Jump to content

Κινέζικη Vortech Μρ40 Με Look Τunze?


Recommended Posts

Kostaskappa.

Merlon.

Akisdom.

Steliost.

Παιδιά θα το κρατήσω λιγάκι ακόμα και θα βάλω παραγγελία!

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θέλω....αλλα την 40αρα.... :P Δεν ψήνεται κανείς για την μεγάλη να κάνουμε και τις 2 μαζί?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...ενημερωτικα...μαζευτειτε οσοι ειστε να την παραγγειλετε, αλλα τα υπολοιπα μιληστε τα τηλεφωνικως. Ας μην ξερουμε εμεις οι αλλοι ποιος θα κανει την παραγγελια και ποιον θα "καταγγειλουμε" για καμπανα...Την εχω παθει γιαυτο το ξαναλεω... Ανταλλαξτε τηλεφωνα η και με email ολα λυνονται...

;)

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...ενημερωτικα...μαζευτειτε οσοι ειστε να την παραγγειλετε, αλλα τα υπολοιπα μιληστε τα τηλεφωνικως. Ας μην ξερουμε εμεις οι αλλοι ποιος θα κανει την παραγγελια και ποιον θα "καταγγειλουμε" για καμπανα...Την εχω παθει γιαυτο το ξαναλεω... Ανταλλαξτε τηλεφωνα η και με email ολα λυνονται...

;)

Βαλέ το έχω στα υπόψιν μου....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , οι έξι κυκλοφορητές με τα μεταφορικα βγαίνουν 66,8€ η μια

Οποίος θέλει συνεννοούμαστε με pm για τα υπόλοιπα

Εγω βάζω την παραγγελία μου την Παρασκευή 31/5

Link to comment
Share on other sites

H μια για αποστολή Αθήνα βγαίνει €72.08.

Θεωρώ τα 6 ευρώ μεγάλο ρίσκο μπροστά στον κίνδυνο να πέσει το πακέτο τελωνείο.

Count me out.

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα οτι η τιμη τις μιας ειναι στα 70 ε!!!!!!

http://www.fish-street.com/jebao_wp-25_8000l_wave_maker?category_id=35

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα οτι η τιμη τις μιας ειναι στα 70 ε!!!!!!

http://www.fish-street.com/jebao_wp-25_8000l_wave_maker?category_id=35

Σε δολλαρια το βλέπεις φίλε μου. Στα 54 ευρώ είναι η αντλία. Και παιδιά δώστε βαση και προσοχή σε αυτό που είπε ο Βαλεντίνος παραπάνω.......

Link to comment
Share on other sites

ουπς.... εχεις ενα δικιο....πρωι ειναι ακομα !! Βεβαια νομιζω οτι χτες την ειδα πιο φτηνα....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή υπάρχει περίπτωση να φάω καμπάνα και να τρέχω σε τελωνεία,δεν θα αναλάβω να τις φέρω όλες μαζί!Οπότε πάει ο καθένας solo,για να μην χαλάσουμε τις καρδιές μας με τυχόν εξτρά επιβάρυνση!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να φάμε καμπάνα, τότε δε συμφέρει ρε παίδες, την παραγγέλνουμε ο καθένας μόνος του και ησυχάζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς τρεις , τρεις με διαφορετικό ονομα καθε φορά και με διαφορά 2-3 μερες την καθε παραγγελία! Δοκιμασμένο κόλπο!

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην λεμε μονο τα καλα, να πω πως δυστυχως η δικια μου αντλια οπως φαινεται τρωει κολληματα στο προγραμμα των κυματισμων.Φαινεται πως η προπελα κολλαει καποιες στιγμες. :bigemo_harabe_net-111:

ακουσα παρομιο θεμα απο συνχομπηστα σε εναν απ τους δυο κυκλοφορητες που εχει και ακομα οτι το night mode δεν δουλευει σωστα γιατι το ματι προσαρμοζεται στο σκοταδι μετα απο καπια ωρα και ξανα ανεβαζει τις στροφες παρ ολα αυτα εγω ακομα σκευτομαι να την παραγκειλω

Στάλθηκε από το HUAWEI U8815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

ακουσα παρομιο θεμα απο συνχομπηστα σε εναν απ τους δυο κυκλοφορητες που εχει και ακομα οτι το night mode δεν δουλευει σωστα γιατι το ματι προσαρμοζεται στο σκοταδι μετα απο καπια ωρα και ξανα ανεβαζει τις στροφες παρ ολα αυτα εγω ακομα σκευτομαι να την παραγκειλω

Στάλθηκε από το HUAWEI U8815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Για την ακριβεια ειχε σπασμενο το αξονακι απο την κατω πλευρα.Το κολλησα αλλα παρολα αυτα συνεχιζει να εχει το ιδιο προβλημα.

ΥΓ1 Μεχρι στιγμης δεν εχω παρει απαντηση στο mail που τους εστειλα σιγουρα πανω απο ενα μηνα τωρα

ΥΓ2 Παντως η αντλια ειναι πολυ καλη και αξιζει τα χρηματα της σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Για την ακριβεια ειχε σπασμενο το αξονακι απο την κατω πλευρα.Το κολλησα αλλα παρολα αυτα συνεχιζει να εχει το ιδιο προβλημα.

ΥΓ1 Μεχρι στιγμης δεν εχω παρει απαντηση στο mail που τους εστειλα σιγουρα πανω απο ενα μηνα τωρα

ΥΓ2 Παντως η αντλια ειναι πολυ καλη και αξιζει τα χρηματα της σιγουρα

ούτε εγώ ρε! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια.Θα βγει και κινεζικη tunze με look vortech αχαχαχαχααχαχαααααα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια.Θα βγει και κινεζικη tunze με look vortech αχαχαχαχααχαχαααααα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Αυτά είναι! :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...