Jump to content

Phosban Reactor 150 Της Two Little Fishies


Recommended Posts

Άρα εμείς εδώ στην Αθήνα,περιμένουμε οδηγίες από τον manos23.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 465
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά είμαι σε επικοινωνία με τον Βάλεντηνο περίμενω να μου πει τι αντίστοιχη στον καθένα για να στείλω πμ να μου στείλετε τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Περιφημα! Ξερουμε χρονο παραδοσης;

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Πρεπει πρωτα να μαζεψω τα χρηματα (ειτε χερι χερι ειτε να μου τα καταθεσετε στην Τρ.Κυπρου σε εναν λογαριασμο που θα σας στειλω) και μετα με το καλο σε κανα 15ημερο?! Περιπου...

Link to comment
Share on other sites

βαλ,τελικα μεσω του cave θα γινει η παραγγελια?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει απαντησει το cave ακομα, οποτε μαλλον μεσω amazon...Απλα του ζητησα να προσθεσει και τις σιτες για τα πελλετς, γιατι εγω δεν μπορουσα... και ζητησα τελικο ποσο...

Έγινε επεξεργασία - vales_red
Link to comment
Share on other sites

οκ.δες εκεινα τα εξτραδακια που σου ειπα μηπως τα εχει και πες μου σε παρακαλω με πμ.ειναι σημαντικο για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε σε καλο δρομο δηλ..

Περιμενουμε τα πμ σου βαλ για προχωρησουμε.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αργά να μπώ και εγω για 2 reactors? Αθήνα ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αργά να μπώ και εγω για 2 reactors? Αθήνα ειμαι.

εδω,θα κρινει ο υπευθυνος της ομαδικης εξ αθηνων αν δεχεται η οχι αλλη παραγγελια.

καλο παντως θα ειναι να κλεισουν επιτελους παντου τα ατομα για να τελειωνουμε επιτελους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω στείλει πμ σε όλους απο Αθήνα απο εχθές με τον λογαριασμό μου θα παρακαλέσω όσοι δεν έχουν βάλει χρήματα να τα βάλουν μέχρι αυριο για να κλείσει και να γίνει η παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

αρα κυριοι.εδω κλεινουν και οι συμμετοχες.!!!

τουλαχιστον οχι αμεσα στην πραξη(μεχρι να φανουν τα χρηματα στους 2 δικαιουχους).

παρακαλω πολυ οχι αλλες συμμετοχες.

οσοι ηδη συμμετεχουμε θα περιμενουμε μεσω πμ την ενημερωση και τα χρηματα που πρεπει να καταβαλουμε ο καθενας ξεχωριστα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχουμε και λεμε!!! Υπαρχουν 2 περιπτωσεις...

Η πρωτη ειναι να κανουμε την αγορα απο το καταστημα μεσω amazon και η δευτερη να κανουμε την αγορα απο το καταστημα μεσω του website τους...

Μαλλον απο το amazon ειναι πιο ασφαλες, αν και απο το website τους θα πληρωσω μεσω Paypal που ειναι πολυ ασφαλες!

Οι διαφορες πολυ μικρες..πανω κατω 3-5 ευρω...Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Οπως βολευει εσενα Βαλεντινε.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εχουμε και νεοτερα! Μιλησα με το καταστημα και μου ειπε...

-Θα τα στειλει σε 2 κουτια, ωστε να ερθει χωριστα, οποτε και πιο ελαφρια και λιγοτερος κινδυνος να την φαμε...

-Θα γραψει οτι τα στελνει ως "Gift", ωστε να μην την φαμε....

-Θα γραψει πανω αντικειμενεικη αξια εμπορευματος 95$ σε καθε κουτι, ωστε Αν την φαμε...να μην τσουξει...

εχω ηδη παραλαβει το invoice για τα χρηματα...οποτε περιμενω τα χρηματα σας για να τα στειλω...

Link to comment
Share on other sites

Αψογος φιλε μου.. περιμενουμε τα πμ σου.!

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

προχωραμε.ας μην ξεχασουμε ομως πως παντα υπαρχει περιπτωση για κατι εξτρα σε περιπτωση τελωνειου.σε αυτη τη περιπτωση θα μας ενημερωσει οταν παραλΑβει ο βαλεντινος,αλλα και ο μανος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια! Σε ολους τους θεσσαλονικεις εχω στειλει πμ!

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα κανονίσατε οι βόρειοι, για τος νότιους δεν βλέπω πολύ κίνηση....Προτείνω να κάνει και ο Μάνος τιςίδιες κινήσεις με αυτές του Βαλεντίνου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυριο είναι η τελευταία ημέρα για όσους εχω στείλει πμ οποίος δεν κατάθεση τα χρήματα μέχρι και αυριο το πρωί δεν μπενει στην παραγγελία γιατι η παραγγελία πρέπει να γίνει έχει αργήσει πάρα πολύ! Ακόμα φίλε Χρήστο δεν εχω κάνει καμία κρούση γιατι Θέλω να είμαι σίγουρος για την ποσότητα.

Link to comment
Share on other sites

Μανο τι εγινε τελικα ? την εκανες την παραγγελια? ποσοι ημαστε κτλπ? κανε και μια λιστα ποιοι ημαστε κτλπ

Link to comment
Share on other sites

Μανο τι εγινε τελικα ? την εκανες την παραγγελια? ποσοι ημαστε κτλπ? κανε και μια λιστα ποιοι ημαστε κτλπ

+1000

Link to comment
Share on other sites

Φίλε βάλεντηνο πως πας εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...