Jump to content

Ψαροσύνθεση Για 280 Λίτρα!


Recommended Posts

Υπάρχουν και εδώ!Αν θες σου στέλνω σε π.μ το ενυδρείο και το μαγαζί!το είδα από κοντά!

Φαντάσου το 280λιτρο θα το πάρω με βάση-φίλτρο-λάμπες-ενυδρείο 280 εύρω καινούριο!

Υ.Γ:όποιος έχει υπομονή και ψάξει βρίσκει :)

Link to comment
Share on other sites

ναι, και το μετανιωσα που δεν τα ειχα ολα αυτα στο πρωτο μου ενυδρειο και το πληρωσα μια περιουσια

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι η μόνη!Και εγώ για το 60λιτρο όταν το πήρα μου στοίχισε πολλά λεφτά!Άλλο όμως το 2009 και άλλο τώρα!

Link to comment
Share on other sites

ας πουμε το ενυδρειο που πουλας ειναι καλη τιμη

απλα μου πεφτει λιγο μικρουτσικο για τα γκαπυ που ηθελα

Link to comment
Share on other sites

η πειρα μου εχει δειξει πως σε ετοιματζιδικα(ακομη και επωνυμα) ετοιμα ενυδρεια η νορμαλ τιμη της αγορας ειναι περιπου ευρω ανα λιτρο...σκεφτειτε αν εχω δικιο οσοι εχετε αγορασει προσφατα ετοιμο ενυδρειο.

Link to comment
Share on other sites

σχετικα καλη τιμη

ομως ειναι και ο εξοπλισμος κ ολα αυτα, αμα ηταν μονο το ενυδρειο να το βρασω

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο μου έχει στοιχίσει μέχρι τώρα περίπου 200 ευρώ να φανταστείς...!

Κλαζ τα περισσότερα ναι έτσι είναι αλλά π.χ μιας πολύ επώνυμης μάρκας τα 240 λίτρα με βάση φίλτρο λάμπες και θερμοστάτη το είχαν με έκπτωση 600 ευρώ!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως κανεις δεν μπορει να πει οτι τα ενυδρειο ειναι φθηνο χομπυ

εχω αρχισει ομως και σκεφτομαι να παρω σε εναν φιλο μου για δωρο ενα ενυδρειο με μονομαχο, ασχετως ποσο θα στοιχισει

Link to comment
Share on other sites

Τα 30 λιτρά είναι πάρα πολύ φθηνά από εκεί που θα πάρω εγώ το ενυδρείο και κάνουν και αποστολές σε όλη την Ελλάδα νομίζω αν θες σου στέλνω σε π.μ!

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα το χομπι μας δεν ειναι φτηνο.αν κατσει και σκεφτει ενας χομπιστας που ασχολειται πολλα χρονια το τι χρηματα εχει δαπανησει,πιστεψτε με θα βγαλει φρικη.

πολλες χιλιαδες ευρω εχουν δαπανησει καποιοι απο εμας σε βαθος χρονου.μιλαμε για εκατομμυρια χρηματα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα το χομπι μας δεν ειναι φτηνο.αν κατσει και σκεφτει ενας χομπιστας που ασχολειται πολλα χρονια το τι χρηματα εχει δαπανησει,πιστεψτε με θα βγαλει φρικη.

πολλες χιλιαδες ευρω εχουν δαπανησει καποιοι απο εμας σε βαθος χρονου.μιλαμε για εκατομμυρια χρηματα παιδια.

4 χρόνια με 2 ενυδρεία με τα πάντα όλα μέσα ψάρια εξοπλισμούς τροφές όλα.. κάπου στα 800-1000 ευρώ σίγουρα!τώρα και με το τρίτο...θα φτάσουμε τα 2.000 σε κάνα χρόνο...!

Link to comment
Share on other sites

ναι, και φανταζεσαι κλαζ ποσοι χομπιστες;

ομως ολο αυτο το βαρος το ξεχνας με 10 λεπτα παρατηρωντας το ενυδρειο σου

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανουμε απο την στιγμη που ειναι τοσο ωραια

χαλαλι τους

εγω με ενα 30 λιτρο εχω χαλασει πανω απο 200 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Καπου ξεφυγε το θεμα :bigemo_harabe_net-81: !!!! Απ οτι θυμαμαι ειναι ενα μετρο σωστα; Αν ναι με τιποτα! Αν παρεις το μεγαλο που λες θα εισαι ενταξει αλλα εδω οχι! Ρε συ Γιωργο ειναι μεγαλα ψαρια αυτα που κοιτας και δεν κανουν για το ενυδρειο σου!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα!!!!!! Ρε συ Γιωργο που μενεις να ερθω να σε δειρω :bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-72:( πλακα κανω... αλλα θα σε δειρω ) !!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα λέει στις πληροφορίες :P έλα :P πάω 2 χρόνια muay thai :P (πλακα κάνω!!)

Στο θέμα μας τώρα από κάτι μεγάλο μόνο του δεν μπορώ να βάλω δηλαδή? :blush:

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είχα πει τα σκαλάρια γίνονται αρκετά μεγάλα έτοιμα για τηγάνι :bigemo_harabe_net-126: Τουλάχιστον 15-20 εκατοστά.

Link to comment
Share on other sites

Τέρατα με λίγα λόγια!!Ναι θα πάω σε σκαλάρια έχετε δίκιο!

Από διακόσμηση ξύλα και βαλισνεριες και ανουμπιες ειμαι ενταξει ε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...