Jump to content

Αναβαθμιση Απο 96 Λιτρα Σε 250 Rimless Reef


Recommended Posts

Ναι,ναι το αρκουδάκι που κάνει γιόγκα....... :lolu:

Χαχαχαχαχαχα!!!Είδες??Αρέσει το αρκουδάκι που φτιάξαμε!!Και με τις σεριατοπορες στο κεφάλι απέκτησε και μαλλιά:P:P:P

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο είναι το ενυδρείο σου Γιώργο έστω και αν οι φωτό είναι από κινητό. Είμαι σίγουρος ότι από κοντά είναι απείρος καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

Πλεον εχω εκπαιδευτει να βλεπω φωτο με λεντ,χαχαχα Γιωργο ειναι πολυ ομορφο και σιγουρα πολυ καλυτερο απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο είναι το ενυδρείο σου Γιώργο έστω και αν οι φωτό είναι από κινητό. Είμαι σίγουρος ότι από κοντά είναι απείρος καλύτερο!

Ευχαριστω πολυ Λουκα!!!Ειναι οντως πολυ καλυτερο!!

 

Πλεον εχω εκπαιδευτει να βλεπω φωτο με λεντ,χαχαχα Γιωργο ειναι πολυ ομορφο και σιγουρα πολυ καλυτερο απο κοντα.

Χαχαχαχα!!!Ευχαριστω πολυ Νικολα!!!Φανταζομαι ποσο καλυτερο θα ειναι το δικο σου απο αυτο που βλεπουμε μεσω των φωτογραφιων.Πρεπει καποια στιγμη να το δω απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Λουκα!!!Ειναι οντως πολυ καλυτερο!!

Χαχαχαχα!!!Ευχαριστω πολυ Νικολα!!!Φανταζομαι ποσο καλυτερο θα ειναι το δικο σου απο αυτο που βλεπουμε μεσω των φωτογραφιων.Πρεπει καποια στιγμη να το δω απο κοντα.

Γιωργο να το κανονισουμε παρε τηλ.
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο να το κανονισουμε παρε τηλ.

Ναι Νικολα θα το κανονισουμε μολις λασκαρω λιγακι.Εν τω μεταξυ σημερα αγορασα απο συγχομπιστα σε πολυ καλη τιμη εναν κυκλοφορητη 6025.Αυτη την στιγμη το ενυδρειο τρεχει με εναν jebao rw-8 και αλλον ενα wp-10.Δεν εχω καποιο προβλημα αλλα μηπως θα ηταν καλυτερο να αντικαταστησω τον wp-10 με τον 6025 για καλυτερη κυκλοφορια?

 

Έγινε επεξεργασία - sailor247
Link to comment
Share on other sites

Ναι Νικολα θα το κανονισουμε μολις λασκαρω λιγακι.Εν τω μεταξυ σημερα αγορασα απο συγχομπιστα σε πολυ καλη τιμη εναν κυκλοφορητη 6025.Αυτη την στιγμη το ενυδρειο τρεχει με εναν jebao rw-8 και αλλον ενα wp-10.Δεν εχω καποιο προβλημα αλλα μηπως θα ηταν καλυτερο να αντικαταστησω τον wp-10 με τον 6025 για καλυτερη κυκλοφορια?

 

Δοκιμασε συμφωνα με αυτο που βλεπεις και θες,βεβαια θα χασεις τα προνομοια του κοντρολερ

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω να δω τι γίνεται λοιπόν και βλέπουμε

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΜια νέα προσθήκη!!!Ένας γιατρός(Labroides dimidiatus) ο οποίος έπιασε αμέσως δουλειά με πελάτη το scopas tangΔημοσιευμένη  εικόνα

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο ψαράκι!!!Ένα μικρούλι gramma loretoΔημοσιευμένη  εικόνα

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο είναι!!!!! Το αγαπημένο μου ψαράκι. Να σου ζήσει!

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο είναι!!!!! Το αγαπημένο μου ψαράκι. Να σου ζήσει!

Ευχαριστώ πολύ Λουκά!!!Είναι πολύ όμορφο ψαράκι!!!

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!Βασίλη όντως μικρό αλλά κάνει μπαμ το χρώμα του στο ενυδρείο.Κι εγώ το σκεφτόμουν καιρό λόγω τιμής αλλά τώρα το βρήκα στα 22 ευρώ και το πήρα.

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσ royal gramma εχουν την τιμητικη τους αυτες τις μερες

να το χαιρεσαι Γιωργο

 

Η κοιλια του ειναι λιγο μαζεμενη?

Link to comment
Share on other sites

Τσ royal gramma εχουν την τιμητικη τους αυτες τις μερες

να το χαιρεσαι Γιωργο

 

Η κοιλια του ειναι λιγο μαζεμενη?

Μαλλον τα βρηκαμε ολοι σε καλη τιμη και τα χτυπησαμε!Η κοιλια του ηταν μαζεμενη τωρα ειναι ενταξει.Ειναι πολυ μικρουλι και ισα ισα που ξεμυταει απο την φωλια του γι'αυτο του ριχνω τροφη εκει κοντα για να τρωει.Που θα παει θα παρει τα πανω του.

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικά σημεία έχουν εμφανιστεί σημάδια κυανό!Όπως σε αυτό το κοραλλι.Τι κάνω γι'αυτό?Δημοσιευμένη  εικόνα

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικά σημεία έχουν εμφανιστεί σημάδια κυανό!Όπως σε αυτό το κοραλλι.Τι κάνω γι'αυτό?6d2cfe09d1061b5f941b6f7d0e230ba3.jpg

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για αρχή θα έλεγα να το αφαιρέσεις από το κοράλι και να ξεκινήσεις να παίζεις λίγο με την κυκλοφορία. Ίσως να μην είναι αρκετή σε αυτό το σημείο.

 

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή θα έλεγα να το αφαιρέσεις από το κοράλι και να ξεκινήσεις να παίζεις λίγο με την κυκλοφορία. Ίσως να μην είναι αρκετή σε αυτό το σημείο.

Να το ξυσω δηλαδή??Έβαλα τον κυκλοφορητη να χτυπάει επάνω του

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...