Jump to content

Κατά Αιόλου Γένεσις


Aiolos

Recommended Posts

Μπορεί να μην το έχεις, αλλά μπορείς να το κανεις..... άλλωστε έχεις και εσύ ωραία πράγματα όπως το ζηλευτώ ενυδρείο σου

Link to comment
Share on other sites

Σνιφ σνιφ.... εεεεειιιι που είσαι?

1_zps161a8620.jpg

Σνιφ σνιφ,.... κάπου εδώ πρέπει να είναι

2_zpsb37ca7a5.jpg

αχα σε βρήκα !!!!

3_zpse1b3e299.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω αρκετούς μήνες..... όταν τα πήρα ήταν σαν το μέγεθος της φακής και τώρα είναι μεγαλύτερα από φασόλια !!!

(ωραία προσομοίωση) !!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι σε μένα βρήκα δυο-τρία μικρά... σίγουρα θα υπήρχαν και άλλα, αλλά θα χάθηκαν στην μεταφορά μαζί με τον αραγωνίτη.

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε εαν ολα τα σαλιγκαρια αναπαραγωνται ευκολα;; Εχω βρει και εγω απ τα νασαρριους μου και δεν εχει απαντησει κανεις στο θεμα μου :(

Link to comment
Share on other sites

φυσικά αναπαράγονται και όχι μόνο τα νασάριους

Link to comment
Share on other sites

Ααα υπεροχα νεα, πρωτη γεννα σε οτιδιποτε εντδρεικο... Μακαρι να αρχιζω να χαριζω!

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματική δουλειά συγχαρητήρια! Φανερή η αγάπη προς το χόμπι... που πλέον έπαψε να είναι απλό χόμπι!

Έγινε επεξεργασία - jimakosR21
Link to comment
Share on other sites

Σιγά σιγά η διατομική καφέ άλγη φεύγει και κάνει την εμφάνισή της η πράσινη..... μέχρι να έρθει το πλήρωμα του χρόνου να στρώσει σαν ενυδρείο θα περάσει πολλά στάδια.

20140224_154650_zpsaddfad88.jpg

Link to comment
Share on other sites

από την αρχή 10ώρο..... κανονικότατα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα κάποιες επιπλέον ηλεκτρολογικές συνδέσεις και είπα να μετρήσω τις πρίζες..... 40 !!! (κλέφτες πρίζες που πλουτίζουν την ΔΕΗ) και εγώ κάνω τον Αλί Μπαμπά !!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα κάποιες επιπλέον ηλεκτρολογικές συνδέσεις και είπα να μετρήσω τις πρίζες..... 40 !!! (κλέφτες πρίζες που πλουτίζουν την ΔΕΗ) και εγώ κάνω τον Αλί Μπαμπά !!!

Ειχες δεν ειχες το εβγαλες το παραμυθι Αλι Μπαμπα χαχαχα,αληθεια τοσες πολλες ειναι?

Link to comment
Share on other sites

βαγγέλη ένα μεγάλο μπράβο ρε φίλε .

γίνεται καταπληκτική δουλειά ....

Link to comment
Share on other sites

βαγγελη φοβερη δουλεια! δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο σενα! ξερω ποσο ψιρας εισαι με το ενυδρειο!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά.... αλλά δεν σας κρύβω πως είμαι σε μια κατάσταση στα πρόθυρα υστερίας !!!

ΘΕΛΩ ΨΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑ και εγώ δεν ξέρω πως κρατιέμαι, αλλά επίσης ξέρω πως αν βάλω όσα θέλω να βάλω θα έρθει τούμπα ότι πέτυχα μέχρι τώρα !!!

Κρατήστε με... δέστε με στην χειρότερη σαν τον Οδυσσέα στο κατάρτι !!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο χρονια επρεπε να σε δεσουμε. Ειναι πολυ αργα πλεον...

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...