Jump to content

Αναβαθμιση Απο 96 Λιτρα Σε 250 Rimless Reef


Recommended Posts

Μπράβο ρε Γιώργο, πολυ ωραία δουλειά! :thumbsu:

Ευχομαι να το δεις οπως το ονειιρεύεσαι!

Ο foxface φοβερή προσθήκη, ησυχο ψαρι και εργάτης με τις άλγες.

Ευχαριστώ πολύ Θοδωρή!!!Έχει πλάκα το ψαράκι.έψαχνα για μεγαλύτερο αλλά μόλις τον είδα μου άρεσε πολύ και ας ήταν ταλαιπωρημένος στο μαγαζί που τον πήρα.Ελπίζω να καταφέρω να τον μεγαλώσω.

Καλορίζικο και να το χαρείς !!!

Ευχαριστώ πολύ Τάσο!!!

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος ο μικρός Γιώργο, να σου ζήσει! Και ο μανδαρίνος όμως πολύ φάτσα!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος ο μικρός Γιώργο, να σου ζήσει! Και ο μανδαρίνος όμως πολύ φάτσα!

Ευχαριστώ Λουκά!!Όντως ο μανδαρινος μου είναι μορφή!!!Και στις περισσότερες φωτογραφίες πρώτη μούρη

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεγειες Γιωργο να σου ζησει ο φοβιτσιαρης

Ευχαριστώ πολύ Νικόλα!!!Εν τω μεταξύ έχω πάρει και ένα puellaris για να καθαρίζει τον αραγωνιτη αλλά φωτογραφία δεν έχω καταφέρει ακόμη να τον βγάλω.Αυτός κι αν είναι φοβιτσιαρης!!!

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τον πέτυχα!!!Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΚαι μερικές ακόμα από το ενυδρείοΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super George !!!

Ο αστερίας κτηνακι!!!

Όντως φαίνεται τεράστιος μέσα στο ενυδρείο!Είναι όμως δώρο από την ανηψιουλα μου και δεν μου πάει η καρδιά να τον βγάλω.

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ τα κλοουνακια μου στις ανεμώνες τους!!Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όμορφο.μια ερωτηση.τα ζωανθους εκει αριστερα δεν ενοχλουνται με το γρασιδακι?

Προφανώς ενοχλούνται άλλα τα πήρα σε σύνθεση όπως το βλέπεις το βραχακι και δεν έχω κάνει προσπάθεια να τα χωρίσω.

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα μόνα που έχασα από αυτή την σύνθεση ήταν κάποια που δεν άνοιξαν ποτέ από τότε που την πήρα.Τα υπόλοιπα συνεχίζουν κανονικά

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο 

το ενυδρειο μια χαρα , πολυ ωραιο το aquascape

και πλεον τα ζωντανα εχουν πιο πολυ χωρο

 

κανε μια πρροσπαθεια να βγαλεις το star grass απο την πετρα

για να εχουν χωρο τα zoanthus να μεγαλωσουν

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει μια ομορφιά. Ο δε αστερίας είναι όλα τα λεφτά.  Από εκεί που δεν χωρούσαν τώρα θες και άλλα κοραλλάκια

Αν ήξερες  να βγάζεις και φωτογραφίες τι ωραία που θα ήταν.

Παιδιά δεν έχει καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα. Το ενυδρείο από κοντά είναι όνειρο.

Τόσα γκατσετάκια έχεις πάρει, να δω πότε θα αξιωθείς να πάρεις και μια φωτογραφική της προκοπής.

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο

το ενυδρειο μια χαρα , πολυ ωραιο το aquascape

και πλεον τα ζωντανα εχουν πιο πολυ χωρο

κανε μια πρροσπαθεια να βγαλεις το star grass απο την πετρα

για να εχουν χωρο τα zoanthus να μεγαλωσουν

Ευχαριστώ Παυλαρα!!!Τώρα τα κοράλλια έχουν τόσο χώρο που πρέπει να αγοράσω κι άλλα:P Προσπάθησα(όχι και τόσο επίμονα γιατί φοβόμουν να μην κάνω ζημιά) να ξεκολησω το κομμάτι του βράχου που έχει τα star polyps και δεν τα κατάφερα.Θα δω πως θα το κάνω.Το πολύ πολύ να το σπάσω.

Έχει γίνει μια ομορφιά. Ο δε αστερίας είναι όλα τα λεφτά. Από εκεί που δεν χωρούσαν τώρα θες και άλλα κοραλλάκια

Αν ήξερες να βγάζεις και φωτογραφίες τι ωραία που θα ήταν.

Παιδιά δεν έχει καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα. Το ενυδρείο από κοντά είναι όνειρο.

Τόσα γκατσετάκια έχεις πάρει, να δω πότε θα αξιωθείς να πάρεις και μια φωτογραφική της προκοπής.

