Jump to content

Tassos Light Reef


tasso

Recommended Posts

Απορω Τασο πως αφου ειναι χεστης ερχετε τοσο κοντα και γινατε και φιλαρακια!προσεχε οπως να εχει το αγκαθι του.

Εχεις δίκαιο οταν το πήρα φοβόταν και την σκιά του και τωρα... Καλα που με το θύμησες πρέπει να προσέχω !...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά πανέμορφο ψαράκι ειναι αλλά αν ήταν και magnifica θα άγγιζε την τελειότητα.. :bigemo_harabe_net-162:

Μπραβο Θανάση πες τους τα μπας και αλλάξουν γνώμη :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ψαρακι το μονο που πρεπει να αγγιξει ειναι την καρδια του Θεου μηπως και το λυπηθει και του αλλαξει εμφανιση θαναση :usd::usd::usd::usd:

Δεν μπορει καποια χοντρη αμαρτια θα ειχε κανει για να το φτιαξει ετσι :death:

Χαχα!!! τι να σου κάνω βρε Μιχάλη που ειμαι μακριά και δεν είμαι Ελλάδα θα έβλεπες κανα πρωί μπρωστα στην πόρτα ενα δεματάκι ....:)

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει ουρα και μουστακια το δεχομαι τασαρε :usd:

Αν μου στειλεις το ψαρι αλογο να ξερεις θα το παω στη διπλανη πορτα :dj:

χαχαχαχαχα!!!!εισαι ωραίος Μιχάλη Νασαι καλα φίλε !!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση πήρα μια rose bubble tip ανεμονη και η οποία έχει άσπρα στίγματα πάνω της ,γνωρίζει κανεις τη μπορεί να ειναι ?

DCA52479-7B70-47B0-B603-95300C394982_zps

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανεις ? ....η ανεμονη ανοίγει κανονικά το χρώμα μια χαρά αλλά φαίνεται λες και έχει ich...τη στον κόρακα να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Τασαρε μου μην ανησυχεις,δεν ειναι καποια ασθενεια η' προβλημα.Ειναι κατι πολυ συνηθες :thumbsu:

Απλα δεν ειναι γνωστο τι το προκαλει.

Μπορει να ειναι θεμα διατροφης,προσαρμογης η' γενιας.

Το καλο ειναι οτι δεν ειναι κατι κακο.

 

Φτου φτου ρε φιλε,τι ομορφια ειναι αυτη!Ζουμαρα λιγο την εικονα και ειναι ονειρο!Μεγεια

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνο με τον Μιχάλη μάλλον γενετικό θα εγερνα η από φως.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδιά για την άμεση απάντηση ευτυχώς δεν ειναι τίποτα το κακό...αυτήν την εβδομαδα θα "χτυπήσω "Την ίδια αλλά σε πράσινη που επίσης μου αρέσει !!!

Έγινε επεξεργασία - tasso
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μας δειξεις φωτο δεν σε πιστευουμε φιλε :usd:  :usd:  :usd:  :usd:

Αν ησουν εδω θα εκανες τρομερη παρεα με τον ανεμωνακια μας το πετρο(pit05).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν δεν μας δειξεις φωτο δεν σε πιστευουμε φιλε :usd::usd::usd::usd:

Αν ησουν εδω θα εκανες τρομερη παρεα με τον ανεμωνακια μας το πετρο(pit05).

Φίλε μου λόγο δουλειάς άργησα να γράψω τα πράγματα έχουν ως εξής πήγα για την πράσινη ανεμονη αλλά δεν την είδα στα καλα της ήταν κλειστή οχι τελειως αλλά ήταν και κατέληξα στην πεταλούδα την εχω απο Πέμπτη έφαγε κανα 2 φάπες απο την αλεπού και τον κίτρινο και εχτες άφησαν την πεταλούδα επιτέλους να κάνει βόλτες μέσα στο ενυδρειο ,τωρα απο φαΐ καταψυγμενη mysis δεν τρωει πολυ αλλά τρωει ίσως ειναι η αρχή φτάνει που τρωει κατι ...εδω το flame που είχα το είχα χάσει λόγο φαγητού γενικά έχασα πολλά ψαρια το τελευταίο καιρό εύχομαι να πανε

τωρα ολα καλα !!!

Άγγελε ναι ειναι φανταστικό το χρώμα όσο μπλε τόσο έντονο το χρώμα αλλιώς πάει ροζέ ...

