Jump to content

Κινέζικη Vortech Μρ40 Με Look Τunze?


Recommended Posts

Παιδια σημερα την εβαλα στο ενυδρειο.Απλα τα σπαει η αντλια.Δεν συγκρινεται με την βορτεκ βεβαια στο συνολο,αλλα σε κυματισμο,θα τολμησω να πω πως ειναι καλυτερη.Μου εκανε εντιπωση ο αισθητηρας φωτισμου.Εγω το εχω τοποθετημενο παραπλευρα του φωτιστικου και δουλευει με τα φωτα της κρεβατοκαμαρας αλλα και το φως που μπαινει απο το παραθυρο που ειναι διπλα.Με το που νυχτωνει και κλεινει το φως πεφτει η ταχυτητα της.Αυτο με μια πατεντουλα το κανεις να κλεινει και να ανοιγει οποτε θελεις.Θορυβο πολυ ποιο λιγο απο τις βορτεκ.Το μονο που με προβληματιζει ειναι η διαρκεια της στο χρονο.Θα ανεβασω και βιντεακι αυτες τις μερες για να το δειτε και σε σχεση με την βορτεκ :bigemo_harabe_net-134:

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

Αυτες τις μερες;;;;;;;;Ηδη επρεπε να το εχεις ανεβασει :bigemo_harabe_net-134:

+1000

Link to comment
Share on other sites

φουρτουνα κανονικη! Με 'γειες!! Στάθη ομορφυνε κι αλλο το ενυδρειο σου ή μου φαινεται? :D

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι μια αξιοπρεπείς αγορά για κάποιον που δεν θέλει να ξοδέψει πολλά.... ο χρόνος θα δείξει και την αντοχής σε αυτόν !!!

Link to comment
Share on other sites

με γεια σου Σταθη πραγματικα κανει δουλεια ελπιζω να βγει και γερη.το ενυδρειο σου ειναι κουκλα ειδικα ο sohal τα σπαει.

Link to comment
Share on other sites

Με γειά Στάθη καλοδούλευτη, η άλλη φωνή στον σχολιασμό πρέπει να ήταν του Σωτήρη ε;

Link to comment
Share on other sites

Με γειά Στάθη καλοδούλευτη, η άλλη φωνή στον σχολιασμό πρέπει να ήταν του Σωτήρη ε;

O ναι...

ΥΓ Παιδια παντως εχω παθει πλακα με την δυναμη της αντλιας.Αργοτερα μαλλον θα παρω αλλη μια και θα βγαλω τις ακουαελ

Link to comment
Share on other sites

Με γειά Στάθη καλοδούλευτη, η άλλη φωνή στον σχολιασμό πρέπει να ήταν του Σωτήρη ε;

οι σχολιασμοί δεν .....τα σπάγανε; :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εσύ και ο Σωτηρακόπουλος χαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το κυμα που σπαει μια σε δυο, μια σε τρια και μια σε τεσσερα,οσες φορες και να το δω γελαω.Αλλα και οι φωνες...Σαν νταβατζηδες ακουγομαστε :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα τίτλο, οι νταβάδες της Jebao!!

Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα τίτλο, οι νταβάδες της Jebao!!

ναι ναι νομίζω πως θα μας πήγαινε! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα τίτλο, οι νταβάδες της Jebao!!

Χαχαχαχααα καλο Γρηγορη :bigemo_harabe_net-64:

Το κορυφαιο: Nα τραβαμε μονο τα κυματα Σωτηρη,οχι ποιο κατω γιατι θα φανουν και αλλα Σωτηρης:Θα βαλουμε ρεσυ μουσικη και δεν θα φαινεται τιποτα...Αχαχαχαχα πεθαινω :lmao: :lmao: :lmao:

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

:lmao: :lmao: :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μήπως έχετε και τον Θωμαίδη εκεί?

Καλό το κινεζάκι ε?φήμες μάλιστα λένε οτι σηκώνει συγχρονισμό με τις MP..καθώς και αντίστοιχα προγράμματα....όπως και battery back up.Υπάρχουν άνθρωποι που το δουλεύουν.

Ο φωτισμός Στάθη είναι πολύ έντονος...έβαλες λεντούμπες και άλλες?

Link to comment
Share on other sites

Ρε μήπως έχετε και τον Θωμαίδη εκεί?

Καλό το κινεζάκι ε?φήμες μάλιστα λένε οτι σηκώνει συγχρονισμό με τις MP..καθώς και αντίστοιχα προγράμματα....όπως και battery back up.Υπάρχουν άνθρωποι που το δουλεύουν.

Ο φωτισμός Στάθη είναι πολύ έντονος...έβαλες λεντούμπες και άλλες?

πάρτε και 2 μικρά από μένα έτσι για να...... :bigemo_harabe_net-134:

Υ.Γ. Στα βίντεο δουλεύει μόνο η jebao και η eheim 2000(αντλία επιστροφής). Έχει πέσει και λίγη τροφή για να φαίνεται η κυκλοφορία

Link to comment
Share on other sites

μπραβο για τα βιντεο παιδια και τις πληροφοριες :thumbup:

η αντλια φαινεται οτι κανει απιστευτη δουλεια.

η τιμη της ειναι σουπερ και εαν δεν βγαλει και μικροπροβληματακια θα γινει must!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...