Jump to content

Τα Φώτα Των Αφρικάνων .... Αλλάζω Ήπειρο!


Safarpn

Recommended Posts

Τώρα να κάνω τίποτα ή να τ' αφήσω έτσι;

.....αύριο μπαίνουν και τα maingano!

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Άντε . Μέχρι να βάλεις υλικό media θα γεννήσουμε εμείς :)

Link to comment
Share on other sites

Τα μαιγκανο μετα απο λιγο ισως κοψουν κατι απ τη μαγκια του λαμπιντο οποτε αστα μεχρι να βρεθουν καπως οι ισσοροπιες.Βλεπωντας κ κανωντας!Τα σοβαρα αρχιζουν οταν ολα κυνηγανε μια.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω ειναι μεχρι να δημιουργηθουν οι κυριαρχιες και τα τσιφλικια του καθενος και μετα τα πραγματα θα ηρεμησουν!

Αμ ετσι ειναι η Αφρικη Πανο!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στις 9 παρελήφθησαν και τα περιβόητα Maingano αφού το έσκασα από τη δουλειά για 2 ώρες ώστε να κανω την προσαρμογή και όλα τα σχετικά. Το ένα από τα τέσσερα ψάρια έφτασε σε πλάγια θέση μέσα στη σακούλα, σχεδόν ακίνητο να βαριανασαίνει και το μεσημερι που γύρισα από τη δουλειά ηταν παλι στην ίδια κατάσταση και νόμισα θα το χάσω. Η αποστολή έγινε με κούριερ και διήρκησε περίπου 19 ώρες. Με τις συμβουλές από τον αποστολέα και ψυχραιμία και σωστές κινήσεις από την πλευρά μου, πιστεύω οτι ειναι εντάξει τώρα και κάνει τις βόλτες του σε όλο το μήκος του ενυδρειου μαζί με την παρέα του. Απολαμβάνω πλέον το ενυδρειο μου με όλα του τα ψαράκια μέσα και πραγματικά μου αρέσει και το χαίρομαι πολύ!

.....είπαμε..... φωτογραφίες δεν έχει. Από Δευτέρα θα κανω την παρουσίαση του Αφρικάνικού μου και εκεί θα τα δούμε και θα τα πούμε όλα. Ξεκινάει και μια ελαφρά πρασινίλα πάνω στις πέτρες και γουστάρω πολύ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στις 9 παρελήφθησαν και τα περιβόητα Maingano αφού το έσκασα από τη δουλειά για 2 ώρες ώστε να κανω την προσαρμογή και όλα τα σχετικά. Το ένα από τα τέσσερα ψάρια έφτασε σε πλάγια θέση μέσα στη σακούλα, σχεδόν ακίνητο να βαριανασαίνει και το μεσημερι που γύρισα από τη δουλειά ηταν παλι στην ίδια κατάσταση και νόμισα θα το χάσω. Η αποστολή έγινε με κούριερ και διήρκησε περίπου 19 ώρες. Με τις συμβουλές από τον αποστολέα και ψυχραιμία και σωστές κινήσεις από την πλευρά μου, πιστεύω οτι ειναι εντάξει τώρα και κάνει τις βόλτες του σε όλο το μήκος του ενυδρειου μαζί με την παρέα του. Απολαμβάνω πλέον το ενυδρειο μου με όλα του τα ψαράκια μέσα και πραγματικά μου αρέσει και το χαίρομαι πολύ!

.....είπαμε..... φωτογραφίες δεν έχει. Από Δευτέρα θα κανω την παρουσίαση του Αφρικάνικού μου και εκεί θα τα δούμε και θα τα πούμε όλα. Ξεκινάει και μια ελαφρά πρασινίλα πάνω στις πέτρες και γουστάρω πολύ!

:thumbsu::thumbsu::thumbsu::thumbsu::thumbsu::thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά χαίρομαι Πάνο ! :)

Περιμένουμε την παρουσίαση.

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλώς τα δέχτηκες και αυτά, περιμένουμε με αγωνία την παρουσίαση σου. Ετοίμασε καμμιά υπερπαραγωγή όμως γιατί μας έχεις πολύ στο περίμενε. :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Πάνο και καλώς τα δέχτηκες.Το ευχάριστο είναι ότι επανήλθε το ψαράκι σου αλλά φυσικά μέτρησαν και οι δικές σου σωστές κινήσεις.

Με το καλό να δούμε και την παρουσίαση του ενυδρείου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Πάνο γίγαντα! :)

Περιμένω πως και πως την παρουσίαση και εύχομαι να το χαρείς πολλά χρόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω μετά απ' αυτά που σας έχω πει, θα κανω καμία παρουσίαση πατάτα στο τέλος και ποιός σας ακούει όλους μαζί!

Χαχαχαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω μετά απ' αυτά που σας έχω πει, θα κανω καμία παρουσίαση πατάτα στο τέλος και ποιός σας ακούει όλους μαζί!

Χαχαχαχαχαχα!!!

Στην έχω στημένη :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Πάνο με τέτοιο ενυδρείο αποκλείεται να βγει πατάτα η παρουσίαση.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω μετά απ' αυτά που σας έχω πει, θα κανω καμία παρουσίαση πατάτα στο τέλος και ποιός σας ακούει όλους μαζί!

Χαχαχαχαχαχα!!!

Κανονισε την πορεια σου......και την παρουσιαση σου!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Στο παρατσακ που λενε θα προλαβαινες κ το διαγωνισμο.Αχ!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε,νεος κ ταλαντουχος!Εξ αλλου κ ο ενας απ τους τρεις υποψηφιους ειναι νεος αλλα τα παει περιφημα!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε,νεος κ ταλαντουχος!Εξ αλλου κ ο ενας απ τους τρεις υποψηφιους ειναι νεος αλλα τα παει περιφημα!

Ποιος ειναι αυτος;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά; Εχουν κανά θέμα οι αφρικάνες με το σκορδόζουμο;;;;;

Οταν έρχεται η μέρα που ποτίζω την τροφή με Guarlic Guard, τα ψάρια μου μένουν αφάγωτα. Την πρώτη φορά έβαλα μερικές σταγόνες στη χούφτα μου και πασάλειψα με αυτές την τροφή, ούτε που την άγγιξαν. Την άλλη φορά έβαλα την τροφη σε ελάχιστο νερό και μέσα εκεί έριξα κανά δυο σταγόνες και όλο μαζί στο ενυδρειο, ούτε που την πλησίασαν! Τι έγινε ρε παιδιά, βγαίνουν ραντεβού το βράδυ και δε τρώνε σκόρδο;

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει οπως δηποτε να φανε σκορδο?

Μηπως ειναι βαμπιρ????χαχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...