πάω σε jack dempsey και τελειώνει το θέμα..ένα μόνο του θα είναι εντάξει μιας και το λιγότερο είναι τα 200 λίτρα που μπαίνει...!

:)

Σιγουρα ειναι η τελικη σου επιλογη

ή θα ξαναλαξεις ? :D

Σε ρωταω γιατι τοσες φορες το εχεις πει

Παντα φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Κακομοιρη μου, εχουμε γραψει 9 σελιδες. Μην ερθεις αυριο και με ρωτησεις αν μπαινει κανας καρχαριας σε εφαγα!!! :bigemo_harabe_net-112:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα να δώσω το silver shark...δεν μπόρεσα όμως...2 χρόνια τον έχω...δεν μου πήγαινε η καρδιά να βάλω την απόχη μέσα και να τον πιάσω και να τον δώσω και μετά ούτε που θα ξέρω που είναι...! :bigemo_harabe_net-57:

Πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Θοδωρή περίμενε ρε συ...! :bigemo_harabe_net-134:

Αν τον δώσω θα τον ανταλλάξω με κάτι σίγουρα!

Δεν έχει jack dempsey όμως το συγκεκριμένο μαγαζί άρα θα πάρω 1 πλέκο μικρό και για λίγο καιρό θα είναι στο 60ρι....τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω τρελαθεί γενικά με το θέμα για αυτό λέω να το αφήσουμε για λίγο...ας έρθει το ενυδρείο και μετά στην παρουσίαση θα δείτε...

:)

Link to comment
Share on other sites

Αχ κακομοιρη μου δεν θα σε πετυχω σε καμια συναντηση! Αααχχχ θα σε φαω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όταν θα έρθει το ενυδρείο θα το καθαρίσω με ξύδι μέσα τα τζάμια θα βάλω νερό μετά θα βάλω το μπόλι-και καινούριο μακαρόνι θα προσθέσω αντί χλώριο και είμαι εντάξει έτσι?

Να βάλω και άνθρακα για αρχή ή κάποιο σκεύασμα για την αμμωνία?

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις μπολι δεν χρειαζεται κατι για την αμμωνια ή ανθρακα. Προσπαθησε να βαλεις νερο και απ το παλιο σου ενυδρειο και αντιχλωριο αν θα γεμισεις απο βρυση. Τωρα για ξυδι δεν ξερω, εγω θα το πλενα με νερακι σκετο!

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις μπολι δεν χρειαζεται κατι για την αμμωνια ή ανθρακα. Προσπαθησε να βαλεις νερο και απ το παλιο σου ενυδρειο και αντιχλωριο αν θα γεμισεις απο βρυση. Τωρα για ξυδι δεν ξερω, εγω θα το πλενα με νερακι σκετο!

+1 :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι σκέφτεσαι να βάλεις μέσα απο ψάρια; (Στην πραγματικότητα θέλω να απαντήσεις για να φρικάρεις τον Θοδωρη)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...