Jump to content

Phosban Reactor 150 Της Two Little Fishies


Recommended Posts

Παιδιά τα χρήματα τα εχω λάβει. Τα άτομα που είναι στην παραγγελία είναι ΣΤΑΜΟΣ, Nick the fish, katsirof, Jimmy 996, maik 78, manos23, ctaligo, Samian, Lamprosk. Στο σύνολο 11 reactor.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 465
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η παραγγελία θα γίνει αυριο παιδιά γιατι τα τελευταία χρήματα τα μάζεψα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελία θα γίνει αυριο παιδιά γιατι τα τελευταία χρήματα τα μάζεψα σήμερα!

Μάνο , μήπως ήταν καλύτερα να συνεννοηθείς με τον Βαλεντίνο από Θεσ-νικη , για το τρόπο αποστολής μην ΄΄φάμε ΄΄ κανένα τελωνείο ;

Link to comment
Share on other sites

Εχω μιλήσει με τον Βάλεντηνο και πριν κάνω την παραγγελία θα ξανά επικοινωνήσω μαζι του. Απλά παιδιά να το έχεται στο μυαλό σας οτι υπάρχει μεγάλο ενδεχόμενο να φάμε τελωνείο γιατι είναι χώρα μην ευρωπαική ένωσης! Και μιλάμε για μεγάλα κουτιά. Απλά θα προσπαθείσω πρώτον οκ μην φάμε τελωνείο και αν το φάμε να είναι πολύ μικρό.

Link to comment
Share on other sites

Μάνο αν συννενοηθείς με το μαγαζί και κάνεις αυτά που έκανε ο Βαλεντίνος (δες παρακάτω ή παραπάνω...) νομίζω δεν θα υπάρξει πρόβλημα.

Επίσης ήδη σου έκανα και την κατάθεση του Λάμπρου (Lamprosk)

Vales_red wrote:

Λοιπον, εχουμε και νεοτερα! Μιλησα με το καταστημα και μου ειπε...

-Θα τα στειλει σε 2 κουτια, ωστε να ερθει χωριστα, οποτε και πιο ελαφρια και λιγοτερος κινδυνος να την φαμε...

-Θα γραψει οτι τα στελνει ως "Gift", ωστε να μην την φαμε....

-Θα γραψει πανω αντικειμενεικη αξια εμπορευματος 95$ σε καθε κουτι, ωστε Αν την φαμε...να μην τσουξει...-Θα τα στειλει σε 2 κουτια, ωστε να ερθει χωριστα, οποτε και πιο ελαφρια και λιγοτερος κινδυνος να την φαμε...

Έγινε επεξεργασία - katsirof
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι διαδικασια ακολουθησε ο φιλος Μανος, αλλα δεν ειναι δα και τοσο συνθετο θεμα...

Ηδη εχω ενημερωσει τον αμερικανο οτι ακολουθει κι αλλη παραγγελια για Ελλαδα, απο την πρωτευουσα Αθηνα (για να καταλαβει) με 10-12 ριακτορες, και του ειπα ο,τι κανεις σε μενα (2 κουτες, gift κτλ) να τα κανει και για την δικια σας παραγγελια...Οποτε κι ο μανος να μην τοκανε..το κανα εγω.

Συντοπιτες και συντοπιτισες!!!!!!

Η παραγγελια εχει ολοκληρωθει!!! Μαζευτηκαν τα χρηματα και σημερα το πρωι εφυγαν για USA...Ολοι το απογευμα αναψτε ενα κερακι στην εκκλησια να πανε ολα καλα, πιειτε ενα ποτηρι δροσερο νερο για μενα που πηγα κι εμπλεξα μαζι σας, και το βραδυ πριν κοιμηθειτε στον Θεουλη πειτε κι ενα σε παρακαλω Θεουλη, ας μην την φαμε, κι αν την φαμε, ας μην τσουζει!....

Αυτα απο μενα! Σε κανα 15μερες θα εχετε νεοτερα!

Έγινε επεξεργασία - vales_red
Link to comment
Share on other sites

Ουφ... Να σαι καλα Βαλεντινε.. αντε να δουμε .. ας ευχηθουμε να πανε ολα καλα και να μην μας βγει ο ριακτορας...σκιμερ.. :/

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Αν μας βγει πιο ακριβά απ' εδώ http://viewitem.eim.ebay.gr/Two-Little-Fishies-Phosban-Reactor-150--AQUARIUM-PHOSPHATE-REMOVER-/261010235758/item τότε την πατήσαμε κύριοι αλλά δεν το νομίζω, ολά καλά θα πάνε μην αγχώνεστε.

Link to comment
Share on other sites

Συνολική τιμή αντικειμένου συμπεριλαμβανομένων εξόδων αποστολής

492,31 €

μην το βλεπεις σαν μοναδα.... αν παραγγελναμε 10, Μονο οι ριακτορες θα μας εβγαιναν τοσο!

