Jump to content

Reef Kesabaran By Digital Reason


Digital Reason

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 289
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο Yellow watchman παρολο την ομορφια και την χαρη του, δεν ειναι εργατης. Τουλαχιστον εμενα που τον ειχα στις αρχες δεν διύλιζε την άμμο.

Link to comment
Share on other sites

Με τις εφιλιες αν τις εχω μαζί και η μια να ακουμπαει την αλλη, πιστευετε θα υπαρχει προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Με τις εφιλιες αν τις εχω μαζί και η μια να ακουμπαει την αλλη, πιστευετε θα υπαρχει προβλημα?

Κανενα θεμα και δειχνουν πανεμορφες.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα πάνω οπως ειναι τωρα ή κατω στην αμμο οπως πριν?

Έγινε επεξεργασία - Digital Reason
Link to comment
Share on other sites

σχετικο ειναι εαν δεν τις ενοχλει η κυκλοφορια ολα οκ το βλεπεις ,πως αντιδρα πως ανοιγει....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους!

Ξυπνάω σήμερα και κατευθυνόμενος στο μπάνιο βλέπω κάτι περίεργο στο πάτωμα!

Μπα, λέω δεν είναι δυνατόν, κάποιο όνειρο :bigemo_harabe_net-101: βλέπω.....χαχαχαχαχα!

Η μία από τις δύο Chromis μόλις είχε :bigemo_harabe_net-130: κάνει άλμα εξόδου (όχι στις αγορές) από το ενυδρείο !

Ευτυχώς ακόμα ανέπνεε. Την πιάνω προσεχτικά και την ρίχνω πάλι μέσα.

Πάει και σκαλώνει σε ένα βραχάκι στο βυθό αλλά τουμπαρισμένη.

Μετά από 2-3 λεπτάκια κολυμπούσε μαζί με την άλλη. Ευτυχώς την είχα προλάβει!

Link to comment
Share on other sites

Ησουν την καταλληλη στιγμη στο σωστο σημειο

Ευτυχως που το ειδες και το προλαβες

Τωρα πως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο ενυδρείο!

Μπράβο φίλε! Να το χαίρεσαι! :bigemo_harabe_net-122:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πειτε μου πόσες ώρες έχετε φάει κολημένοι μπροστά στο τζαμι του ενυδρείου και να χαλαρώνεται?

Σαν να έχεις βάλει το National Geographic και να χαζευεις. Και καμια φορά να περνάει και κανενας (γυναίκαι, γονείς....) από δίπλα και να λέει..."πάει τον χάνουμε ετούτον".....!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πειτε μου πόσες ώρες έχετε φάει κολημένοι μπροστά στο τζαμι του ενυδρείου και να χαλαρώνεται?

Σαν να έχεις βάλει το National Geographic και να χαζευεις. Και καμια φορά να περνάει και κανενας (γυναίκαι, γονείς....) από δίπλα και να λέει..."πάει τον χάνουμε ετούτον".....!!!

Εγω είμαι και "τυχερός", λογω επαγγέλματος δουλεύω από το σπίτι και δίπλα από το γραφείο μου ακριβώς είναι το

ενυδρείο σε απόσταση ουτε 1 μετρο! :jig:

Οπότε τουλάχιστον 10 ώρες την ημέρα μονο αγκαλιά δεν το εχω πάρει!

Και πραγματικά είναι υπέροχο όταν για λιγα λεπτά να ξεφύγω από το άγχος και την πίεση της δουλειάς :geek:γυρνάω το κεφάλι μου και ξεχνιέμαι.. :angel:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιες φωτογραφιες,φοβερα χρωματα,πολυποδες στην τσιτα,υγεια σε κοραλλια και ψαρια!!

γιωργο εχεις ενα πολυ πολυ ομορφο ενυδρειο!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πειτε μου πόσες ώρες έχετε φάει κολημένοι μπροστά στο τζαμι του ενυδρείου και να χαλαρώνεται?

Σαν να έχεις βάλει το National Geographic και να χαζευεις. Και καμια φορά να περνάει και κανενας (γυναίκαι, γονείς....) από δίπλα και να λέει..."πάει τον χάνουμε ετούτον".....!!!

Ποσες ωρες?

Ολοι την ημερα εκτος απο το πρωι που ειμαι σχολειο

και το απογευμα 1,5 - 2 ωρες που εχω μαθημα

Πολυ ωραια κοραλια με φοβερα χρωματα

Link to comment
Share on other sites

Εχω πιει πολλα καφασια μπυρες μπροστα στο ενυδρειο... Βασικα σε ολα μου τα ενυδρεια, αλλα στο ρηφακι τις πιο πολλες απ ολα τα αλλα μαζι....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...