Jump to content

Το 40Αρι Μου


georgerocks

Recommended Posts

Πως σας φαινεται?

Ειναι καθολου καλυτερο τωρα με την πλατη?

Μηπως εβαλα πολυ χαλικι?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 342
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρα ομορφο ειναι! Πολυ καλυτερο! Το μονο που με χαλαει ειναι ο θερμαντηρας!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ομορφο ειναι! Πολυ καλυτερο! Το μονο που με χαλαει ειναι ο θερμαντηρας!

Να τον βαλω καθετα?Ειναι και μεγαλος παναθεματον και ακουμπαει στο χαλικι....πρεπει να σκαψω απο κατω του.....

Οταν τον πηρα ειχε καει ο προηγουμενος και για τρεις μερες δεν ειχα θερμανση και δεν εβρισκα nano.......

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς καλύτερο αλλά το διπλανό μου τραβάει το μάτι.

Βάλτον ορθιο τον θερμαντήρα.Κατά κάποιο τρόπο "ζεσταίνεις το νερό μόνο ψηλα" όπως είναι.Το ζεστό είναι ελαφρύ και πάει

έτσι και αλλιώς ψηλά ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σαφώς καλύτερο αλλά το διπλανό μου τραβάει το μάτι.

Βάλτον ορθιο τον θερμαντήρα.Κατά κάποιο τρόπο "ζεσταίνεις το νερό μόνο ψηλα" όπως είναι.Το ζεστό είναι ελαφρύ και πάει

έτσι και αλλιώς ψηλά ;)

Θα τον βαλω ορθιο.....για το ζεστο νερο που λες εχεις δικιο...ετσι κι αλλιως και στο ματι δεν μου χτυπαει καλα(οπως και του sturm.... :D)

Το διπλανο αν μπορεσω και το κανω οπως εχω περιπου φανταστει πιστευω οτι θα γινει κουκλι..... :D αλλα θελει υπομονη.......

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τα ζεστα αερια πανε ψηλα και τα ψυχρα χαμηλα. Ισχυει και για το νερο αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται με τα ξυλα του διπλανου; Βουλιαξαν η ακομη; Αντε να το ετοιμαζουμε και αυτο.... Απο φυτα κατι λιγα που εχω θα σου ερθουν αυτες τις μερες!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλυτερο με το μαυρο φοντο Γιωργο!

Σούπερ Γιώργο !

Thank you!!!Χαιρομαι που σας αρεσει!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τα ζεστα αερια πανε ψηλα και τα ψυχρα χαμηλα. Ισχυει και για το νερο αυτο;

Παντως,βαζοντας το χερι μου πριν λιγο στο τζαμι δεν ενιωσα διαφορα θερμοκρασιας πανω και κατω....

Link to comment
Share on other sites

Οι κλίμακες είναι πολύ μικρές για να το καταλάβεις αυτό ;)

Σκέψου στη θάλασσα καμιά φορά τι γίνεται το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο Γιώργο!! Τελικά να βάψουμε όλοι τα ενυδρεία με μαύρο φόντο!! Να το κάνουμε σλόγκαν.....

Αν δεν μπορείς να βάλεις όρθιο τον θερμοστάτη μήπως απλά να το κατεβάσεις πιό κάτω και να κρυφτεί πίσω από τα φυτάκια?

Τί γίνεται με το 60λιτρο? Προχωράς?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!

Δεν θελω να βαλω τον θερμοστατη τοσο κατω γιατι θα μπει ολο το καλωδιο μεσα στο νερο και κατι δεν μου καθεται καλα μ'αυτο.....

Θα τον βαλω καθετα....θα σκαψω λιγο εκει να μην ακουμπαει στο χαλικι και θα βαλω κατι μπροστα να μην φαινεται το σκαψιμο..... :)

Το αλλο προχωραει αργα αλλα σταθερα.....θα ενημερωθειτε!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο πολύ ωραίο έχει γίνει.Και ειδικά με το μαύρο φόντο έδειξε πολύ καλύτερα :thumbsu::thumbsu::thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω! :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-92:

Αποφάσισες να κουνηθείς λίγο!

Έδειξε πολύ όμορφο!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-92:

Αποφάσισες να κουνηθείς λίγο!

Έδειξε πολύ όμορφο!

:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Ευχαριστω,ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Με περιμενε μια εκπληξη σημερα....μολις γυρισα απο τη δουλεια και οπως καθε μερα παω πρωτα να δω το ενυδρειακι μου και βλεπω τρια μικρα να σουλατσαρουν!!!!

Αυτα ειναι τωρα παιδια των παιδιων των πρωτων γκαπυ που πηρα! :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλαρακι! Θα δεις κι αλλα πολλα παιδια των παιδιων των παιδων των εγγονιων των παιδιων των πρωτων γκαπυ που εβαλες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλαρακι! Θα δεις κι αλλα πολλα παιδια των παιδιων των παιδων των εγγονιων των παιδιων των πρωτων γκαπυ που εβαλες!

Δεν ειναι κι αυτο ενα μερος της μαγειας αυτου του χομπυ??? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι , απλως να υπενθυμίσω οτι καλό ειναι να ανανεώνουμε τους πληθυσμούς μας που και που. :)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι , απλως να υπενθυμίσω οτι καλό ειναι να ανανεώνουμε τους πληθυσμούς μας που και που. :)

Για ποιο λογο ακριβως Δημητρη? :)

Εγω τωρα εχω μονο τα παιδια απο τα πρωτα γκαπυ που ειχα παρει.....αυτο εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

Εννοει να ανανεωνεις τα αιματα για να μην εκφυλιζονται! Αν τα ιδια και τα ιδια αιματα αναμυγνιονται καποια στιγμη τα ψαρια θα εχουν προβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...