Jump to content

Κινέζικη Vortech Μρ40 Με Look Τunze?


Recommended Posts

JEBAO WP-40: 94 (διάμετρος) * 120 (μήκος)

BOYU WM4: 110 (ύψος) * 108 (πλάτος) * 113 (μήκος).

Είναι 7 χιλιοστά πιο μακριά η Jebao αλλά αρκετά πιο μαζεμένη.

Έγινε επεξεργασία - ShadowVValker
Link to comment
Share on other sites

Σε καμια εβδομαδα περιπου θα την εχω στο ενυδρειο μου.Αρα οποιος απο θεσσαλονικη θα θελει να την δει ενδραση πριν κανει παραγγελια θα εχει την δυνατοτητα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι για το κρας τεστ!

Θα ενημερωσω μεσα απο το θεμα.Το θεμα ομως ειναι να εχει διαρκεια στον χρονο...Για να δουμε ποσα φιδια πιανει ο σακος... :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω και οι κυκλοφορητές να έχουν διάρκεια στο χρόνο..! Στα 750 λίτρα 2 θα βάλεις;

Link to comment
Share on other sites

Σε καμια εβδομαδα περιπου θα την εχω στο ενυδρειο μου.Αρα οποιος απο θεσσαλονικη θα θελει να την δει ενδραση πριν κανει παραγγελια θα εχει την δυνατοτητα :bigemo_harabe_net-64:

Είσαι πολύ ωραίος τύπος.

Και σκεφτόμουνα να σου πω ότι χρειάζεσαι λίγο κυκλοφορία ακόμα.Αν έπαιζα περισσότερα λίτρα θα την αγόραζα σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Σε καμια εβδομαδα περιπου θα την εχω στο ενυδρειο μου.Αρα οποιος απο θεσσαλονικη θα θελει να την δει ενδραση πριν κανει παραγγελια θα εχει την δυνατοτητα :bigemo_harabe_net-64:

αναμένω σχόλια με ενδιαφέρει πολύ!!! μετά το πασχα θέλω να την παραγγείλω!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω τη πιο μικρηηηηη!!! την wp-25

Έγινε επεξεργασία - merlon1
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε ήδη στις 4 για παραγγελία. Αν βρεθούν άλλες 4, η τιμή πέφτει στα 66,5 ευρώ..

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω και οι κυκλοφορητές να έχουν διάρκεια στο χρόνο..! Στα 750 λίτρα 2 θα βάλεις;

Εχω και βορτεκ 40αρα

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε ήδη στις 4 για παραγγελία. Αν βρεθούν άλλες 4, η τιμή πέφτει στα 66,5 ευρώ..

Μέχρι την επόμενη Παρασκευή παλληκαρια , μετα θα παραγγειλω έτσι ή αλλιώς

Άντε να μετριωμαστε ........

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι σημερα εχουμε λοιπον :

Akisdom. 1τεμ.
Shadowvvalker. 2τεμ.

alex3 1τεμ.

XRHSTOS73 1ΤΕΜ.

Άντε να δούμε αν μαζέψουμε 8 κομμάτια

Έγινε επεξεργασία - akisdom
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τη μικρή θέλω...αν περίμενετε να κυκλοφόρησε...κι εγώ μέσα για μια μικρή...το θέμα ειναι που θα έρθει το πακέτο...Αθήνα-Θεσσαλονίκη; Μην επιβαρυνθούν σε οποία περίπτωση με αδικα έξοδα ΚΤΕλ ....

Έγινε επεξεργασία - vales_red
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τη μικρή θέλω...αν περίμενετε να κυκλοφόρησε...κι εγώ μέσα για μια μικρή...το θέμα ειναι που θα έρθει το πακέτο...Αθήνα-Θεσσαλονίκη; Μην επιβαρυνθούν σε οποία περίπτωση με αδικα έξοδα ΚΤΕλ ....

Η τιμη που πετυχαίνουμε αν μαζεύουμε οκτώ είναι για την μεγάλη .

Το πακέτο αν η ομαδική γίνει απο εμένα θα έρθει καβαλα , κι εγω με την σειρά μου θα το στείλω με ένα δερμα στις μεγάλες πόλεις , έτσι αν για παράδειγμα το δερμα έχει 4 κυκλοφορητές για Αθήνα το κόστος θα είναι 6€ και για τις τέσσερις οπότε 66,5€ και 1,5€ τα μεταφορικα και πάλι συμφέρει

Όσο για Θεσσαλονίκη τις φαΐ των εγω να κρέας είτε κι ένα καφέ ρε παιδι μου χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τη μικρή θέλω...αν περίμενετε να κυκλοφόρησε...κι εγώ μέσα για μια μικρή...

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για μια μικρή.

Link to comment
Share on other sites

ποσα βατ ειναι?και πως θα γινει η πληρωμη?

Νίκο ο κυκλοφορητές είναι αυτός

http://www.fish-street.com/jebao_wp-40_13000l_wave_maker?category_id=126

Την πληρωμή την κάνω εγω στον κινέζο μέσω PayPal αφού μου κάνετε την κατάθεση των χρημάτων

Τουλάχιστον έτσι γίνετε σε όλα τα power buy άλλων φόρουμ

Επίσης αν προσέξετε στον αισθητήρα φωτός λέει ότι είναι και για την jebao WP-25

Αλλα δεν την έχει στο ηλεκτρονικομαγαζο ακόμη , οπότε σύντομα μάλλον θα την βάλει

Έγινε επεξεργασία - akisdom
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά να σας πω ότι κάνετε να το κάνετε με πμ και τηλέφωνα γιατί θα σας την καρφωσουνε... Το φόρουμ το διαβάζουν πολλά άτομα. Ειδικά αν πείτε τον κινέζο να στείλει σαν δώρο για να αποφύγετε τελωνείο..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά να σας πω ότι κάνετε να το κάνετε με πμ και τηλέφωνα γιατί θα σας την καρφωσουνε... Το φόρουμ το διαβάζουν πολλά άτομα. Ειδικά αν πείτε τον κινέζο να στείλει σαν δώρο για να αποφύγετε τελωνείο..

+1000

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...