Jump to content

Ψαροσύνθεση Για 280 Λίτρα!


Recommended Posts

Τα σκαλάρια γίνοντα γύρω στα 16-17 εκατοστά άμα είναι στα κατάλληλα λίτρα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά τα περουβιανά σκαλάρια είναι κουκλιά :)

Τι ιδιαιτερο εχουν για δωσε καμια φωτογραφια περουβιανου να δουμε διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ένα κοινό αγγελόψαρο http://www.seriouslyfish.com/species/pterophyllum-scalare/ και ένα βίντεο με περουβιανά σκαλάρια

Έγινε επεξεργασία - john99
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη Γιωργο απ οτι καταλαβα οι επιλογες σου ειναι περιορισμενες στα ψαρια που μπορεις να ανταλλαξεις;

Link to comment
Share on other sites

Ναι :bigemo_harabe_net-126: αν θες μπορώ να σου στείλω την λίστα σε π.μ να δεις ;) και επισης δεν περισευουν και λέφτα για αυτό θέλω να μην δώσω κατι παραπάνω με την ανταλλαγή :bigemo_harabe_net-126:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει στειλε την εδω να την δουμε ολοι να βοηθησουμε βρε παιδι μου!

Link to comment
Share on other sites

Γκουραμι,σκαλαρια.λαμπντοχρομις,pseydotropheus,τα green terror,μπαρμπς,και τετρα!τα υπολοιπα δεν κανουν για το ενυδρειο μου και καποια ειναι ζωοτοκα!τα εψαξα ολα και για αυτο κατεληξα στο green terror! ;):bigemo_harabe_net-126:

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαρμπ ποια μπαρμπ σου δινει; Cherry barb μηπως! Αν ναι μπορεις να τα ταιριαξεις με τα περλ γκουραμι! Εκτος κι αν οντως εχεις μπει στην φαση του green terror!

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια δεν μου αρεσουν τα μπαρμπ και τα γκουραμι τοσο πολυ...:$ μαλλον green terror κ θα δειξει!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι θα εισαι οριακα! Ελπιζω να μην το μετανιωσεις!

Link to comment
Share on other sites

το ψάχνω το θέμα ακόμα!γεωφάγοι θα ήταν μια χαρά στο ενυδρείο και μου αρέσουν!θα τον ανταλλάξω τον silver shark με πλεκο και θα βάλω γεωφάγους!τα άλλα είναι πάρα πολύ οριάκα!θα δείξει σε 1 εβδομάδα..στης 15 του μήνα θα έχω και το ενύδρειο!

Link to comment
Share on other sites

Α ρε φιλε τα severum μου αρεσουν κι εμενα!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι καταλαβα εισαι οπαδος της Αμερικης. Αντε γιατι πολυ πισω ειχαμε μεινει. Λοιπον κοιτα κατι ψαρακια που εχω να σου προτεινω για ζευγος εδω:http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=80524&p=749254 αλλα ριξε και μια ματια σε ολο το αρθρο. Ισως βρεις και κατι αλλο που να σου αρεσει!

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό!! :) τον καρχαρία θα τον ανταλλάξω μάλλον με golden severum και θα πάρω και 2 γεωφάγους και έναν πλέκο!πιστέυω είναι εντάξει ;)

Link to comment
Share on other sites

Τις διαστάσεις όμως φοβάμαι..!1 μέτρο μήκος...47 πλάτος..και 60 ύψος!αν πάρω αυτό το ενυδρείο τότε με βλέπω για σκαλάρια..ή μόνο γεωφάγους!τι προτείνεις?

Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει και αρσενικό και θηλυκό geophagus braziliensis!το severum το ξεχνάω σε αυτές τις διαστάσεις μάλλον...! :bigemo_harabe_net-81:

Link to comment
Share on other sites

Και αυτα μεγαλα γινονται! Δεν θα μπορεις να βαλεις τιποτα αλλο μεσα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...