Jump to content

Κινέζικη Vortech Μρ40 Με Look Τunze?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

σημερα πηρα email απο το κινεζικο eshop και η τιμη πλεον με μεταφορικα για Ελλάδα ειναι 77,5 €

ψηνομαι να την παρω

βεβαια δεν ξερω αν μπορει να γινει εδω αλλα σε αλλα φορουμ καναμε μαζικη παραγγελία

αν καταφερουμε να το κανουμε κι εδω η τιμη μαζι με τα μεταφορικα γιχ 8-39 τεμαχια θα ειναι 66,5€

αν πιστευετε οτι θα μπορεσουμε να μαζευτουμε 8 ατομα εγω ειμαι προθυμος να κανονισω την ομαδικη

με μοναδικη επιφυλαξη το τελωνειο που αν καποιος γνωριζει τι παιζει με κινα θα περιμενω να μας πει

Link to comment
Share on other sites

Την εχω παραγγειλει πρειν απο δυο μερες με 85ε.Τι αλλαξε σε δυο μερες?

η τιμή του δολαρίου...

Link to comment
Share on other sites

Μέσα απρίλη βγαίνει και η wp25!Άντε να την δοκιμάσω,γιατί αν βάλω αυτό το κτήνος στον κύβο,θα τα ξηλώσει όλα!!!

Αυτά είναι νέα!!! Ωραίος ο Κώστας!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ,χρειάζομαι παραπάνω κυκλοφορία,και δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να πλερώσω ούτε tunze,ούτε vortech!Όχι ότι δεν αξίζει,αλλά είναι πολλά και δεν παίζουν!

Από ότι άρπαξα από ξένα forum και sites,μέσα Απριλίου αναμένεται η άφιξη της μικρότερης Jebo,της WP25.Τώρα περισσότερες πληροφορίες όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα!Αλλά σίγουρα θα είναι πιο μικρή και πιο φθηνή.Σε κάποιο site διάβασα ότι θα κοστίζει περίπου 50 δολάρια!

Είδωμεν.....

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, ενδιαφέρομαι για άμεση παραγγελία 2 κομματιών, υπάρχουν άλλοι ενδιαφερόμενοι;

Μια απορία, αν βάλω 2 στο ενυδρείο μου, υπάρχει κάποιος τρόπος συγχρονισμού μεταξύ τους;

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε το πάμε για μετρησουμε

Akisdom. 1

Shadowvvalker. 2

Άντε να δούμε αν μαζέψουμε 8 κομμάτια

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα για το αν συγχρονίζονται 2 μεταξύ τους ή που μπορούμε να ρωτήσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαθέτουν,καθώς δεν υπάρχει πλακέτα με την δυνατότητα επικοινωνίας μεταξύ τους.Μόνο η Ecotech λανσάρει αυτή την τεχνολογία για το οικιακό μας ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

και το controler της tunze ελέγχει πάνω από ενα κυκλοφορητές. Μπορούν να τοποθετηθούν δύο από αυτούς στο ενυδρείο χωρίς πρόβλημα και πώς;

Link to comment
Share on other sites

H Tunze κάνει κάτι αντίστοιχο με άλλη τεχνολογία.

Δεν γνωρίζω αν κάνουν τέτοιους παπάδες οι Jebao εδώ που τα λέμε είναι λίγο υπερβολικά όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

πιστεύεις δε θα δημιουργήσει πρόβλημα ένας αντικρουόμενος κυματισμός;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω...Παντως εχεις επιλογες.Μην βαλεις και τις δυο στο ιδιο προγραμμα για να εχεις διαφορετικες δινες στο ενυδρειο σου.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομε κ εγω γιατην συγκεκριμενη αλλα γνωριζει καποιος αν γιατο rio juwel 240λιτρα θανε μηπως υπερβολη η θακανει δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομε κ εγω γιατην συγκεκριμενη αλλα γνωριζει καποιος αν γιατο rio juwel 240λιτρα θανε μηπως υπερβολη η θακανει δουλεια?

Ρυθμιζεται και ποιο χαμηλα αν χρειαστει.Αν εχεις σκληρα τωρα στο ενυδρειο σου ειναι καλα τα λιτρα που σου δινει...

Link to comment
Share on other sites

ευχαρηστω για την απαντηση,προς το παρον μονο μ****α κοραλια παιζουν αλλα αφου ρυθμιζετε πιστευω θακανω δουλεια οποτε αν γινει ομαδικη μεσα κ εγω

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...