Jump to content

Ας Το Παρουμε Απο Την Αρχη..............


toyomania8617

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 363
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σας κυριοι!!Παμε και σ'ενα update μιας και ηρθε ενας φιλος(να ειναι καλα)με καλη φωτογραφικη μηχανη...οπου αποτυπωνει τα χρωματα και την εικονα του κυβου μου......

post-48240-0-02212800-1390134248_thumb.jpg

post-48240-0-39227600-1390134258_thumb.jpg

post-48240-0-94149000-1390134292_thumb.jpg

post-48240-0-42406500-1390134300_thumb.jpg

post-48240-0-05127000-1390134310_thumb.jpg

post-48240-0-20221600-1390134317_thumb.jpg

post-48240-0-59101700-1390134325_thumb.jpg

post-48240-0-13115000-1390134343_thumb.jpg

post-48240-0-31222200-1390134352_thumb.jpg

post-48240-0-75889200-1390134361_thumb.jpg

post-48240-0-42992200-1390134369_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - toyomania8617
Link to comment
Share on other sites

Ωραία πράγματα λέμε........μόνο αυτές όμως...;;;;Ούτε fts;;;Δεν μ΄αρέσουν αυτά κύριε.......!:P

Edit μετά το edit σου : Κάτι κάνεις τώρα....!

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μάλιστα ρε φίλε!Μου τα πέταξες τα μάτια έξω!!Απίστευτη υγεία και πάρα πολύ όμορφα χρώματα φιλαράκι!!Φτου φτου σκόρδα!

Ευχαριστω πολυ συνονοματε....σκορδα και κρεμμυδια στα ενυδρεια ολων μας!!!Να εισαι καλα μαν!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

:bow::bow::bow:

Μπραβο ρε κωστα!!!

Απο τα αγαπημενα μου το ενυδρειο σου και φροντιζεις καθε φορα να μου το επιβεβαιωνεις φιλε!

Πολυ ωραιες φωτο!Ειδικα αυτη με τα μπλε led!

Πολυ ωραια ψαροσυνθεση(εκτος απο τα tang που για τα γουστα μου ειναι πολλα..αλλα ξερεις τι γκρινιαρης-περιεργος ειμαι :wacko: ),φοβερα κοραλια(ειδικα την κοκκινη μοντι την εβαλες στο καλυτερο σημειο) και για το στησιμο και την τοποθετηση των κοραλιων...απλα τελεια!

Μια χαρη.....please....ξυσε τις κοραλινες στα πλαινα τζαμια ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ :crazysmile::lolu::lolu:

Και παλι μπραβο μπραβο και φτου φτου φτου!!

Ωραιο και ευχαριστο update φιλε! :thumbsu:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

:bow::bow::bow:

Μπραβο ρε κωστα!!!

Απο τα αγαπημενα μου το ενυδρειο σου και φροντιζεις καθε φορα να μου το επιβεβαιωνεις φιλε!

Πολυ ωραιες φωτο!Ειδικα αυτη με τα μπλε led!

Πολυ ωραια ψαροσυνθεση(εκτος απο τα tang που για τα γουστα μου ειναι πολλα..αλλα ξερεις τι γκρινιαρης-περιεργος ειμαι :wacko: ),φοβερα κοραλια(ειδικα την κοκκινη μοντι την εβαλες στο καλυτερο σημειο) και για το στησιμο και την τοποθετηση των κοραλιων...απλα τελεια!

Μια χαρη.....please....ξυσε τις κοραλινες στα πλαινα τζαμια ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ :crazysmile::lolu::lolu:

Και παλι μπραβο μπραβο και φτου φτου φτου!!

Ωραιο και ευχαριστο update φιλε! :thumbsu:

Αδερφε να εισαι καλα...σ'ευχαριστω για τα λογια σου!!Προσπαθω φιλαρακι για το καλυτερο...πιστευω πως τωρα σου γεμισα την ΟΘΟΝΗ :lolu::hysterical: .Με τα μπλε led οντως μιχαλη εδειχνε απιστευτα χρωματα(πολυ πρασινο ομως ρε παιδι μου)!!Απο ψαρια ολα καλα...αλλα οντως 3 tang παρα ειναι σε 450 λιτρα μεικτα!Ιδιως στα μεγεθη του Νασου και του Χαβα!!Δεν θελω να τα αποχωριστο με τιποτα ομως!!!Οσο αφορα για την μοντι και τα κοραλλια γενικα.....ολα καλα,αλλα ρε bro δεν φραγκαρεις τιποτα acro μιας και απο τι βλεπω σε φωτο σου εχεις λογεις λογεις :crazysmile::crazysmile: !!Οι κοραλλινες η αληθεια ειναι οτι δεν με χαλανε στον βαθμο που ειναι...αν δω οτι ξεφευγουν ασχημα,τοτε θα πεσει ξυσιμο!!Ολα τα ενυδρεια του ΑΖ Μιχαλη.......................να ειναι τουμπανα και Υγιει :bigemo_harabe_net-117::bigemo_harabe_net-117: !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο ολο το αποτέλεσμα φαίνεται η αγάπη που του δείχνεις συνέχισε να μας βγάζεις τα μάτια!!!!!!

Λυκε να εισαι καλα φιλε μου...αλλα και εσυ δεν πας πισω!!!!Κριμα για τον ψαρι σου...μην ξενερωνεις μαν!!Ολοι μας χασαμε ζωντανα........Υ.Γ. και εσυ απο acro δεν πας πισω.....εχεις πολυ πραμααααααααα :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Κώστα νούμεράκι έχεις κόψει για φράγκ από τον Μιχάλη;Παίζει σειρά!!!χαχαχαχαχαχα!!!

χεχεχεχε ναι εεε?????? :growl:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα απλα τα σπαει ειδικα τα ζοας τα χρωματιστα ,ενα μεγαλο μπραβο. :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα απλα τα σπαει ειδικα τα ζοας τα χρωματιστα ,ενα μεγαλο μπραβο. :thumbsu: :thumbsu:

Νικολα μου ευχαριστω πολυ φιλε....!!!Εχεις μια ταση στα ζοας εε?? :bigemo_harabe_net-143:

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία με τοσα λιτρα γιατι εισαι στα νανο;

Ελα εσυ αθηνα και δεν θα φύγεις με αδεια χερια!

Σωστο αυτο...γιατι ντε ειμαι ακομα στα Νανο.....λογω τ'οτι ξεκινησα με 125 λιτρα,και ξεχαστηκα εκει!!!Καποιος mod ας με παει σε Reef κατηγορια!!Και μονο που το λες λυκε...εισαι ωραιοςςςςςςς :bigemo_harabe_net-146: !!!Υ.Γ. θα γινει μεσα στην ανοιξη μια επιδρομη προς τα κατω..................

Link to comment
Share on other sites

Νικολα μου ευχαριστω πολυ φιλε....!!!Εχεις μια ταση στα ζοας εε?? :bigemo_harabe_net-143:

οχι, μονο οτιδηποτε ομορφο με χρωμα δεν λεω οχι.(κατα την γνωμη μου).
Link to comment
Share on other sites

Θα έχει μεταφερθεί εως το βράδυ.....

θα χαρώ να σε δω απο κοντά αναμενω....

Εγω να δεις ποσο θα χαρω αν με το καλο ερθω......ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...