Jump to content

Akridas Nano Reef


Akridas66

Recommended Posts

Αγγελε σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια, αλλα εδω μεσα εμαθα οτι ξερω και ολοι αυτοι οι υπεροχοι ανθρωποι και χομπυστες, που βοηθανε με τις συμβουλες τους χωρις κανενα ανταλλαγμα και ισα ισα ανοιγουν τα ενυδρεια τους και κοβουν πραμα για να δωσουν να εχουμε ολοι, ειμαι που πρεπει να πεις μπραβο, εγω κανω οτι με εμαθαν στην ουσια και με την σειρα μου μεταλαμπαδευω τις γνωσεις που ακομοισα και αποκομοιζω ακομα :)

Στην πιτα σου ειπα, κρατα μπλοκακι με ερωτησεις!!!

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες φωτογραφίες!Εσύ είσαι χειρότερος και από τον Μάνο!!!!χαχαχαχαχα!!Τον εγκέλαδο κατάπιες!!;;!!:P

Όπως και να'χει φιλαράκι είναι πολύ όμορφο ζωντανό!!:D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες φωτογραφίες!Εσύ είσαι χειρότερος και από τον Μάνο!!!!χαχαχαχαχα!!Τον εγκέλαδο κατάπιες!!;;!! :P

Όπως και να'χει φιλαράκι είναι πολύ όμορφο ζωντανό!! :D

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Ενα ταπεινο iphone εχω και για καποιο λογω σπαει το χρωμα στα λεντ, αυριο θα βαλω με την ψηφιακη :P

Υγ: κατι μπυρες καταπια πριν σε μια γιορτη....

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καποιο debate.Γνωμες αλλαζουμε αλλωστε.Τωρα αλλαξα και γνωμη.Και μακαρι να κανω λαθος,αλλα πιστευω 100% manjano.

Την αγορασες;

Link to comment
Share on other sites

Ε πες το έτσι!Το iphone μια χαρά φωτογραφίες βγάζει!!

Οι μπύρες απ'την άλλη,μια χαρά κεφάλι κάνουν....γιατί για φωτογραφίες δεν...κάνουν!!!χαχαχαχαχαχα!!

Άσε γιατί κι εγώ ρακόμελα κατεβάζω μόνος μου!Μου έστειλε ο Βαγγέλης από την Κρήτη ένα πεντάλιτρο ΝΑ ρακί!Άντε να το κατεβάσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι manjano ειναι pests Κωστα

Τι εννοείς;Θέλω να καταλάβω τι κακό μπορεί να κάνουν στο ενυδρείο και σε τι βαθμό!Δεν ξέρω και ρωτάω γιατί από ανεμώνες.....μαύρα μεσάνυχτα έχω!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καποιο debate.Γνωμες αλλαζουμε αλλωστε.Τωρα αλλαξα και γνωμη.Και μακαρι να κανω λαθος,αλλα πιστευω 100% manjano.

Την αγορασες;

Στρατο τωρα φαινετε καθαρα και οπως σωστα λες αλλαζουμε γνωμη και λεμε 99% manjano. Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Ωωχχχχ μην μου λετε τετοια, ηταν τιγκα απο δαυτην απο εκει που την πηρα, ηταν σε καλη τιμη το σκατουλακι....

Να κοψω το ταισμα και να ψαξω για καμια αλλη;;

Υγ: debate με την καλη ενοια βρε...

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Αγγελε σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια, αλλα εδω μεσα εμαθα οτι ξερω και ολοι αυτοι οι υπεροχοι ανθρωποι και χομπυστες, που βοηθανε με τις συμβουλες τους χωρις κανενα ανταλλαγμα και ισα ισα ανοιγουν τα ενυδρεια τους και κοβουν πραμα για να δωσουν να εχουμε ολοι, ειμαι που πρεπει να πεις μπραβο, εγω κανω οτι με εμαθαν στην ουσια και με την σειρα μου μεταλαμπαδευω τις γνωσεις που ακομοισα και αποκομοιζω ακομα :)

Στην πιτα σου ειπα, κρατα μπλοκακι με ερωτησεις!!!

:bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow:

Φιλια θα σου δωσω απο κοντα την κυριακη!χαχα

Ε πες το έτσι!Το iphone μια χαρά φωτογραφίες βγάζει!!

Οι μπύρες απ'την άλλη,μια χαρά κεφάλι κάνουν....γιατί για φωτογραφίες δεν...κάνουν!!!χαχαχαχαχαχα!!

Άσε γιατί κι εγώ ρακόμελα κατεβάζω μόνος μου!Μου έστειλε ο Βαγγέλης από την Κρήτη ένα πεντάλιτρο ΝΑ ρακί!Άντε να το κατεβάσω!!!

Αυτο ειναι το χομπυ ρε γμτ!!!!!!

Δυο ανθρωποι τοσα χιλιομετρα μακρυα να τα φερνουν κοντα 5 τζαμια και το κυανο την τρελλα μου!!!!!

Πιες και μια γουλια απο την ρακι του βαγγελη σε αυτο κωστη! :thumbsu:

Οι manjano ειναι pests Κωστα

+1!

Οσο για την αναγνωριση....τι αλλο να σου πω εσενα!Εχεις καταντησει αηδια! :usd::bigemo_harabe_net-162:

Link to comment
Share on other sites

Μην την πειραξεις ακομα.Ασε να δουμε σε λιγο καιρο.Αλλωστε η γνωμη μου βασιστηκε σε φωτογραφια,οχι απο κοντα.

Αηθεια που τη βρηκες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καταρχην.Ομορφα το πηγαινεις το ενυδρειο σου!Εγω θα σου ελεγα για το τελευταιο,τωρα που δεν εχεις και πολυ πραγμα μεσα να βγαλεις τον βραχο εξω και να την ξεπαστρεψεις με λεπτομερια.Ψαξε καλα μηπως εχει και αλλες που δεν ειδες ακομα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Κλοουν ευχαριστω φιλε :)

Την αγορασα, δεν ηταν μεσα απο πριν, ευκολα την βγαζω, αλλα επειδη την λυπαμε λεω να την κρατισω λιγο καιρο και να δω πως θα παει, αμα γινει θεριο ή σπλοταρει ξερω γω θα παρει ποδι....

Δια απο το zoo planet ψωνιζω στην Κλεισθενους, ολα τα αλλα μαγαζια ειναι αρκετα μακρυα για να παω εστω για βολτα....

Link to comment
Share on other sites

Μην την πειραξεις ακομα.Ασε να δουμε σε λιγο καιρο.Αλλωστε η γνωμη μου βασιστηκε σε φωτογραφια,οχι απο κοντα.

Αηθεια που τη βρηκες;

συνφωνω με την συμβουλή του φίλου Στρατου!

Link to comment
Share on other sites

μην περνεις γρήγορες αποφάσεις... βγάλε μια καλη φωτογραφια και όλα θα πάρουν το δρόμο τους...

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Θα την σκισω στις φωτο αυριο και σας τις δειχνω, κατσε να κανω και ενα search στο μετ με τα ονοματα που μου εδωσαν τα παιδια....

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα φωτο στο γουγλη απ το ονομα που ειπε ο Στρατο....

Δημοσιευμένη  εικόνα

Δυστηχος ή ευτηχως τουτη ειναι....

Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell....

Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο πιστευω ειναι οτι στην πουλησαν και οτι εδωσες λεφτα για ενα πεστ της ταξης της aptaisia. Δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο, αγνοια του πωλητη, κερδος? Κριμα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...