Έγινε επεξεργασία - vales_red
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη που μπαίνω μέσα στο θέμα(δεν ξέρω αν είναι και καθυστερημένα) αλλά επείδή είχα παραγγείλει στο παρελθόν απο Αμερική μια ολόσωμη εξάτμιση είχα ζητήσει να μου αποσταλεί μέσω USPS (τα αμερικάνικο ταχυδρομείο) και αυτό γιατί τον εκτελωνισμό τον αναλαμβάνουν κατευθείαν τα ΕΛΤΑ και με παρα πολύ μικρό ποσό(αν θυμάμαι δεν πρέπει να είχα πληρώσει πάνω απο 10 ευρώ το πακέτο). Ψάξτε το λίγο αν μπορούν να στείλουν τα δέματα με USPS.

Link to comment
Share on other sites

ΕΠισης ο συγκεκριμενος πωλητης εχει

Αξιολόγηση: 98.1% θετική

και 10 αρνητικες ψηφους τον τελευταιο μηνα...

Εκανα καλη ερευνα αγορας πιστευω... τωρα παντα θα υπαρχει κατι καλυτερο...Εγω εκανα ο,τι μπορουσα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει αλλάξει τίποτε απο τότε που είχα παραγγείλει εγώ(πρίν 2 χρόνια) τότε θα είσαστε εντάξει. Καλώς να τα δεχτείτε.

Link to comment
Share on other sites

Τις προαλλες πηρα κινητο απο εξω 120Ε και δεν ειχε καθολου χρεωση, βεβαια αυτα πανε με το κιλο.... ΤΕΣΠΑ! Μην κακομελεταμε!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι διαδικασια ακολουθησε ο φιλος Μανος, αλλα δεν ειναι δα και τοσο συνθετο θεμα...

Ηδη εχω ενημερωσει τον αμερικανο οτι ακολουθει κι αλλη παραγγελια για Ελλαδα, απο την πρωτευουσα Αθηνα (για να καταλαβει) με 10-12 ριακτορες, και του ειπα ο,τι κανεις σε μενα (2 κουτες, gift κτλ) να τα κανει και για την δικια σας παραγγελια...Οποτε κι ο μανος να μην τοκανε..το κανα εγω.

Συντοπιτες και συντοπιτισες!!!!!!

Η παραγγελια εχει ολοκληρωθει!!! Μαζευτηκαν τα χρηματα και σημερα το πρωι εφυγαν για USA...Ολοι το απογευμα αναψτε ενα κερακι στην εκκλησια να πανε ολα καλα, πιειτε ενα ποτηρι δροσερο νερο για μενα που πηγα κι εμπλεξα μαζι σας, και το βραδυ πριν κοιμηθειτε στον Θεουλη πειτε κι ενα σε παρακαλω Θεουλη, ας μην την φαμε, κι αν την φαμε, ας μην τσουζει!....

Αυτα απο μενα! Σε κανα 15μερες θα εχετε νεοτερα!

Σας τσακωσα πουλακια μου.Τωρα θα δειτε τι θα σας κανω ο τελωνιακος.....2 κουτες και gift...σε κανα 15μερες....ωραια!!! :bigemo_harabe_net-126: Υ.Γ Θα τσουζει!.....

Link to comment
Share on other sites

Σας τσακωσα πουλακια μου.Τωρα θα δειτε τι θα σας κανω ο τελωνιακος.....2 κουτες και gift...σε κανα 15μερες....ωραια!!! Υ.Γ Θα τσουζει!.....

Την πατησαμε μαγκες... :)

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

βρε αθεοφοβοι κρατηστε το λιγο καθαρο το ποστ.εχουμε ακομη μελλον εδω μεσα μεχρι να ερθουν,να παραδωθουν κλπ...

μετα θα βγαλουμε τα αποθυμενα μας...λολ

Link to comment
Share on other sites

βρε αθεοφοβοι κρατηστε το λιγο καθαρο το ποστ.εχουμε ακομη μελλον εδω μεσα μεχρι να ερθουν,να παραδωθουν κλπ...

μετα θα βγαλουμε τα αποθυμενα μας...λολ

klaz μην προσπαθεις να θολωσεις τα νερα....15 ειπαμε

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-127::bigemo_harabe_net-145:
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη σε καποιους τους κοπηκαν τα ποδια και με τρελαναν στα πμ,εχω να κανω μια ερωτηση.Το τελωνιο βρε παιδια πρως τα που πευτει?

Link to comment
Share on other sites

το τελωνειο εισοδου στη χωρα βρισκεται στο αεροδρομιο στην αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια η παραγγελια εγινε ουφ :bigemo_harabe_net-111: !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...