C78E454D-B235-4F09-8FCE-E446013A320B_zps

Link to comment
Share on other sites

Και εδω έριξα τροφή !!πάντως όποτε πλησιάζω το ενυδρειο κατευθείαν έρχεται προς το μέρος μου περιμένοντας να του δώσω να φαΐ ...απέκτησα και κάμποσες απταισιες όποτε εύχομαι να της καθαρίσει !!!

99B7EB54-B935-4641-8ADB-893BA17F6E53_zps

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τα καταφερα με την πεταλουδα, αφου τρωει εισαι τυχερος

Πανεμορφο ψαρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει η πεταλούδα, είναι πολύ όμορφη. Πάλι καλά που τη γλύτωσε με μόνο λίγες φάπες. Η δικιά μου δυστυχός δεν την έβγαλε καθαρή από το yellow.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να πανε καλα τα πραγματα ρε τασο μου.Πανεμορφο αλλα και δυσκολο ζωντανο ομως.Σιγουρα θα βοηθησει με τις απταιζιες.

Το οτι τρωει σιγουρα ειναι καλο στοιχειο.Ταιζε οσο συχνοτερα μπορεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τα καταφερα με την πεταλουδα, αφου τρωει εισαι τυχερος

Πανεμορφο ψαρι!!!!

Βασίλη Πιστεύω και εγω να μην τα καταφέρω μιας και εδω και 3 μερες σταμάτησε να τρωει σκέφτομαι να Αλλάξω εταιρία απο τα mysis που του δίνω μπας και γίνει κατι .....
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει η πεταλούδα, είναι πολύ όμορφη. Πάλι καλά που τη γλύτωσε με μόνο λίγες φάπες. Η δικιά μου δυστυχός δεν την έβγαλε καθαρή από το yellow.

Νασαι καλα Λουκά όντως ειναι όμορφο ψάρι κριμα που είχες χάσει έτσι το ψάρι ,εμένα τρελαίνεται οταν πάει η πεταλούδα σε κανα βράχο και την δει την ορμάει αλλά οχι Συνέχεια ...το πρωί που πάω για δουλειά με τα φώτα κλειστά την βλεπω κάνει βόλτες πάνω κάτω ....
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να πανε καλα τα πραγματα ρε τασο μου.Πανεμορφο αλλα και δυσκολο ζωντανο ομως.Σιγουρα θα βοηθησει με τις απταιζιες.

Το οτι τρωει σιγουρα ειναι καλο στοιχειο.Ταιζε οσο συχνοτερα μπορεις.

Μακάρι αδερφέ όπως έγραψα και πιο πάνω στον Βασίλη εδω και 3 μερες δεν έβαλε μπουκιά στο στόμα του το έβαλα βραχακι με ολόκληρη οικογένεια(παππούς ,γιαγιά ,Θειος ,θεία ,ξαδέρφια ,πρώτα ξαδέρφια της γιαγιάς κ.τ.λ) απο απτεσια σε μέρος που Συχνάζει πιο πολύ αλλά τίποτα ούτε καν της Πείραξε αφού γίνανε και φιλαράκια ειναι να Τρελαίνεσαι αυτά μονο στο δικό μου ενυδρειο γίνονται πως τα καταφέρνω έτσι ο αετός δεν μπωρο να καταλάβω ... Τωρα όπως διάβασα για της πεταλούδες το στρες ειναι το δεύτερο όνομα τους μπωρη να μην τρωει κιόλας Επειδή Το yellow οταν τρωει κάνει σαν λαίμαργο λες και έχει να φαΐ απο την κατοχή να ενα στρες που Μπορεί να το προκαλεί μετά ίσως η πολυ κυκλοφορεια γενικά απο οτι κατάλαβα ειναι ψαρια που θέλουν ηρεμία ...θα δοκιμάσω mysis απο άλλη εταιρία μπας και γίνει κατι αλλά χλωμό το βλεπω .
Link to comment
Share on other sites

Η πεταλούδα τελικα δεν την έβγαλε πραμα που περίμενα γιατη μετά την 3 μέρα σταμάτησε πια να τρωει και εχθές μας άφησε και για να ετοιμαστώ ψυχολογικά είπα να πάρω ενα κλαρκη το έβαλα με την ανεμονη σε ενα ταπεράκι και μετά απο 15 λεπτά έκανε χοστ...

AB37A1C0-C0BE-4E4C-BE50-96DD6B69E795_zps

Link to comment
Share on other sites

Και το αστείο απο όλην την υπόθεση ειναι μετά που το έβαλα στο ενυδρειο έκατσε 1 λεπτό με την bubble και μετά αποφάσισε να πάει στην άλλην ανεμονη που εχω ....

F930675D-91AE-4C60-B139-F061B7EB93D5_zps

Έγινε επεξεργασία - tasso
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...