Σε ευχαριστώ φίλε μου που επιδοκιμάζεις τις φωτογραφικές μου ικανότητες:P:P:P.Η αλήθεια είναι ότι η καινούρια φωτογραφική βρίσκεται στο συρτάρι του σαλονιού και δεν έχω βγάλει καμία φωτογραφία με αυτήν το καινούργιο μου ενυδρείο.Θα επανέλθω λοιπόν με καλύτερες φωτογραφίες να δω τι θα λέει μετά το φιλαράκι μου.Ομολογώ όμως ότι οι φώτο δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.Αν δεν τα καταφέρω υπάρχει και η εύκολη λύση.Θα φωνάξω τον Βασίλη(vasilis 4x4) να βγάλει με την dslr.Εεεε Βασιλη???

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Παυλαρα!!!Τώρα τα κοράλλια έχουν τόσο χώρο που πρέπει να αγοράσω κι άλλα :P Προσπάθησα(όχι και τόσο επίμονα γιατί φοβόμουν να μην κάνω ζημιά) να ξεκολησω το κομμάτι του βράχου που έχει τα star polyps και δεν τα κατάφερα.Θα δω πως θα το κάνω.Το πολύ πολύ να το σπάσω.

Σε ευχαριστώ φίλε μου που επιδοκιμάζεις τις φωτογραφικές μου ικανότητες :P:P:P.Η αλήθεια είναι ότι η καινούρια φωτογραφική βρίσκεται στο συρτάρι του σαλονιού και δεν έχω βγάλει καμία φωτογραφία με αυτήν το καινούργιο μου ενυδρείο.Θα επανέλθω λοιπόν με καλύτερες φωτογραφίες να δω τι θα λέει μετά το φιλαράκι μου.Ομολογώ όμως ότι οι φώτο δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.Αν δεν τα καταφέρω υπάρχει και η εύκολη λύση.Θα φωνάξω τον Βασίλη(vasilis 4x4) να βγάλει με την dslr.Εεεε Βασιλη???

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Έτσι μπράβο για στρίμωξε τον να κάνει καμιά δουλειά. Α! και την καινούρια φωτογραφική άστει στο συρτάρι. Μπορεί κάποια στιγμή να βαρεθεί και να βγει και να αρχίζει να φωτογραφίζει μόνη της……. :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Η προσπάθειά μου να βγάλω φώτο με τα μπλε με την φωτογραφική απέτυχε!Προσπάθησα πάλι με το κινητό(Κραξε ελεύθερα Σταμάτη:P)Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ας όψεται ότι έχεις φτιάξει ωραίο ενυδρείο, το υπόλοιπο κράξιμο από κοντά :bigemo_harabe_net-171:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφιες δεν ειναι κακες, αλλα ειμαι σιγουρος οτι απο κοντα θα ειναι φανταστικο

Θα βγαλουμε και μαζι φιλε.......

 

Να το χαιρεσαι  :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια Γιωργο, να το χαιρεσαι το ενυδρειο σου, ειναι πανεμορφο, το aquascape επισης πολυ καλο!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πολυ ομορφο, συνονόματε!

Το να καταφέρεις να αποτυπώσεις σε φωτογραφία αυτο που πραγματικα βλεπεις ειναι πολυ δυσκολο και θελει πολυ ακριβη μηχανη.

 

Ειμαι σιγουρος πως απο κοντα το αποτελεσμα θα ειναι σαφως πολυ καλυτερο!!! Να τον χαιρεσαι τον ομορφο υφαλο σου.

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφιες δεν ειναι κακες, αλλα ειμαι σιγουρος οτι απο κοντα θα ειναι φανταστικο

Θα βγαλουμε και μαζι φιλε.......

 

Να το χαιρεσαι  :thumbsu: :thumbsu:

Ευχαριστω Βασιλη!!!Σε περιμενω οποτε θες να ερθεις να πιουμε καφεδακι και να το βγαλουμε και καμια σωστη φωτο.Εριξες δουλιτσα πανω του και δεν εχεις ερθει να το δεις τελειωμενο

 

Μεγεια Γιωργο, να το χαιρεσαι το ενυδρειο σου, ειναι πανεμορφο, το aquascape επισης πολυ καλο!

 

Ευχαριστω πολυ Γιωργη!!!

Πραγματικα πολυ ομορφο, συνονόματε!

Το να καταφέρεις να αποτυπώσεις σε φωτογραφία αυτο που πραγματικα βλεπεις ειναι πολυ δυσκολο και θελει πολυ ακριβη μηχανη.

 

Ειμαι σιγουρος πως απο κοντα το αποτελεσμα θα ειναι σαφως πολυ καλυτερο!!! Να τον χαιρεσαι τον ομορφο υφαλο σου.

Ευχαριστω πολυ Γιωργο!!!Η αληθεια ειναι οτι τρελαινομαι γιατι στις φωτο βγαινει πολυ διαφορετικα

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια Γιωργο, να το χαιρεσαι το ενυδρειο σου, ειναι πανεμορφο, το aquascape επισης πολυ καλο!

 

Ναι,ναι το αρκουδάκι που κάνει γιόγκα....... :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...