Jump to content

Τα Φώτα Των Αφρικάνων .... Αλλάζω Ήπειρο!


Safarpn

Recommended Posts

ΠΑΡΑ πολύ ωραίο ! Και το στήσιμο μου φαίνεται λειτουργικό και το φόντο είναι μια χαρά ! Άντε να χαλαρώσεις τώρα να το χαρείς Πάνο.

Εγώ δεν θα έβαζα άλλο χέρι μέσα (μόνο για να βάλω τα νέα ψαράκια ). ;)

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑ πολύ ωραίο ! Και το στήσιμο μου φαίνεται λειτουργικό και το φόντο είναι μια χαρά ! Άντε να χαλαρώσεις τώρα να το χαρείς Πάνο.

Εγώ δεν θα έβαζα άλλο χέρι μέσα (μόνο για να βάλω τα νέα ψαράκια ). ;)

Εννοείται......αυτό περιμένω τώρα και μετά τέλος! :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο καλα το εκανες τωρα αν σου ερθω ουρανοκατεβατος καμια μερα απο μακρια ουτε μια ωρα δρομος τοτε μην ανοιξεις το στομα και τα ματια,στην αθηνα ειμαστε γειτονια(αν ειμασταν εκει)

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου αρεσει!

Σπαει την μονοτονια!!! :)

Δεν ξερω βεβαια αν ταιριαζει με αφρικανικο........ :P

Οχι,πλακα κανω...πολυ ωραιο ειναι και αν μη τι αλλο θα εχουν και κατι να φανε τα ψαρακια!!!!! :P

Έγινε επεξεργασία - georgerocks
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι να βγάλεις τα φυτά που τα σφήνωσες στις πέτρες και τα περιφερειακά να τα αφήσεις ,θα βελτιωθεί προς το καλύτερο η εικόνα του ενυδρείου σου αλλά εσύ αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Σωκρατη για τα φυτα! Παντως κι εμενα μου αρεσει φιλαρακι! Πολυ ομορφο εγινε! Τι σε χαλαγε απ το ματ;

Η λαμπιντο ειναι οντως μπουκωμενη! Αντε με το καλο και τα μπεμπε!

Link to comment
Share on other sites

Φυτεμένο αφρικάνικο (νέα κατηγορία μόνος σου) :CarolSingers:

Πλάκα κάνω φυσικά, πολύ όμορφο είναι αν και μάλλον θα συμφωνήσω και εγώ με τον Σωκράτη για τα φυτά.

Άντε να το χαίρεσαι και καλή χρονιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δε με χάλασε, απλά έλεγα μήπως κανω κάτι καλύτερο.

Μου προτείνετε δηλαδή για αισθητικούς λόγους να αφαιρέσω τις ανούμπιες; μμμμμμ....μπορεί να βγάλω τη μεγάλη πάνω αριστερά αλλά τις άλλες δε θα τις βγάλω, μου αρέσουν εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δε με χάλασε, απλά έλεγα μήπως κανω κάτι καλύτερο.

Μου προτείνετε δηλαδή για αισθητικούς λόγους να αφαιρέσω τις ανούμπιες; μμμμμμ....μπορεί να βγάλω τη μεγάλη πάνω αριστερά αλλά τις άλλες δε θα τις βγάλω, μου αρέσουν εκεί.

Χμμμμ, μην τις βγαλεις τοτε, αλλα βαλτες ξερω γω, πιο πισω ή πιο περιφερειακα οπω λεει και ο Σωκρατης!

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολοι πελάτες οι αφρικανοι με τα μπροστανια .. :) αστο όπως σου αρέσει εσένα. Τα ψαρια αν εχουν αλλη γνώμη θα στην δείξουν. Απλα ειναι καινουρια ακομα κ το παίζουν αρνακια.

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο!!!

Αλλά θα συμφωνήσω και εγώ με τον Σωκράτη!

Με χαλάνε λίγο τα μικρά μπουκετάκια ανούμπιες που έβαλες τσόντα μέσα στις πέτρες!

Αλλά όπως είπες.. εσένα αυτά σου άρεσαν.. οπότε να το χαρείς έτσι όπως αρέσει σε σένα!

Link to comment
Share on other sites

Αφού ούτε ένας δεν είπε ότι του αρέσουν, σημαίνει ότι δεν "το 'χω" με τη διακόσμηση. Με την πρώτη ευκαιρία λοιπόν θα βγουν οι ανούμπιες και αν δε μπουν περιμετρικά θα δοθούν σε φίλους.

Link to comment
Share on other sites

Αφού ούτε ένας δεν είπε ότι του αρέσουν, σημαίνει ότι δεν "το 'χω" με τη διακόσμηση. Με την πρώτη ευκαιρία λοιπόν θα βγουν οι ανούμπιες και αν δε μπουν περιμετρικά θα δοθούν σε φίλους.

Μην ακούς κανέναν Κάνε αυτό που σου αρέσει και ευχαριστεί ΕΣΕΝΑ !!!

Καλή Χρονιά φίλε

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς κανέναν Κάνε αυτό που σου αρέσει και ευχαριστεί ΕΣΕΝΑ !!!

Καλή Χρονιά φίλε

σωστοςςςςςςς :)

Link to comment
Share on other sites

Δε σου είπα θα το κρατήσω το φυτεμενο μου; Χαχαχαχαχαχα......μάλλον θα τις σπρώξω από εκεί Πάνο, ίσως τα παιδιά έχουν δίκιο τελικά. (Αν θελήσεις ανούμπια, σφύρα).

Καλη χρονιά φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμασου σε καμια 10αρια μερες να δεις κ τα πρωτα σου μικρα!Labidochromis εννοω...Αν θες διαμορφωσε μια πυκνοφυτεμενη γωνια για να εχουνε περισσοτερες ελπιδες επιβιωσης.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερι τάισα τα ψαράκια μου και είδα και τη θυληκιά να ορμαει να τρώει και διαπιστώνω ότι δεν ήταν πλέον μπουκωμένη. Πριν από λίγα λεπτά, είδα ένα πιτσιρίκι να κόβει βόλτες και να το κυνηγάει ένα από τα μεγάλα. Γεννήσαμε!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε!!!

Μπραβο!Ευχαριστα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να επιζησει.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν τα πήρες και γέννησαν ; Μπράβο Πάνο , αυτές είναι οι ομορφιές του χόμπι ! :)

Τρίβεις τροφούλα τώρα, να φάνε και τα μικρά.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να πανε ολα καλα. Αν και θα εχεις πολλες γεννες στο μελλον. Μην κανεις βιαστικες κινησεις και ασε την φυση να κανει την δουλεια της. Να σου ζησουν! :)

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες!

Αυριο που θα μπουν και τα Acei να δεις τι ωραια που θα κάνει η φύση τη δουλειά της....

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τα ευχάριστα Πάνο στο χόμπι μας.Μακάρι να επιβιώσουν τα περισσότερα και να τα δεις να μεγαλώνουν !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...