Jump to content

  

177 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

δεν μπορω να διαλεξω ηλικρινα! και τα 3 ειναι υπερβολικα τουμπανα!!!!! μπραβο ρε παιδες !!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δύσκολη η ψήφος ...........

Αυτα τα ενυδρεία θα μπορούσαν να πάρουν τρείς πρωτιές σε τρείς διαφορετικούς διαγωνισμούς .

Μπράβο και στους τρείς !!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και στους τρεις σας παιδια!

Η ψηφος μου κριθηκε στην λεπτομερεια της λεπτομερειας!

Link to comment
Share on other sites

Ooook....

Εγω αρρωστησα....

Ευγε και στους τρεις που στους δυσκολους καιρους μπορουν ακομα να κανουν αυτο που αγαπανε σε αυτων των βαθμο....

Για τους υπολοιπους που δεν μπορουμε και μαζευαμε σαλιγκαρια το καλοκαιρι απ την παραλια για παρηγορια.....Υπομονη!!

Ααχχχχχχχ..........!!!

Link to comment
Share on other sites

5 μερες εχουν μεινει μεχρι το τελος του διαγωνισμου,θελω να ευχαριστησω το aquazone για την υπεροχη διοργανωση και την χαρα και τιμη που μου εδειξε επειλεγοντας το ενυδρειο μου να διαγωνιστει,επισεις θελω να ευχαριστησω τους δυο συναγωνιζομενους για τα εκπληκτικα ενυδρεια που εχουν. :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: Ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα και να βλεπουμε συνεχως τετοια ομορφα ενυδρεια.Καλο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

5 μερες εχουν μεινει μεχρι το τελος του διαγωνισμου,θελω να ευχαριστησω το aquazone για την υπεροχη διοργανωση και την χαρα και τιμη που μου εδειξε επειλεγοντας το ενυδρειο μου να διαγωνιστει,επισεις θελω να ευχαριστησω τους δυο συναγωνιζομενους για τα εκπληκτικα ενυδρεια που εχουν. :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: Ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα και να βλεπουμε συνεχως τετοια ομορφα ενυδρεια.Καλο μηνα.

Για όλα τα παραπάνω πλην του τελευταίου δεν έχω κάτι να πω....νομίζω πως είσαι σπάνιος χομπίστας και παλικάρι από τα λίγα!Για το τελευταίο έχω να πω επίσης!χαχαχα!!!Καλό μήνα "παππού" μας!
Link to comment
Share on other sites

Ομορφα ενυδρεια [εργοστασια ] πολλα λιτρα ρε παιδια,,,και θα ελεγα πολύ καθαρα χωρις αλγες,,μπραβο και στους τρεις .

Link to comment
Share on other sites

Λέτε στο τέλος να δώσουμε παράταση και μετά πέναλτι? :bigemo_harabe_net-192:

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικες φωτογραφιες!Σαν να ηταν παρμενες απο ντοκιμαντερ του νασινολ τζεογκραφικ...Πανεμορφα και τα τρια ενυδρεια!Ομως σαν τα αφρικανικα δεν εχει.(Οσα δεν φτανει η αλεπου...)

Link to comment
Share on other sites

Αύριο Παρασκευή στις 12 το βράδυ κλείνει η ψηφοφορία. 'Έμειναν λίγες ώρες για την ανάδειξη της πρώτης θέσης που όπως βλέπετε και εσείς παίζεται με διαφορά ψήφου !!!

Εάν στις 12 το βράδυ της Παρασκευής προκύψει ισοψηφία, θα παραταθεί ο διαγωνισμός για 2 ημέρες και θα λήξη την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου στις 12 το βράδυ....

,,,,ας ελπίσουμε μη πάει μακριά η βαλίτσα με αυτό το ντέρμπι και μας πιάσει ο νέος χρόνος !!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Πω πω... "μάχη" σώμα με σώμα !!!

Καταπληκτική εξέλιξη και με πολλές ανατροπές..... αυτή είναι αναμέτρηση !!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγότερο από 12 ώρες ο διαγωνισμός τελειώνει... η διαφορά από τις δυο πρώτες θέσεις είναι 2 ψήφοι !!!

Θα έχουμε άλλες ανατροπές μέχρι το βράδυ? θα δείξει !!!!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες


Link to comment
Share on other sites

2.30 ωρίτσες ακόμη !!!


Link to comment
Share on other sites

Ikarus

ikarus1_zps06c14d85.jpg



Grigoros

grigoros2_zpsa1a8e56c.jpg



Niknik

niknik3_zpsbaf3ab23.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια τόσο στον νικητή οσο και στους υπόλοιπους δυο συμμετέχοντες. Τα ενυδρεια ήταν και τα τρία πραγματικα στολίδια, πανέμορφα και είμαι σίγουρος ότι ο κάθε ένας απο εμάς δυσκολεύτηκε πολυ να ψηφίσει. Μπράβο σας κύριοι!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια και στους τρεις παιδια!

Οι θεσεις ειναι καθαρα τυπικες καθως και οι τρεις εισαστε νικητες!

Ευχαριστουμε πρωτα απ'ολους οσους μπηκαν στον κοπο να ψηφισουν τα ενυδρεια και στη συνεχεια τα παιδια τα οποια συμμετειχαν στο διαγωνισμο με τα στολιδια τους!

Τα ξαναλεμε σε λιγο καιρο παλι με τον επομενο διαγωνισμο ενυδρειου του μηνα του AQUAZONE :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και στα τρία παιδιά...

Για τις 2 πρώτες θέσεις εξελίχτηκε σε ντέρμπι μέχρι τελικής......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...